Amsterdam i festiwal tulipanów
Holandia
Rabat do 200 PLN
199 PLN
Cena od: 399 PLN
Transport  Autokar
Lux

Średnia ocena  4.7/5
(76 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
22 - 24.03.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
399199 PLN
29 - 31.03.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
399199 PLN
05 - 07.04.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
399199 PLN
12 - 14.04.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
399199 PLN

Świadczenia

W cenie
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • opiekę pilota,
  • zwiedzanie według programu.
Obowiązkowe
  • bilety wstępu, opłaty lokalne oraz przewodnickie - 30 EUR/os. (opłata zbierana jest przez pilota w autokarze i nie podlega zwrotowi ani rozliczeniu),
  • ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os.,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 30 PLN/os.,
  • dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT).
Program ramowy

1 dzień (piątek) - W godzinach wieczornych (zgodnie z rozkładem) wyjazd z poszczególnych miast. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

2 dzień (sobota) - W godzinach porannych przyjazd do KEUKENHOF – niesamowitego ogrodu, jednej z największych atrakcji Holandii. Na terenie 32ha podziwiać można ponad 7 milionów tulipanów wszelkich odmian. W godzinach południowych przejazd do AMSTERDAMU. Stolica Holandii zwana „Wenecją Północy” położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Odwiedzimy tutaj Plac Rembrandta, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim, oraz legendarne centrum Amsterdamu z dzielnicą czerwonych latarni. Czas wolny. W godzinach późnowieczornych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd nocny.

3 dzień - Powrót do poszczególnych miast.

Miasta wyjazdowe/ Transport
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Opinie

Średnia ocen:  
 76 opinii

03.05.2018 r.  przez Ce Ro

Wycieczka do ogrodu tulipanowego w Keukenhof oraz zwiedzanie Amsterdamu z przewodnik Gabrysią SUPER! - jeszcze raz w przyszłym roku chcę pojechać! Zachwycające są te wielobarwne ogrody, w których chciałoby się zostać nawet na cały dzień. Organizacyjnie na 5 i pogoda dopisała też na 5!

4.2/5

03.05.2018 r.  przez Malgorzata Tyszkiewicz

Super wycieczka.Niezapomniane wrażenia. Tylko pani pilot Ewa:porażka. Pozdrawiam Panów kierowców funclub.Małagosia😏

4/5

01.05.2018 r.  przez Ewa

Byłam zobaczyłam i polecam 20-22.04 . Pani pilot Gabrysia OK sporo wiedzy przekazała, ale wycieczka mocno intensywna. Kierowcy w porządku i chwała im za bezpieczną jazdę a ,że ktoś miał za mało czasu na tulipany lub na zwiedzanie to specyfika wycieczki ,która wybrał. Ogólnie pięknie kolorowo i cudowna pogoda nas spotkała. W tej wycieczce trzeba brać poprawkę na swoje możliwości odbywania pieszych wycieczek i oczywiście zaopatrzenie się w bardzo wygodne buty bo spędziliśmy prawie 15 godz. na chodzeniu. Amsterdam piękny kolorowy w ludzi i otoczenie . Tak pięknie inny od naszych miast wart zobaczenia i porównania. Biuro spełniło moje oczekiwania.Polecam

5/5

01.05.2018 r.  przez Małgorzata Ścieszko

Właśnie wróciliśmy z Holandii (wczoraj), jesteśmy zachwyceni, super było, a Pani Przewodnik Marta może być wzorem dla innych przewodników!!!!! Maxymalnie wykorzystany został czas wycieczki, miło, profesjonalnie, serdecznie. Polecamy gorąco!!!

5/5

30.04.2018 r.  przez Ania

Wycieczka 13-15.04.2018. Jak zwykle dobrze zorganizowana (byłam już na tejże wycieczce w zeszłym roku). Ogrody zachwycają, mogłabym w nich spędzić cały dzień :). Pani przewodnik dobrze zorganizowana, przekazywała wiele ciekawych informacji. Żałuję, że Amsterdam zamknął niektóre części miasta dla zwiedzających grup... Fajnie, że jest możliwość popłynięcia kanałami dla chętnych - to spore urozmaicenie i możliwość odpoczynku po całodniowym zwiedzaniu. Jeśli znowu się wybiorę to na pewno z FunClubem :)

4.8/5

28.04.2018 r.  przez Ewka

Byłam na takiej samej wycieczce w ubiegłym roku i byłam z niej bardzo zadowolona,dlatego postanowiłam pojechać jeszcze raz.Przyjechaliśmy o ósmej rano mieliśmy trzy godziny na zwiedzanie przepięknych ogrodów, potem Amsterdam.Nie miałam żadnych uwag. Niestety w tym roku mieliśmy czas na zwiedzanie ogrodów godzinę z małymi minutami, odliczając dojście i powrót do parkingu , to właściwie tylko godzinę.To skandal, ile można zobaczyć biegając praktycznie po alejkach z wywieszonym językiem.Bardo jestem rozżalona, dlaczego podczas wyjazdu czas nie został tak obliczony, żeby wystarczyło na obiecane trzy godziny w ogrodach??? Jakoś w ubiegłym roku zdążyliśmy na ósmą rano, tutaj niestety zła organizacja spowodowała , że jak dla mnie główny cel - ogrody został zepchnięty na margines, a już ta bajeczka z zamkniętą drogą??? to nie powinna mieć miejsca.Szkoda ,po tegorocznej wycieczce nie polecam, chociaż ogrody śliczne i Amsterdam super, tylko ta organizacja.

