Rabat do 10%
2250 PLN
Cena od: 2499 PLN
WyżywienieHB
śniadania + obiadokolacje
Ilość noclegów11

Średnia ocena 5/5
(1 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
17 - 30.05.2018 r.
Hotel pok. 2os.
24992249 PLN
07 - 20.06.2018 r.
Hotel pok. 2os.
25992339 PLN
06 - 19.09.2018 r.
Hotel pok. 2os.25992339 PLN

Świadczenia

W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- osobowych,
 • 2 noclegi tranzytowe w Czechach ze śniadaniami,
 • 2 noclegi na terenie Włoch podczas przejazdu z wyżywieniem śniadania i obiadokolacje,
 • 9 noclegów z wyżywieniem śniadania i obiadokolacje
 • zwiedzanie Włoch: zwiedzanie Asyżu oraz San Giovanni Rotondo,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka pilota.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NNW: 80 pln/ os.
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy – razem około 25 euro/ os.
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/ os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
 • ubezpieczenia KR: 3 - 4% od wartości imprezy
 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych: 100 pln/ os.
 • rezerwacja miejsce w autokarze: 50 pln/ os.
Hotel oferuje
Program ramowy
Wyżywienie
Dobrze wiedzieć
Miasta wyjazdowe/ Transport
Select...
multimedia
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
Dokumenty
Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
 • Bari i Alberobello

  Bona Sworza była kobietą niezwykłą. Przywiozła do Polski, oprócz swoich ulubionych przypraw korzennych również nasze ulubione pomidory, marchewkę, kalafior, brokuły i wino, które z czasem stało się trunkiem bardziej popularnym od miodów pitnych. Była kobietą silną, mądrą i pochodziła z przepięknie położonej, klimatycznej stolicy Apulii - Bari. Będziemy spacerować uliczkami tego uroczego, pamiętającego starożytne czasy miasteczka portowego, zwiedzimy bazylikę św. Mikołaja, gdzie oprócz jego szczątków, pochowano również Bonę. Zaprosimy Państwa na obiad do tradycyjnej, włoskiej pizzerii. Po obiedzie pojedziemy do niezwykłej miejscowości Alberobello, słynącej z okrągłych domów zwanych trulle, krytych kamiennymi dachami w kształcie stożków, które budowane są bez zaprawy murarskiej (UNESCO).

  Cena: 45 EUR/ os.

 • Matera (kamienne miasto)

  w samym centrum tego pamiętającego prehistorię miejsca czas zatrzymał się dawno temu. Ludzie postanowili wykorzystać naturalne zasoby miękkich skał i wydrążyli w nich miasto. Zamieszkali w ubogich, kamiennych domostwach i stworzyli potrzebne miastu budowle. Wszystkie powstały z litej skały. Unikatowość tego miejsca dostrzegło UNESCO, które wpisało je na swą słynną listę dziedzictwa kulturowego w 1993 roku. W roku 2019 Matera zostanie Europejską Stolicą Kultury.

  Cena: 40 EUR/ os.

 • Winnica Tenute Rubino

  południowe Włochy to miejsce o którym marzą ci, którzy kochają wino. Zaprosimy Państwa na wyprawę do jednej z najbardziej znanych i szanowanych winnic w Apulii - Tenute Rubino. W winnicy położonej niedaleko Brindisi poznamy tajniki tworzenia wina i skosztujemy tego bogatego w dary południowego słońca trunku.

  Cena: 40 EUR/ os. (w cenie degustacja wina oraz miejscowych przysmaków)

 • Taranto

  miasto Taranto zostało założone jako jedyna kolonia spartańska. W mieście tym znajduje się pewne niezwykłe miejsce, Hypogeum de Beaumont-Bonelli-Bellacicco w którego kompleksie imponująco wielkich piwnic znajdują się wszelkie miejskie dokumenty, począwszy do powstania miasta aż do XVII wieku. Zwiedzimy to tajemnicze miejsce i będziemy mogli się przekonać, jak żyła arystorkacja tarancka w dawnych czasach, ponieważ wyższe kondygnacje budynku również są udostępnione dla zwiedzających. Historia miasta Taranto była mocno powiązana z obronnością, jako, że miejsce to jest geograficznie położone w strategicznym miejscu. Oprócz swojego wojskowego charakteru jest jednak również przemiłym, typowym włoskim miasteczkiem. Zobaczymy jedyny we Włoszech most obrotowy, który działa niezmiennie od lat 80. XIX wieku. Jego konstrukcja ulegała w ciągu lat kilku poważnym zmianom, jednak zasady funkcjonowania pozostały bez zmian. Zobaczymy również prastarą twierdzę aragońską, której historia sięga X wieku i której mury dumnie witają wpływające do portu statki.

  Cena: 25 EUR/ os.

Opinie
Średnia ocen:
1 opinii
2017-07-04przezJacek Wysocki

Super hotel z przemiłą obsługą. Pyszne, urozmaicone jedzenie. Śniadania są na 4 piętrze w restauracji z widokiem na okolicę i morze. obiady na poziomie minus jeden. W każdą środę kolacja odbywa się przy basenie. Podczas tej kolacji serwowane są przysmaki lokalnej kuchni oraz białe i czerwone wino (bezpłatnie), do tego muzyka i tańce…. Do plaży jest kawałek drogi ale hotelowy transport jeździ cały dzień. plaża hotelowa oferuje bezpłatne leżaki. pierwsze 3 rzędy są płatne, następne już nie. po przyjeździe na plażę "służby plażowe" przydzielają leżaki na cały pobyt. Przy plaży hotelowej dno morza jest kamieniste ale 50-100 metrów dalej jest już piaszczyste. Beach bar oczywiście jest. Do najbliższego sklepu czeka nas spacerek 1,5-2 kilometry. Do najbliższego baru połowę tego. Zakup pamiątek, prezentów dla bliskich najlepiej zrealizować w Asyżu. później nie ma za bardzo gdzie i co. Dwie wycieczki odbyły się. Do Bari i Arbelobello oraz do Matery. Warto pojechać na obie aby zobaczyć skalne miasto i trule. Jestem bardzo zadowolony z tego wyjazdu.

5/5

Podobne oferty