O firmie

 

Biuro Podróży Funclub, istniejące na polskim rynku turystycznym od 1997 roku, na początku jako spółka cywilna, a od 2001 roku jako spółka z o.o., z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie oraz lotnicze imprezy grupowe na wszystkich kontynentach. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi jak i instytucjonalnymi. Organizację swoich wakacji powierza nam co roku prawie 40.000 osób oraz ponad 100 firm, do których należą najwięksi pracodawcy w Polsce.  Z roku na rok notujemy coraz większą ilość sprzedanych wycieczek.

Biuro Podróży Funclub stale powiększa swój zasięg sprzedaży. Obecnie mamy 4 własne biura terenowe, a oprócz tego nasze oferty dostępne są u ponad 1200 agentów turystycznych w każdym zakątku Polski. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby upragniony urlop był spełnieniem Państwa wakacyjnych marzeń.  Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że ciąży na nas ogromna odpowiedzialność, dlatego dokładnie wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, by kolejne wczasy spędzone z naszym biurem były jeszcze bardziej udane. 

 

Jako organizator imprez turystycznych posiadamy:

·     Zezwolenie Wojewody Wielkopolskiego

·     OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA TRAVEL WORLD TU EUROPA SA

·     POLISA OC Organizatora Turystyki nr M 256/214 w SIGNAL IDUNA (ważną od 17.09.2012 do 16.09.2013) - umowa gwarancji ubezpieczeniowej Funclub obejmuje wszystkich Klientów, przez 1 rok po upływie terminu gwarancji (do dnia 16.09.2014)

·     Wpis do Centralnego Rejestru Zezwoleń nr: 03622

·     Rekomendację Wielkopolskiej Izby Turystycznej

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.