Apartamenty Horizont z aneksem kuchennym

Chorwacja, Pula / Istria

Cena od:
1399 PLN
Ilość noclegów7

Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
08 - 17.06.2018 r.
Brak miejsc
15 - 24.06.2018 r.
Brak miejsc
22 - 30.06.2018 r.
Brak miejsc
29.06 - 08.07.2018 r.
Brak miejsc

Świadczenia

W cenie

 • zakwaterowanie w Apartamentach Horizont ** w miejscowości Pula
 • 7 noclegów,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,
 • opłata klimatyczna: 15 euro/os. (płatne w autokarze)
 • Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.

Opcjonalne

 • wyżywienie HB 7 śniadań i 7 obiadokolacji: 115 EURO/os
 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Zakwaterowanie

Apartamenty Horizont** to kompleks położony w otoczeniu lasu sosnowego, zaledwie ok. 100m metrów od pięknej plaży i ok. 3,5 km od centrum miasta. Kompleks oferuje apartamenty, w którym mogą zostać zakwaterowane 2,3 lub 4 osoby. Każdy apartament o wymiarach ok. 35m² składa się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W sypialni znajdują się dwa łożka pojedyncze, a w pokoju dziennym dwuosobowa, rozkładana sofa. Pokoje posiadają balkony oraz dostęp do internetu. Do dyspozycji gości jest basen. Na życzenie gości można dokupić śniadania i obiadokolacje w cenie 16-18 euro.

Lokalizacja

Pula to jedno z najpiękniejszych i najstarszych miast w Chorwacji. Bajeczne położenie miasta na siedmiu wzgórzach, nad zatoką w południowo-zachodniej części półwyspu Istria sprawia, że każdy chce do tego miejsca wracać. Starówka w mieście Pula jest znana z rozmaitych zabytków, takich jak starożytny amfiteatr i świątynia Augusta, dlatego ta część Chorwacji znajdzie wielu zwoleników wśród pasjonatów kultury, chcących odkrywać nowe zakątki Europy. Rodziny również odpoczną tutaj od codziennych obowiązków, a osoby lubiące rozrywkę znajdą coś dla siebie. Ok. 3 km od hotelu znajduje się dyskoteka, w której będzie możliwość poznania lokalnej, bałkańskiej muzyki. Będąc w Puli, poza Starówką,koniecznie należy zobaczyć ratusz z XIII wieku, zamek z XVI, kaplicę Santa Maria Formosa, podwójną brame, brame Herkulesa i Łuk Sergiusza - wszystkie z I wieku. Mieszkańcy Puli słyną z wielkiej gościnności dlatego każdy turysta będzie się czuł w Puli bardzo dobrze i zapewne zapragnie tam powrócić.

Program ramowy

1 dzień: wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację.

2 dzień: przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd do miejscowości Pula w godzinach porannych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 8 dzień: wczasy w Chorwacji w miejscowości Pula. Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji

9 dzień: wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

10 dzień: przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

Wyżywienie

na miejscu istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w opcji HB: 7 śniadań i 7 obiadokolacji za kwotę 115 EUR/os.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Hitem imprezy jest najkrótszy czas przejazdu, zaledwie ok. 14 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej!!

 • przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry
 • przyjazd do Puli
 • wyjazd do Polski w godzinach wieczornych
 • do miejsc zakwaterowania Turyści rozwożeni są mikrobusami.
 • na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

  Fish picnic

  wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.

  Cena: 30 EUR/ os.

  Park Narodowy Jezior Plitvickich

  tworzy 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Woda, rzeźbiąca w miękkiej skale dolomitowej, ukształtowała dolinę z dziesiątkami skalnych progów i barier, tworząc fantazyjne kształty. Najdłuższy wodospad - Galovački Buk - spada z wysokości 20 metrów. Cały teren można zwiedzać, poruszając się po drewnianych kładkach i mostkach zbudowanych nad brzegami akwenów, lub wsiąść na drewnianą tratwę, zabudowaną ławeczkami i daszkiem, która opływa główne, dostępne dla niej jeziora. Alabastrowy kolor jezior, soczysta zieleń i rześkie powietrze wpływają kojąco i dają wytchnienie .Chorwacki Park Narodowy Jezior Plitwickich, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO nikogo nie pozostawi obojętnym. Jeziora o krystalicznie czystej turkusowej wodzie i przepiękne wodospady wywierają niesamowite wrażenie.

  Cena: 45 EUR/ os. (bilet wstępu do Parku Narodowego wliczony w cenę)

  Jaskini Postojna , Predjama i Piran

  zwiedzanie Jaskini Postojna jednej z największych i najpiękniejszych jaskiń na świecie. Niezwykle malowniczą trasę turystyczną wśród imponujących form skalnych pokonamy przy pomocy kolejki, specjalnych łódek i pieszo. Następnie przejazd do Predjamy i zwiedzanie słynnego zamku wykutego w skale (kolejność zwiedzania jaskini i zamku może zostać zmieniona)., przejazd do Piranu, leżącej nad brzegiem Adriatyku przy granicy z Włochami miejscowości, której historia sięga II wieku przed naszą erą. Zwiedzanie starego miasta z wąskimi uliczkami, w których można się beztrosko zagubić i poczuć się jak w czasach Republiki Weneckiej.

  Cena: 50 EUR/ os. (bilet wstępu do jaskini oraz zamku wliczony w cenę)

  Perły Istrii - Rovinj

  miasto, w którym nie ma nieudanych zdjęć, gdzie każdy macho zmienia się w sentymentalnego kochanka, gdzie kobieta czuje się jak w romantycznej historii, która może trwać bez końca. Rovinj jest czarujący, zaprasza na kawę, potem wino i architekturą opowiada swoją burzliwą historię, w której największy udział mieli Rzymianie i Wenecjanie. Następnie przejazd do Poreč, gdzie zobaczymy między innymi wpisaną na listę UNESCO Bazylikę Eufrazjusza z VI wieku, przejdziemy się klimatycznymi uliczkami starego miasta i promenadą.

  Cena: 20 EUR/ os.

  Szlakiem średniowiecznych miasteczek

  przejazd i spacer po Hum - najmniejszym mieście świata, w którym mieszka na stałe około 20 osób. Następnie odwiedzimy Motovun, miasto położone na wzgórzu z niesamowitą panoramą. Zwiedzanie miasta, czas wolny. Przejazd do Groznjan, gdzie będziemy mogli zagubić się wśród wąskich kamiennych uliczek tego pięknego miasteczka.

  Cena: 20 EUR/ os.

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.