Hotel Duga Uvala

Chorwacja, Duga Uvala / Istria

Cena od:
1649 PLN
Wyżywienie  BB
śniadania
Ilość noclegów7

Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
08 - 17.06.2018 r.
Brak miejsc
15 - 24.06.2018 r.
Brak miejsc
22 - 30.06.2018 r.
Brak miejsc
29.06 - 08.07.2018 r.
Brak miejsc

Świadczenia

W cenie

 • zakwaterowanie w Hotelu Duga Uvala Resort
 • 7 noclegów,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,
 • deklaracja HB oraz opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 100 EUR/ os.(płatne w autokarze)
 • Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.

Opcjonalne

 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Zakwaterowanie

Hotel Duga Uvala Resort *** to urokliwie położony hotel w otoczeniu pięknych plaż i zatoki. Zlokalizowany ok. 50 m od plaży i ok. 2,5 km od centrum. Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z balkonem oraz łazienką. Do dyspozycji gości jest basen. Na ternie hotelu jest dostępne darmowe wifi.

Lokalizacja

Duga Uvala to malownicze miejsce otoczone lasami oraz piękną przyrodą. Miasto znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Istrii, połozone ok. 24 km od najstarszego miasta na wybrzeżu, Puli. Jest to idealne miejsce dla osób chących odpocząć od codzennego zgiełku. Każdy kto ceni odrobinę spokoju podczas wakacji na pewno tutaj jeszcze powróci. Duga Uvala jest miejscem polecanym dla osób kochających kąpiele wodne,ze względu na łagodnie opadające dno oraz głębokość morza w odległości 100m od brzegu nie przekraczającą 1,5 m. Korzystając z połączeń komunikacyjnych można odwiedzić najsłynniejsze miejscowości regionu, takie jak Poreč, Pula oraz Rovinj, które słyną są z pięknych, zabytkowych budowli oraz z szerokiego wachlarza możliwości rozrywkowych i kulturalnych.

Program ramowy

1 dzień: wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację.

2 dzień: przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd do miejscowości Duga Uvala w godzinach porannych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 8 dzień : wczasy w Chorwacji w resorcie Duga Uvala. Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji

9 dzień: wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

10 dzień: przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

Wyżywienie

Obowiązkowo należy wykupić wyżywienie w opcji HB: 7 śniadań i 7 obiadokolacji.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Hitem imprezy jest najkrótszy czas przejazdu, zaledwie ok. 14 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej!!

 • przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry
 • przyjazd na miejsce
 • wyjazd do Polski w godzinach wieczornych
 • do miejsc zakwaterowania Turyści rozwożeni są mikrobusami.
 • na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

  Fish picnic

  wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.

  Cena: 30 EUR/ os.

  Park Narodowy Jezior Plitvickich

  tworzy 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Woda, rzeźbiąca w miękkiej skale dolomitowej, ukształtowała dolinę z dziesiątkami skalnych progów i barier, tworząc fantazyjne kształty. Najdłuższy wodospad - Galovački Buk - spada z wysokości 20 metrów. Cały teren można zwiedzać, poruszając się po drewnianych kładkach i mostkach zbudowanych nad brzegami akwenów, lub wsiąść na drewnianą tratwę, zabudowaną ławeczkami i daszkiem, która opływa główne, dostępne dla niej jeziora. Alabastrowy kolor jezior, soczysta zieleń i rześkie powietrze wpływają kojąco i dają wytchnienie .Chorwacki Park Narodowy Jezior Plitwickich, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO nikogo nie pozostawi obojętnym. Jeziora o krystalicznie czystej turkusowej wodzie i przepiękne wodospady wywierają niesamowite wrażenie.

  Cena: 45 EUR/ os. (bilet wstępu do Parku Narodowego wliczony w cenę)

  Jaskini Postojna , Predjama i Piran

  zwiedzanie Jaskini Postojna jednej z największych i najpiękniejszych jaskiń na świecie. Niezwykle malowniczą trasę turystyczną wśród imponujących form skalnych pokonamy przy pomocy kolejki, specjalnych łódek i pieszo. Następnie przejazd do Predjamy i zwiedzanie słynnego zamku wykutego w skale (kolejność zwiedzania jaskini i zamku może zostać zmieniona)., przejazd do Piranu, leżącej nad brzegiem Adriatyku przy granicy z Włochami miejscowości, której historia sięga II wieku przed naszą erą. Zwiedzanie starego miasta z wąskimi uliczkami, w których można się beztrosko zagubić i poczuć się jak w czasach Republiki Weneckiej.

  Cena: 50 EUR/ os. (bilet wstępu do jaskini oraz zamku wliczony w cenę)

  Perły Istrii - Rovinj

  miasto, w którym nie ma nieudanych zdjęć, gdzie każdy macho zmienia się w sentymentalnego kochanka, gdzie kobieta czuje się jak w romantycznej historii, która może trwać bez końca. Rovinj jest czarujący, zaprasza na kawę, potem wino i architekturą opowiada swoją burzliwą historię, w której największy udział mieli Rzymianie i Wenecjanie. Następnie przejazd do Poreč, gdzie zobaczymy między innymi wpisaną na listę UNESCO Bazylikę Eufrazjusza z VI wieku, przejdziemy się klimatycznymi uliczkami starego miasta i promenadą.

  Cena: 20 EUR/ os.

  Szlakiem średniowiecznych miasteczek

  przejazd i spacer po Hum - najmniejszym mieście świata, w którym mieszka na stałe około 20 osób. Następnie odwiedzimy Motovun, miasto położone na wzgórzu z niesamowitą panoramą. Zwiedzanie miasta, czas wolny. Przejazd do Groznjan, gdzie będziemy mogli zagubić się wśród wąskich kamiennych uliczek tego pięknego miasteczka.

  Cena: 20 EUR/ os.

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.