Hotel Delfin

Chorwacja - dla seniora

Cena od:
1999 PLN
Wyżywienie  BB
śniadania
Ilość noclegów9

Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
09 - 18.05.2018 r.
Brak miejsc

Świadczenia

W cenie

 • 2 noclegi tranzytowe na terenie Czech ze śniadaniem w Hotelu **/***,
 • 7 noclegów w Hotelu Delfin z wyżywieniem HB,
 • wycieczkę do Puli i Rovinj oraz Wenecji,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opiekę rezydenta na miejscu.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,
 • Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.,
 • opłata klimatyczna 15 EUR/ os. (płatne w autokarze).

Opcjonalne

 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Zakwaterowanie

Hotel Delfin** jest zlokalizowany w spokojnej okolicy w otoczeniu bujnej zieleni, zaledwie ok. 50 m od plaży kamienistej. Dodatkowo ok. 9 minut spacerem od hotelu znajduje się plaża hotelowa, której przyznano "Błękitną flagę". Plaża spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości morza. Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką. Goście do swojej dyspozycji mają basen. Na terenie hotelu jest darmowe wifi. W pobliżu hotelu zatrzymuje się lokalny autokar, którym można dojechać do oddalonego ok. 5 km centrum miasta Porec.

Lokalizacja

Porec to jedno z najstarszych miast półwyspu Istria, znajdujące się na jego zachodnim wybrzeżu. Miasto zachęca turystów pięknym, błękitnym morzem oraz urokliwymi skalistymi zatoczkami. Porec jest miastem o włoskim charakterze, które uznawane jest za jedno z najważniejszych miejsc wypoczynkowych na Istrii. Ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą bazę atrakcji rekreacyjnych jest idealnym miejscem dla osób lubiących spędzać aktywnie czas. Znajdziemy tam wiele scieżek pieszych oraz rowerowych. Będąc w Porec koniecznie trzeba zobaczyć Bazylikę Eufrazjusza, która w 1997 roku została wpisana na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO oraz gotycki kościół Franciszkanów z XIII wieku,gdzie mieściła się siedziba parlamentu Istrii.

Program ramowy

1 dzień: wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach.

2 dzień: po śniadaniu przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Przyjazd do Porec w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 8 dzień: wczasy w Chorwacji w miejscowości Porec, podczas których odbędą się wycieczki do Puli i Rovinj oraz Wenecji. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek fakultatywnych.

8 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.

9 dzień: po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczonych.

Wyżywienie

 • 2 śniadania w hotelu **/*** na terenie Czech
 • wyżywienie HB w Chorwacji w Hotelu Delfin **: 7 śniadań i 7 obiadokolacji

Miasta wyjazdowe/ Transport

Hitem imprezy jest krótki czas przejazdu!!

 • wyjazd z Polski w godzinach nocnych lub wczesnych godzinach porannych. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Chorwacji. Przejazd przez Austrię i Słowenię. Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych,
 • wyjazd z Chorwacji w godzinach porannych. Przejazd przez Słowenię i Austrię. Przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach w godzinach wieczornych. Po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach popołudniowych,
 • podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie,
 • na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

  Fish picnic

  wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.

  Cena: 30 EUR/ os.

  Park Narodowy Jezior Plitvickich

  tworzy 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Woda, rzeźbiąca w miękkiej skale dolomitowej, ukształtowała dolinę z dziesiątkami skalnych progów i barier, tworząc fantazyjne kształty. Najdłuższy wodospad - Galovački Buk - spada z wysokości 20 metrów. Cały teren można zwiedzać, poruszając się po drewnianych kładkach i mostkach zbudowanych nad brzegami akwenów, lub wsiąść na drewnianą tratwę, zabudowaną ławeczkami i daszkiem, która opływa główne, dostępne dla niej jeziora. Alabastrowy kolor jezior, soczysta zieleń i rześkie powietrze wpływają kojąco i dają wytchnienie .Chorwacki Park Narodowy Jezior Plitwickich, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO nikogo nie pozostawi obojętnym. Jeziora o krystalicznie czystej turkusowej wodzie i przepiękne wodospady wywierają niesamowite wrażenie.

  Cena: 45 EUR/ os. (bilet wstępu do Parku Narodowego wliczony w cenę)

  Jaskini Postojna , Predjama i Piran

  zwiedzanie Jaskini Postojna jednej z największych i najpiękniejszych jaskiń na świecie. Niezwykle malowniczą trasę turystyczną wśród imponujących form skalnych pokonamy przy pomocy kolejki, specjalnych łódek i pieszo. Następnie przejazd do Predjamy i zwiedzanie słynnego zamku wykutego w skale (kolejność zwiedzania jaskini i zamku może zostać zmieniona)., przejazd do Piranu, leżącej nad brzegiem Adriatyku przy granicy z Włochami miejscowości, której historia sięga II wieku przed naszą erą. Zwiedzanie starego miasta z wąskimi uliczkami, w których można się beztrosko zagubić i poczuć się jak w czasach Republiki Weneckiej.

  Cena: 50 EUR/ os. (bilet wstępu do jaskini oraz zamku wliczony w cenę)

  Perły Istrii - Rovinj

  miasto, w którym nie ma nieudanych zdjęć, gdzie każdy macho zmienia się w sentymentalnego kochanka, gdzie kobieta czuje się jak w romantycznej historii, która może trwać bez końca. Rovinj jest czarujący, zaprasza na kawę, potem wino i architekturą opowiada swoją burzliwą historię, w której największy udział mieli Rzymianie i Wenecjanie. Następnie przejazd do Poreč, gdzie zobaczymy między innymi wpisaną na listę UNESCO Bazylikę Eufrazjusza z VI wieku, przejdziemy się klimatycznymi uliczkami starego miasta i promenadą.

  Cena: 20 EUR/ os.

  Szlakiem średniowiecznych miasteczek

  przejazd i spacer po Hum - najmniejszym mieście świata, w którym mieszka na stałe około 20 osób. Następnie odwiedzimy Motovun, miasto położone na wzgórzu z niesamowitą panoramą. Zwiedzanie miasta, czas wolny. Przejazd do Groznjan, gdzie będziemy mogli zagubić się wśród wąskich kamiennych uliczek tego pięknego miasteczka.

  Cena: 20 EUR/ os.

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.