Hotel Mille Pini

Włochy
Marina di Ginosa
autobus/własny
Nowość 2017
Hotel ****
Luksusowa miejscowość

1899.00PLN
60.00PLN/miesiąc
Oblicz raty!

Opis oferty

W cenie zapewniamy:
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych
 • 9 śniadań
 • 9 noclegów
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka rezydenta na miejscu

 


Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.
 • dopłata do wyżywienia HB: 90 euro/os. (płatne w autokarze)
 • opłata klimatyczno - administracyjna 15 euro/os. (płatne w autokarze)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.

 


Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy - pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 pln/os
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os

 


Zakwaterowanie:


Hotel Mille Pini **** - idealny dla osób ceniących sobie spokojną, kameralną i rodzinną atmosferę. 

Nieduży, kameralny i o rodzinnej atmosferze hotel, znajdujący się w pobliżu centrum niedużej miejscowości Marina di Ginosa, położenej nad brzegiem Morza Jońskiego. Dysponuje pokojami 2 osobowymi z możliwością dostawki.

Pokoje wyposażone są w TV, klimatyzację, sejf, w łazienkach znajdują się suszarki do włosów. Część pokoi posiada balkony.

Hotel słynie ze świetnej restauracji, specjalizującej się w daniach śródziemnomorskich. Zarówno śniadania jak i obiadokolacje są serwowane.

Na terenie hotelu znajduje się ogród udostępniony dla Gości hotelowych.

Plaża: oddalona od hotelu około 10 minut spacerem, piękna, szeroka, piaszczysta, posiadająca wyróżnienie Błękitnej i Zielonej Flagi, nadawanej plażom ekologicznie czystym i przyjaznym dzieciom. Plaża posiada łagodne zejście do wody, piasek jest drobnoziarnisty i biały. Na plaży za dopłatą można wynająć leżaki.

 


Wyżywienie:


W cenie 9 śniadań kontynentalnych wzmocnionych i serwowanych. Obowiązkowo należy wykupić 9 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 90 euro/os. Obiadokolacje serwowane do wyboru i składają się z przystawki, dania głównego oraz deseru. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub przy rezerwacji w złotówkach.


Transport:

Przejazd do niektórych miast dnia następującego po katalagowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.


Program ramowy:

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Asutrię do Włoch.

2 dzień - Przyjazd do Castellaneta Marina w okolicach godzin popołudniowych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis imprez fakultatywnych dostępny jest w zakładce "Wycieczki fakultaywne").

3 - 11 dzień -wczasy na wybrzeżu morza Jońskiego w hotelu Mille Pini **** w Marina di Ginosa. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. W trakcie wypoczynku możliwość skorzystania z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych. 

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski około godziny 15:00. Przejazd przez Włochy i Austrię.

12 dzień - przejazd przez Czechy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.

 


Pozostałe informacje:

Wakacje w Południowej części Włoch. Jest to nasza nowość na sezon 2017. Luksusowy hotel 4* z możliwością korzystania z ciekawych propozycji wycieczek fakultatywnych. W szczególności polecamy: Bari, Matera kamienne miasto, białe miasto Ostuni.

 

 

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO

 

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Funclub zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. 


Podobne oferty

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.