Zaplanuj swój Weekend Majowy

  Plac Św. Piotra w Rzymie

Beatyfikacja Jana Pawła II

14 stycznia b.r. papież Benedykt XVI podpisał dekret o cudzie nagłego ustąpienia objawów zaawansowanej choroby Parkinsona u francuskiej zakonnicy Marie Simon-Pierre za wstawiennictwem Jana Pawła II. Jednocześnie papież Benedykt XVI wyznaczył na dzień 1 maja b.r. beatyfikację Jana Pawła II, której dokona osobiście na Placu Św. Pawła w Watykanie. Dla osób, które chcą wziąć udział w uroczystości beatyfikacji Jana Pawła II przygotowaliśmy trzy programy wyjazdów. 

  Wieża Eiffla

Majówka we Francji

Paryż Express to wycieczka dla wszystkich, którzy chcą zwiedzić "stolicę Europy" w pigułce. Paryż Komfort i Paryż + Zamki nad Loarą jest alternatywą dla osób chcących zwiedzać w wolniejszym tempie. Parki rozrywki: Disneyland, waterpark, Asterix proponujemy młodym podróżnikom i ich rodzinom. Istnieje również możliwość rodzinnego wyjazdu na 2 różne programy w tym samym czasie. Dodatkowo proponujemy wypoczynek na Lazurowym Wybrzeżu połączony ze zwiedzaniem Wenecji i Paryża. 

Wybrzeże Costa Brava

Odwiedź Hiszpanię

W tym roku przygotowaliśmy kilka nowych programów w Hiszpanii. Jeżeli nie wiesz jak spędzić weekend majowy polecamy wypoczynek na Costa Brava połączony ze zwiedzaniem Hiszpanii oraz program wypoczynku w Hiszpanii ze zwiedzaniem Paryża oraz Wenecji podczas przejazdu tranzytowego.

 

Wybrzeże Adriatyku

Majówka  w Chorwacji

Dostępnych jest kilka programów: od wypoczynku w uroczej miejscowości Baśka Voda, poprzez przejazd wzdłuż wybrzeża Adriatyku, skończywszy na tradycyjnym zwiedzaniu Chorwacji, gdzie w trakcie przejazdu zwiedzimy dwie piękne stolice: Bratysławę i Wiedeń.

 

Zwiedzanie Grecji

Grecja wypoczynek i zwiedzanie

Tegoroczna nowość - program będący połączeniem zwiedzania 2 europejskich stolic i wypoczynku na Riwierze Olimpijskiej rozpoczyna się właśnie od majówki. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących nie tylko wypoczywać w Grecji ale również zwiedzić Belgrad i Budapeszt w trakcie przejazdów tranzytowych.

 

Benelux

Majówka  w krajach Beneluxu

Tradycyjny program zwiedzania: Belgia, Holandia oraz Luxemburg - najbogatsze księstwo zachodniej Europy. Zobaczymy m.in. Brukselę uważaną za najbardziej zbiurokratyzowane miasto na świecie, Amsterdam, w którym można podziwiać 1281 mostów...
W czasie weekendu majowego dodatkowo wizyta w ogrodach kwiatowych Keukenhof

 

Hiszpania Portugalia

Majówka ze słoneczną Hiszpanią i Portugalią

To jedna z ciekawszych propozycji programowych. Zobaczycie takie miasta jak: Sewilla, Walencja, Granada, Lizbona, Fatima, Madryt, Saragossa. Na koniec zwiedzicie stolicę Katalonii - Barcelonę.

 

Italia

Majówka we Włoszech i beatyfikacja Jana Pawła II

Skarby Italii są idealnym programem dla wszystkich, którzy w trakcie krótkiej wycieczki chcą zobaczyć najważniejsze miejsca we Włoszech. W czasie weekendu majowego organizowany jest program, który kończy się uczestnictwem w uroczystościach beatyfikacji Jana Pawła II. Polecamy również wyjazd nad Jezioro Garda lub do Montecatini Terme!

 

Skandynawia

Majówka z piękną Skandynawią

Jeżeli nie znacie Skandynawii, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Przygotowaliśmy dwa programy: Perły Północy - to nowa wycieczka, podczas której odwiedzicie 3 skandynawskie stolice: Kopenhagę, Oslo, Sztokholm oraz sprawdzony już program Skandynawia Tour - bardzo ciekawy program zwiedzania najciekawszych zakątków północnej Europy.

 

Praga

Zobacz Stolice Europy!

Ostatnią z propozycji jest wycieczka objazdowa w trakcie której zwiedzimy 3 Stolice: Budapeszt, Wiedeń i Pragę. Bliskie położenie miast powoduje, że wycieczka nie jest męcząca.

 

  

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.