Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji

HTTPS Trzeba to przyznać - Internet ułatwia nam życie. Nie tylko oszczędza czas, ale i pieniądze. Jednak korzystanie z Internetu niesie za sobą pewne zagrożenia. Biorąc to pod uwagę, w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, strona internetowa Biura Podróży Funclub korzysta z szyfrowanej wersji protokołu HTTP - HTTPS. Zapobiega to przechwytywaniu i zmienianiu przesłanych do nas danych.

Przelewy online Za bezpieczeństwo realizowanych przez Państwa płatności poprzez naszą stronę internetową, odpowiada serwis Przelewy24. Mogą być Państwo pewni, że wszelkie informacje przekazywane do Przelewy24 są przechowywane tylko i wyłącznie w bezpiecznym DateCenter należącym do Przelewy24. Żadne z przekazanych danych nie są udostępniane na zewnątrz. Jednocześnie nasz partner spełnia wymagania standardów PCI Complient i McAffe Secure.

Bezpieczeństwo w podróży

Autokary Wszystkie autokary Biura Podróży Funclub spełniają niezwykle rygorystyczne normy bezpieczeństwa zgodne z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Każdy fotel posiada pasy bezpieczeństwa, o zapięciu których przypominają nasi kierowcy. Jednocześnie nasze autokary wyposażone są w: najnowocześniejsze systemy ABS i ASR, system nawigacji satelitarnej, podwójny rząd świateł LED, zamontowany nad wewnętrznym korytarzem, system ostrzegający o niekontrolowanej zmianie pasa, reflektory z funkcją doświetlania zakrętów, kamery obserwacji górnego pokładu. Dodatkowo część autokarów wyposażona jest w specjalnie wydzielone stanowisko kierowcy, co gwarantuje nie tylko wygodną pracę prowadzącego pojazd, ale również bezpieczeństwo podróżujących turystów.

Kierowcy Każdy z naszych autokarów prowadzony jest przez wymaganą przepisami liczbę kierowców, tak aby Państwa podróż przebiegała sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Nasi kierowcy odbywają regularne badania zdrowotne oraz kompetencyjne. W szeregach działu transportu pracują jedynie wykwalifkowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

Bezpieczeństwo w czasie wypoczynku

Ubezpieczenie KL i NNW Każdy klient biura turystycznego biorący udział w imprezie turystycznej organizowanej przez touroperatora musi posiadać ubezpieczenie KL i NNW. Ubezpieczenie to jest zawsze poza ceną podstawową i jest obowiązkowe. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni na podstawie umowy generalnej. Numer polisy grupowej otrzymują Państwo podczas przejazdu lub od rezydenta podczas spotkania informacyjnego.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.