Biuro Podróży Funclub - Firma Odpowiedzialna Społecznie

Ludzie

Klienci Nasi klienci są podstawą powodzenia naszej Firmy, dlatego z uwagą wsłuchujemy się w ich opienie i sugestie. Chcemy wiedzieć czego oczekują, z jakimi ewentualnymi pytaniami czy wątpliwościami chcą się z nami podzielić. Udostępniamy wiele kanałów komunikacji i ciągle poszukujemy nowych form, z których będą mogli skorzystać nasi Klienci.

Kontrahenci Zdajemy sobie sprawę, że nasz sukces nie byłby możliwy bez partnerskiej współpracy z naszymi kontrahentami. To dzięki nim nasi Klienci mogą liczyć na udany wypoczynek.

Agenci turystyczni Od m.in. agentów turystycznych zależy, czy nasza oferta trafi do naszych potencjalnych Klientów. Dlatego staramy się utrzymać jak najlepsze stosunki z naszymi agentami, a jednocześnie ciągle sprawdzać, jak postrzegają współpracę z nami, po to by mogła być ona jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Pracownicy Rozwijamy ich inicjatywę i zawodowe kompetencje, dając przestrzeń do tworzenia i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań. Są to ludzie kompetentni, ciekawi, tolerancyjni, elastyczni i mający zdolność inspirowania innych.

Dostępność cenowa naszych imprez turystycznych

Naszym Klientom proponujemy szeroką ofertę imprez turystycznych dopasowaną nie tylko do ich wymagań jakościowych, ale również oczekiwań cenowych. Dla przykładu organizujemy wczasy rodzinne z atrakcyjnymi rabatami dla dzieci do 12 roku życia, wczasy dla seniorów skrojone na kieszeń emeryta czy niskobudżetowe wakacje dla studentów w najbardziej rozrywkowych miejscach Europy.

Dobrze poinformowany Klient

Nasza oferta przedstawiona jest zgodnie z prawdą, a w przypadku ewentualnych wątpliwości Klienta, chętnie odpowiadamy na jego pytania.

Najwyższa jakość

Nasi klienci oczekują, że każda nasza impreza turystyczna będzie doskonała i zawsze na takim samym, wysokim poziomie. Wysoka jakość naszych usług potwierdza przede wszystkim bardzo niski odsetek reklamacji.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczną podróż naszych klientów. Każdy fotel posiada pasy bezpieczeństwa, o zapięciu których przypominają nasi kierowcy. Jednocześnie nasze autokary wyposażone są w: nowoczesny system nawigacji satelitarnej, podwójny rząd świateł LED, zamontowany nad wewnętrznym korytarzem, system ostrzegający o niekontrolowanej zmianie pasa, reflektory z funkcją doświetlania zakrętów, kamery obserwacji górnego pokładu. Dodatkowo część autokarów wyposażona jest w specjalnie wydzielone stanowisko kierowcy, co gwarantuje nie tylko wygodną pracę prowadzącego pojazd, ale również bezpieczeństwo podróżujących turystów.

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska jest ważnym elementem na każdym etapie naszej działalności. Wpływ działalności usługowej Biura Podróży Funclub na środowisko naturalne jest ogromny. Zużywamy surowce, wodę, energię, wytwarzamy odpady, nasze autokary emitują różnego rodzaju zanieczyszczenia. Tego nie da się uniknąć. Można jednak ten niekorzystyny wpływ ograniczyć starając się m.in minimalizować szkodliwy wpływ transportu wykorzystując w autokarach silniki spełniające najbardziej restrykcyjne normy dyrektyw unijnych. Jednocześnie zachęcamy naszych pracowników do promowania działań racjonalizatorskich związanych z ochroną środowiska tj. redukcja zużycia energii i wody.

Społeczność lokalna

Prowadzimy dialog z otoczeniem. Wiemy z jakimi problemami borykają się dzisiaj ludzie w Polsce. Oczywiście nie na wszystkie możemy coś poradzić, ale są takie, które szczególnie nas dotyczą. Takim zjawiskiem jest m.in. brak możliwości wyjazdu dzieci w czasie ich letniego wypoczynku. Jako firma z branży turystycznej mamy narzędzia i możliwości, by właśnie w tej sprawie zaznaczyć nasze zaangażowanie. Stąd pomysł na nawiązanie współpracy z Henryką Krzywonos, która wskazuje nam najbardziej potrzebujące dzieci, które biorąc udział w organizowanych przez nas obozach młodzieżowych mają szansę spłnić swoje wakacyjne marzenia.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.