Berlin - stolica tolerancji

Niemcy

Rabat do 100 PLN

99 PLN
Cena od: 199 PLN
Transport  Autokar
Platinum

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
21.07.2018 r.Platinum
Wyjazd weekendowy 2 os. klasa Lux
19999 PLN

Świadczenia

W cenie

  • przejazd autokarem (do wyboru autokary LUX, Platinum, Platinum +)
  • zwiedzanie według programu,
  • opieka pilota

Obowiązkowe

  • ubezpieczenie KL,NNW - 10 PLN/os.
  • opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze) - 10 EUR/os.

Opis miejsca

Berlin – niezwykłe, zmienne i bardzo kreatywne miasto w którym burzliwa historia XX wieku uderza wszystkich przyjezdnych z ogromną mocną, a jednocześnie miasto ogromnie urozmaicone od strony kulturowej i etnicznej. Berlin tętni życiem jak mało które miejsce na świecie. Przyjedź, poczuj z nami ten niesamowity, niepowtarzalny klimat.

Program ramowy

Dzień 1

Zbiórka w godzinach porannych i przejazd do Berlina. Rozpoczniemy od zwiedzania BRAMY BRANDENBURSKIEJ i REICHSTAGU – siedziby parlamentu niemieckiego. Następnie przejedziemy na PLAC POCZDAMSKI – gdzie zobaczymy supernowoczesne budynki stworzone przez wybitnych architektów. Po obejrzeniu tego placu ruszymy dalej na spacer ALEJĄ UNTER DEN LINDEN i ALEXANDERPLATZ, podziwianie UNIWERSYTETU HUMBOLDTA, ARSENAŁU, NIEMIECKIEJ OPERY PAŃŚTWOWEJ, barokowej KATEDRY ŚW. JADWIGI, PAŁACU REPUBLIKI oraz CZERWONEGO RATUSZA. Na koniec zwiedzania dotrzemy do słynnego ALEXANDERPLATZ z WIEŻĄ TELEWIZYJNĄ. Godziny popołudniowe i wieczorne spędzimy korzystając z bardzo bogatej oferty handlowej i gastronomicznej centrum Berlina. W godzinach wieczorych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do poszczególnych miast.

Interesujące wydarzenia: W dniach 21-22.07.2018 w Berlinie odbywa się największy w Europie festiwal środowisk LGBT. W ramach fetstiwalu organizatorzy przewidują różnego rodzaju atrakcje: koncetry, spotkania z politykami, gwiazadmi sportu i estrady. Panele dyskusyjne, a także przysmaki kulinarne z różnych stron świata. Szczegółowe informacje znajdziecie Pańśtwo na stronie: https://www.stadtfest.berlin/pl/index.html

platinum

PlatinumPlatinum+
To standard, który pozwoli Ci optymalnie wykorzystać czas spędzony w podróży. Zwiększone przestrzenie między fotelami to gwarancja wygody. Dajemy Ci więcej miejsca na nogi i możliwość dostosowania fotela do Twoich wymagań. Skup się na tym, co dla Ciebie ważne. Komfortowo.To standard, który daje Ci własną przestrzeń. Pojedyncze fotele w pierwszej części autokaru gwarantują prywatność oraz dyskrecję. Niezrównana wygoda, tablet do Twojej dyspozycji, indywidualna opieka załogi. Korzystaj z każdej chwili podróży tak jak lubisz. Ekskluzywnie.
W cenie wycieczki:W cenie wycieczki:
* Croissant* Śniadanie: kanapka lub jogurt
* Sałatka* Obiad lub sałatka
* Kawa lub herbata* Kawa lub herbata
Standard platinumStandard platinum plus

Miasta wyjazdowe/ Transport

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.