Drezno CITY BREAK z Karkonoszy
Niemcy
Cena od:
99 PLN
Transport  Autokar
Lux

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
04.08.2020 r.
1Brak miejsc
11.08.2020 r.
1
Wyjazd weekendowy 1 os.
99 PLN
18.08.2020 r.
1
Wyjazd weekendowy 1 os.
99 PLN
25.08.2020 r.
1
Wyjazd weekendowy 1 os.
99 PLN
Program ramowy

Wyjazd w godzinach porannych. Około południa przyjazd do Drezna. Nabrzeże Łaby to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku mieszkańców Drezna - malownicza promenada zwana Tarasami Brühla prowadzi ze wschodu z Albertinum – budynku dawnej zbrojowni, który obecnie mieści znakomitą kolekcję malarstwa XIX i XX wieku. Tarasy kończą się od zachodniej strony w okolicy Katedry Św. Trójcy. Kościół wzniesiony został przez Augusta III Sasa w stylu barokowym zaprojektowany został w ten sposób, aby możliwe było przeprowadzanie procesji w jego wnętrzach. Następnie obejrzymy Operę Sempera na Placu Teatralnym. W dalszej części programu zwiedzanie Zamku Rezydencyjnego z „Orszakiem książęcym” – malowidłem przedstawiającym władców Saksonii z dynastii Wettynów, które uwiecznione zostały na 25 tysiącach porcelanowych kafelkach. Następnie zobaczymy Frauenkirche – drugi największy (po katedrze w Strasburgu) budynek wzniesiony z piaskowca. Podczas spaceru po zabytkowej starówce zwiedzimy także Zwinger – zaliczany do najbardziej znaczących budowli baroku, kompleks wzniesiony na życzenie Fryderyka Augusta Mocnego, który w jego założeniach miał dorównać rzymskiemu Koloseum. W skład kompleksu wchodzą: Galeria Malarska Dawnych Mistrzów, Nymphenbad, brama Kronentor ze swoimi Galeriami. Po zwiedzaniu miasta czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

*Przedstawiony program jest ramowy.

UWAGA: Wszystkie wyjazdy odbywają się w zgodzie z zaleceniami sanitarnymi Ministerstwa Zdrowia

Świadczenia
W cenie
  •   przejazd autokarem PLATINUM +
  •   opiekę pilota,
  •   zwiedzanie wg programu,
  •   ubezpieczenie.
Obowiązkowe
  • opłaty przewodnickie i lokalne, zestawy słuchawkowe (płatne w autokarze, opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi) - 10 EUR/os.
Miasta wyjazdowe/ Transport
04.08.2020 - 04.08.2020
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Norweska Dolina, Kopernika 9e, 58-580 Szklarska Poręba
04.08.2020 r.Wtorek09:000 PLN
Hotel Radisson, Osiedle Podgórze 1F, 58-580 Szklarska Poręba
04.08.2020 r.Wtorek09:150 PLN
Szklarska Poręba
Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 58-580 Szklarska Poręba
04.08.2020 r.Wtorek09:300 PLN
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Platinum

Oferta Platinum to ekskluzywne i innowacyjne podejście do turystyki autokarowej. Najnowocześniejsze autokary w Polsce gwarantują jeszcze większą przestrzeń i wygodę. Dedykowane programy wycieczek i liczne udogodnienia sprawiają, że oferta Platinum to zupełnie nowa jakość. Zacznij swoją podróż platynowym autokarem. Usiądź wygodnie, jeszcze wygodniej. Rozłóż podnóżek i poczuj ten komfort. Włącz swój ulubiony film albo poczytaj wiadomości w internecie. Wieczorem zaśnij spokojnym snem, bo przecież czujesz się tu, jak w łóżku. Obudź się rano i wypij aromatyczną, świeżą kawę z ekspresu. Nie kryj zdziwienia, że tak szybko jesteś u celu. Uśmiechnij się.

Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu jest dowód osobisty bądź paszport (wymagany jest co najmniej 3-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od daty wjazdu).

Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

14°
17°
19°
19°
14°

Śr. opady

38mm
28mm
36mm
27mm
52mm
60mm
68mm
56mm
41mm
38mm
37mm
37mm
Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.