Budapeszt - Cafe Festival

Węgry
Cena od:
249 PLN
Transport  Autokar
Lux

Średnia ocena  5/5
(1 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
05 - 07.10.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
249 PLN

Świadczenia

W cenie

  • przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek),
  • zwiedzanie wg programu,
  • opiekę pilota,
  • zestawy słuchawkowe.

Obowiązkowe

  • ubezpieczenie KL, NNW - 10 PLN/os.
  • opłata organizacyjno-lokalna (płatne w autokarze i nie podlega zwrotowi) - 10 EUR/os.

Opcjonalne

  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.

Program ramowy

Biuro podróży Funclub zaprasza na październikowy City Break w jednym najpiękniejszych miast Europy - Budapeszcie. Podczas tego weekendowego wyjazdu zatopimy się w przepiękne uliczki stolicy Węgier, przespacerujemy się wyjątkowym nadbrzeżem Dunaju, zobaczymy m.in. wyjątkowy Zamek Królewski, Baszty Rybackie, Bazylikę Św. Stefana oraz symbol miasta – Parlament. Po zwiedzaniu miasta przyjdzie czas na doznania kulturalne i kulinarne. Do dyspozycji gości znajdziemy setki nastrojowych kawiarenek, pubów i restauracji serwujących wyjątkowe, węgierskie specjały.

Wszystkich pasjonatów sztuki nowoczesnej czekają niesamowite atrakcje związane z odbywającym się w tym czasie CAFE BUDAPEST, który jest jednym z czołowych europejskich przeglądów sztuki współczesnej (wcześniej znany jako Festiwal Jesienny). Dziesiątki występów ulicznych – spektakli teatralnych, przedstawień tanecznych, wystaw, koncertów, seansów filmowych itp. Wszystkie plenerowe widowiska organizowane w czasie festiwalu można obejrzeć zupełnie za darmo!

Oficjalna strona festiwalu wraz z programem - http://www.cafebudapestfest.hu/

1 dzień - piątek
Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem. Nocny przejazd na Węgry
2 dzień - sobota
Poranny przyjazd do Budapesztu. Zwiedzanie miasta (Buda,Pest). Czas wolny do dyspozycji gości w centrum Budapesztu. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.
3 dzień - niedziela
Powrót do miast wyjazdowych

Miasta wyjazdowe/ Transport

Opinie


Średnia ocen:  
 1 opinii

01.07.2018 r.  przez Robert

Super. Jadę w tym roku kolejny raz.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.