Amsterdam i festiwal tulipanów

Holandia

Rabat do 240 PLN

159 PLN
Cena od: 399 PLN

Średnia ocena 5/5
(50 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
23 - 25.03.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
399199 PLN
06 - 08.04.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
399159 PLN
13 - 15.04.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
399159 PLN
20 - 22.04.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
399199 PLN

Świadczenia

W cenie

  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • opiekę pilota,
  • zwiedzanie według programu.

Obowiązkowe

  • bilety wstępu, opłaty lokalne oraz przewodnickie - 30 EUR/os. (opłata zbierana jest przez pilota w autokarze i nie podlega zwrotowi ani rozliczeniu),
  • ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os.,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

Opcjonalne

  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.,
  • dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT).

Program ramowy

1 dzień (piątek) - W godzinach wieczornych (zgodnie z rozkładem) wyjazd z poszczególnych miast. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii.

2 dzień (sobota) - W godzinach porannych przyjazd do KEUKENHOF – niesamowitego ogrodu, jednej z największych atrakcji Holandii. Na terenie 32ha podziwiać można ponad 7 milionów tulipanów wszelkich odmian. W godzinach południowych przejazd do AMSTERDAMU. Stolica Holandii zwana „Wenecją Północy” położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Odwiedzimy tutaj Plac Rembrandta, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim, oraz legendarne centrum Amsterdamu z dzielnicą czerwonych latarni. Czas wolny. W godzinach późnowieczornych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd nocny.

3 dzień - Powrót do poszczególnych miast.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie


Średnia ocen:
50 opinii

08.02.2018 r. przez  Wiktoria Wasiakowska

Wyjazd bajka. W kwietniu jadę trzeci raz. Szkoda, że w Polsce nie ma takich miejsc.Holandia jest dość daleko, ale warto spędzić te godziny w podróży. Widoki nie do opisania. Pięknie jest. Większość trasy można spokojnie przespać, więc bez obaw. Kocyk do plecaka i dobranoc. A po przyjeździe nie będziecie chcieli wracać. No, chyba że wracać w kolejnych latach, tak jak ja.

5/5


05.05.2017 r. przez  tulipan29

W tych ogrodach można się zakochać ! Jest bajecznie !

5/5


24.04.2017 r. przez  Ania

Wycieczka miała miejsce 7-9.04.2017. Bardzo fajnie zorganizowana. Pilot p. Sebastian zabawny i dobrze organizujący nam czas. Dla mnie 3h w ogrodach Keukenhof to stanowczo za mało :) Polecam atrakcję dodatkową: rejs po kanałach. Zwiedzanie Amsterdamu dobrze zorganizowane: na zmianę zwiedzanie + trochę przerwy.

5/5


23.04.2017 r. przez  Alicja Kłossowska

Bardzo dziękuję za pięknie spędzony czas na wycieczce KEUKENHOF -Amsterdam w dniach 21.04-23.04.2017.dawno już nie spotkałam tak świetnej z ogromną wiedzą pilotki jaką była na tej wycieczce Ania, wspaniały program, rewelacyjni kierowcy, pozdrawiam ich wszystkich i skorzystam z tego biura jeszcze nie jeden raz :D

5/5


12.05.2016 r. przez  Monika

Dzięki za mega udany wyjazd do Amsterdamu, który odbył się 6-8.05.2016r.Pilotka Pani Marta stworzyła świetny klimat podczas zwiedzania (szczególnie dzielnica czerwonych latarnii). Dużo ciekawych i nie nużących informacji. Pogoda dopisała i mimo zmęczenia (ze względu na późny wyjazd z Amsterdamu) było warto. Autokar numer 7 i jego kierowcy również spisali się na medal.

5/5


12.05.2016 r. przez  Monika

Dzięki za mega udany wyjazd do Amsterdamu, który odbył się 6-8.05.2016 r. Pilotka Pani Marta stworzyła świetny klimat podczas zwiedzania (szczególnie dzielnica czerwonych latarnii). Dużo ciekawych i nie nużących informacji. Pogoda dopisała i mimo zmęczenia (ze względu na późny wyjazd z Amsterdamu) było warto. Autokar numer 7 i jego kierowcy również spisali się na medal.

