Funclub kończy współpracę z Lechem Poznań

13.12.2016

Od 2010 roku Biuro Podróży Funclub było partnerem oraz oficjalnym przewoźnikiem Lecha Poznań. Dedykowany, komfortowy autokar pokonał ponad 200 tysięcy kilometrów wożąc trenerów, zawodników i działaczy po całej Polsce.

 

Piotr Sućko, Prezes Zarządu Funclub:

„Po sześciu latach współpracy, podczas których byliśmy sponsorem i partnerem transportowym Lecha Poznań doszliśmy do wniosku, że nasze bogate doświadczenie powinniśmy wykorzystać w innych dziedzinach. Nadal chcemy udzielać wsparcia lokalnym społecznościom i angażować się w lokalne inicjatywy. Szukamy nowych możliwości i nowych pomysłów. Nie wykluczamy możliwości ponownej współpracy z klubem. Był to czas, który dostarczył nam wielu sportowych emocji, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni.”

 

Zarząd Funclub oraz kierowcy dziękują wszystkim pracownikom Lecha Poznań, z którymi przez ten czas mieli okazję współpracować. Jednocześnie życzą samych zwycięstw i sukcesów.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.