Chorwacja/Dla Seniora Hotel Dubravka HB

Chorwacja
Baśka Voda
autobus
2 posiłki dziennie
wycieczka Split+Trogir
noclegi tranzytowe

1799.00PLN

Opis oferty

W cenie zapewniamy:
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych
 • w Chorwacji 2 posiłki dziennie: 11 śniadań, 11 obiadokolacji, 11 noclegów
 • 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniami w Czechach
 • wycieczkę do Splitu i Trogiru (bilety wstępu opłacane są we własnym zakresie)
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka rezydenta na miejscu

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW: 80 pln/os,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 euro/os./turnus, płatne w autokarze.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy
 • Kup sobie spokój jest usługą, która pozwala Tobie bezkosztowo i bez podawania przyczyn zrezygnować z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. Koszt: 80 pln
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 zł/os.

Zakwaterowanie:


Hotel Dubravka*** -  - najbardziej popularny hotel w Chorwacji wśród naszych klientów. Jego ogromną zaletą jest położonie: tuż przy pięknej plaży w miejscowości Baśka Voda na Riwierze Makarskiej, około 30 minut pieszo od znanej osady nadmorskiej: Breli, słynącej z pięknego wybrzeża i plaż oznaczonych niebieską flagą (najwyższy stopień czystości środowiska). Hotel oferuje pokoje 2, 3, 4 osobowe, w większości pokoi znajduje się klimatyzacja (dodatkowo płatna 5 euro/dzień), łazienka, TV. Na terenie hotelu dostępna jest restauracja oraz bar a holu głównym Wi-Fi.

Baśka Voda, gdzie leży hotel, z niewielkiej osady rybackiej stała się ważnym dalmackim kurortem. Położona jest na Riwierze Makarskiej, jednego z najpiękniejszych fragmentów wybrzeża adriatyckiego. Idealne miejsce na przygodę życia!!!! Czekają tam na Was miejsca ciekawe do zwiedzania jak i liczne kluby i bary, gdzie toczy się współczesne życie nocne. Do tego czyste i pełne fascynujących stworzeń morze - gratka dla nurków, rozgrzane słońcem plaże, a w tle imponujące szczyty pobliskiego masywu Biokova. Czy na wakacjach można marzyć o czymś więcej?


Wyżywienie:

 

W Chorwacji: 11 śniadań i 11 obiadokolacji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane do stołu. W trakcie noclegów tranzytowych w Czechach 2 śniadania.

 


Program ramowy:

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach.


2 dzień - po śniadaniu przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Przyjazd do Chorwacji około godziny 20:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.


3 - 13 dzień wczasy dla seniorów w Baśka Voda, w hotelu Dubravka. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. Zwiedzanie Splitu i Trogiru.


13 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.


14 dzień - po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczonych.

 


Pozostałe informacje:

Kto może wyjechać na "Dla Seniora Hotel  Dubravka HB"?
Wszystkie osoby, które ukończyły 50 lat oraz ich osoby towarzyszące, bez względu na wiek, mogą być uczestnikiem programu "Dla Seniora Hotel Dubravka HB" z Funclub'em. Wycieczka ta nie nie jest wycieczką senior travel w ramach programu Europe Senior Tourism. Stanowi ona wyłączną ofertę Funclubu i nie jest produktem oferowanym do sprzedaży przez jakiekolwiek inne biuro podróży pod nazwą „travel senior.”

Zwiedzanie
Na miejscu istnieje możliwość wykupienia ciekawych wycieczek: Dubrovnik, Medjugorje, wodospady rzeki Krka. Ceny i opis wycieczek znajdują się powyżej, na niebieskim pasku - Wycieczki fakultat. 


Pogoda w Chorwacji

MIESIĄC 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
TEMPERATURA POWIETRZA W DZIEŃ (stop. C) 11 12 16 19 22 26 29 29 27 23 14 11

TEMPERATURA POWIETRZA W NOCY (stop. C)

5 6 8 10 13 17 20 20 18 14 9 6
TEMPERATURA WODY (stop. C) 13 13 13 15 17 21 24 25 24 21 17 15
LICZBA GODZIN SŁONECZNYCH (h) 5 6 6 7 8 9 10 9 7 6 5 4

Transport:

Droga do Chorwacji: wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy do Czech około godziny 20.00. Po śniadaniu wyjazd do Chorwacji i zakwaterowanie około godz. 20.00.
Droga do Polski: wyjazd do Polski w godzinach porannych, po śniadaniu. Przyjazd na nocleg tranzytowy około  godziny 20.00. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.