4/5


12.05.2016 r. przez  Justyna i Piotr

W terminie od 06.05-08.05.2016r. byliśmy na wyjeździe weekendowym w Holandii. Pilot - Pani Marta ciekawie opowiadała o Holandii i zwiedzanych miejscach w Amsterdamie. Według nas posiadała dużą wiedzę i przekazała nam wiele praktycznych wskazówek. Dzięki jej sprawnej organizacji nie było problemów technicznych, mimo iż grupa była liczna (autobus piętrowy). Co do zastrzeżeń jakie się pojawiały wcześniej - zgadzam się, że mimo, iż Pani Marta była wyposażona w mikrofon - dobrze było ją słychać na krótkim odcinku, ale przecież to nie jej wina. Może biuro mogłoby zakupić dla uczestników tour guide, tak jak jest to stosowane przez inne biura podróży? Sprzęt ten można wykorzystywać na każdym wyjeździe i nie trzeba go potem wypożyczać w zwiedzanych miastach (tak jak było to np. praktykowane na wycieczce do Włoch, na której byliśmy w 2014 roku). Czas spędzony w Amsterdamie dobrze zagospodarowany tj. zwiedzanie, czas wolny, zwiedzanie, czas wolny, rejs stateczkiem i ponownie czas wolny, a na koniec wieczorny spacer z pilotką przez Dzielnicę Czerwonych Latarni. Jeżeli jest się odpowiednio przygotowanym można w wolnym czasie zwiedzić swoje punkty programu lub zjeść spokojnie posiłek. Ogrody Keukenhof zachwycające, a i Amsterdam ma swój niepowtarzalny klimat. Warto skorzystać z rejsu stateczkiem po kanałach Amsterdamu - jest na co popatrzeć. Autokar nr 7 bardzo wygodny i mimo obaw, że 2 noce spędzimy w podróży, nie odczuliśmy dużego zmęczenia. Kierowcy - Panowie Artur i Szymon sprawnie dowieźli nas do celu i z powrotem. Widać, że są to profesjonaliści i bardzo sympatyczni ludzie. Pogoda dopisała. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.

5/5


11.05.2016 r. przez  joanna

byłam poraz kolejny raz ztym biurem i na tej wycieczce tym razem z rodzinką i znajomymi i musze pwoiedzieć ze pani marta poprawiła się w przekazywaniu informacji .chodzi wolniej i miała głośnik . Niestety WIELKI MINUS dla organizatowrów za to ,że nie zostaliśmy odebrani z Koszalina tylko dowiezieni do poznania co spowodowało strate 10 godzin a pan który nas wiózł jechał przecietnie 150km/h..........Fakt ,że organizator może zmienić miejsce odbioru podróznych ale było nas o wiele wiecej niz rok temu .....

5/5


02.05.2016 r. przez  Myszka

Wyjazd do Amsterdamu był oki;), jednak duuuuży minus daje przewodniczce pani Marcie. Muszę przyznać, że bardzo nie podobało mnie się w jaki sposób przekazywała informacje na temat zwiedzanych miejsc. Praktycznie nie było jej słychać. Grupa liczyła ponad 70 osób i pani przewodnik nie zdała egzaminu. Jedyny plus to, że pogoda dopisała, Keukenhof piękny. Wyjazd z Poznania planowany był na 20.00 jednak z uwagi na korki w Łodzi, czekaliśmy na autokar godzinę. Brawa dla kierowców za bezpieczną jazdę.

5/5


30.04.2016 r. przez  Basia W.

Wspaniała wycieczka (22-24.04.) choć uważam, że Kaukenhof było zdecydowanie za mało, bo tylko 3 godz. (od godz. 8 rano do 11). To naprawdę niewiele, natomiast Amsterdam aż 9 godz. i pod wieczór już trochę nudził. Parada kwiatowa była o 15.30, a więc nie było możliwości aby ją zobaczyć. Wielka szkoda, bo jechałam głównie aby zobaczyć ogród. Podróż jak zwykle wygodna piętrową "żółtą strzałą", kierowcy wyśmienici, pani Iza doskonale potrafiła ogarnąć blisko 80 osób. Wycieczka dla wytrawnych piechurów, bo od 7 rano do 22.30 cały czas na nogach, ale jechać warto!

5/5


1 z 5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.