4/5

26.04.2018 r.  przez Kamil

20-22.04 Wycieczka ciekawa, warta polecenia ale było kilka elementów które znacząco obniżyła atrakcyjność naszego wyjazdu. Połączenie antenowe z Gdańska (pierwszy przystanek) opóźniło się. Ktoś nie przewidział że kierowca musi odbywać przerwy w jeździe. Trochę dziwne zaniedbanie jak na biuro podróży. Do Szczecina dojechaliśmy z małym 30 minutowym opóźnieniem. Autokar docelowy bardzo wygodny i nawet wysokie osoby nie muszą się martwić o miejsce na nogi. Jazda komfortowa, kierowcy pełen profesjonalizm. Do ogrodu w Keukenhof dojechaliśmy o 10:30 zamiast planowanej 8-9. Dostaliśmy godzinę i piętnaście minut na zwiedzenie 32ha parku. Trochę słabo jak na gwóźdź programu reklamujący cały wyjazd. W Amsterdamie postanowiliśmy zwiedzać na własną rękę tym bardziej że nie było już więcej zaplanowanych wstępów do muzeów (nadal nie wiadomo na co poszło 12€ z obligatoryjnych 30€ płaconych w autokarze). Blisko 10h wolnego czasu wykorzystaliśmy całkowicie i absolutnie się nie nudziliśmy. Amsterdam jest pięknym i ciekawym miastem z wieloma atrakcjami i ciekawostkami. Z relacji grupy można wnioskować że nie bawili się tak dobrze ale to chyba dość indywidualna kwestia. My byliśmy zadowoleni z czasu jaki sobie tam zaplanowaliśmy. Powrót minął o wiele lepiej, zmęczenie po całym dniu chodzenia pomogło zasnąć. Droga powrotna do Gdańska zajęła nieco ponad 16 godzin.

3/5

25.04.2018 r.  przez Uczestnik

Ogród super. Trochę mało czasu jak na taką ilość okazów. Wolałbym cały dzień spędzić w tym ogrodzie niż 8h chodzić po Amsterdamie. Przewodniczka też daje sporo do życzenia, słaba wiedza i brak zainteresowania klientami. Była w skowronkach gdy dotarła jej przyjaciółka-wtedy robiła wszystko by się nas pozbyć. Taki dzień jak sobota jest fatalny na zwiedzanie Amsterdamu, tym bardziej Święto.

4.2/5

24.04.2018 r.  przez Igor

20- 22.04.2018 r Amsterdam Przewodnik P. Gabrysia 1. Pierwsza przerwa od wyjazdu z Warszawy po 6 godzinach. 2. Zbyt długi czas na zwiedzanie ogrodu (3,5 h). Spokojnie wystarczyłoby 2,5 h. 3. Wizyta w muzeum diamentów - totalna porażka. 4. Czas na muzeum półtorej godziny, gdzie wystarczyłoby 20 minut. Grupa kwitła przed muzeum, a Pani przewodnik piła kawkę w muzeum. Można było spotkać się na placu naprzeciwko i tam miło spędzić czas. Natomiast na zdjęcia pod Iamsteram dostaliśmy 10 minut i dalej biegiem. 5. Przewodniczka mimo że to było w programie nie zaprowadziła grupy do dzielnicy czerwonych latarni. Jeżeli ktoś się wcześniej nie przygotował i nie ma orientacji w terenie to błąkał się po mieście z obawą, że się zgubi. 6. Gdyby nie rejs po kanałach niewiele byśmy zobaczyli i niewiele byśmy się dowiedzieli. 7. Na bazar i sklepiki z serem dostaliśmy 20 minut. 8. Źle zorganizowany czas i brak doradztwa przewodnika. 9. Po rejsie grupa jest tak zmęczona, że chciałby być juz w autokarze i wracać. 10. Kierowcy the Best !

3.6/5

24.04.2018 r.  przez Jolanta J

W 100 % zgadzam się z opinią p.Anny Machyńskiej.W Ogrodach bez przewodnika w ciagu 1 godz. i 15 minut niewiele można zobaczyć.Bardzo dużo wolnego czasu wieczorem.Ile można siedzieć w restauracji?30 euro zamiast 18 na bilet.Co z resztą? Gdyby był jeszcze jeden kierowca w ogrodach które były głównym celem wycieczki moglibyśmy spędzić dużo więcej czasu.Szkoda

3.8/5

1 z 8

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.