Wcześniej taniej lato 2019 - rabat do 15%
RABAT
10 %
Grand Prix F1 z Kubicą w Barcelonie + Paryż
Hiszpania
Cena od:
2099 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów5

Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
07 - 13.05.2019 r.
Hotel pok. 2+1
2099 PLN
Hotel

Hotel MONTEVISTA - to komfortowy kompleks położony w turystycznej części Lloret de Mar w odległości około 600 metrów od morza. Na terenie obiektu znajdują się sale barowe, prywatny ogród z odkrytym basenem,restauracja hotelowa, pokój gier i plac zabaw dla dzieci. W pobliży hotelu znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. Pokoje w hotelu są funkcjonalne, klimatyzowane i nowocześnie urządzone, posiadają łazienkę, suszarkę do włosów, telefon, TV, balkon i odpłatny sejf.

Program ramowy

1 dzień (7.05) - wyjazd z Polski wg rozkładu. Późnym wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy na terenie Francji (przy granicy francusko-niemieckiej).

2 dzień (8.05) -śniadanie w hotelu i przejazd do Paryża.

Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od wjazdu lub wejścia (II piętro) na WIEŻĘ EIFFLE’A, skąd podziwiać można wspaniałą panoramę miasta. Kolejnym punktem wycieczki jest rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Następnie pojedziemy na POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na wyspę Cite – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Po zwiedzaniu kolacja i nocny przejazd do Lloret de Mar.

3 dzień (9.05) - Dojazd do Lloret de Mar w godzinach południowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja,  nocleg.

4 dzień (10.05) - po śniadaniu wyjazd na tor Circuit de Catalunya - sesja treningowa.

Po południu przejazd do Barcelony, w programie zwiedzania m.in. Sagrada Familia (z zewnątrz), Plac Hiszpański, La Rambla, CAMP NOU (dla chętnych za dodatkową opłatą 25 euro). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień (11.05) - po śniadaniu wyjazd na trening i kwalifikacje. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja,  nocleg. Za dodatkową opłatą organizowany będzie wyjazd na mecz FC Barcelona - Getafe. Szczegóły i cena podane zostaną na 3 tygodnie przed imprezą.

6 dzień (12.05) - po śniadaniu wyjazd na tor - Grand Prix Hiszpanii. Po zawodach powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień (13.05) - po śniadaniu wyjazd do Polski.

8 dzień (14.05) - przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. 

Świadczenia
W cenie
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • zwiedzanie Paryża
 • 1 kolacja we Francji
 • 1 nocleg ze śniadaniem we Francji
 • 4 noclegi z wyżywieniem HB: 4 śniadania i 4 obiadokolacje w Hiszpanii
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych w hotelu MONTEVISTA w Hiszpanii ***
 • bilety wstępu na treningi oraz GP (w cenie bilety na trawie, istnieje możlwość zakupu biletów na trybuny - za dodatkową dopłatą) 
 • zwiedzanie Barcelony
 • opieka pilota i rezydenta na miejscu
Obowiązkowe
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EURO/os. (płatne w autokarze),
 • opłata za realizację wycieczki: 40 EURO/os. (zwiedzanie Paryża, rejs statkiem po Sekwanie, zestawy słuchawkowe, pilot, opłaty manipulacyjne)
 • ubezpieczenie KL, NW : 50 PLN/os.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. - daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.
 • ubezpieczenie bagażu: 50 zł/os.
 • dopłata do miejsca na trybunie C, G, J, K: 580 PLN /os.,
 • dopłata do miejsca na trybunie A, I, H, L: 1120 PLN / os.,
 • dopłata do miejsca na trybunie F: 1640 PLN / os.
 • 12.05 możliwość wyjazdu na mecz FC BARCELONA vs. GETAFE
Wyżywienie

W cenie kolacja i śniadanie w Paryżu + 4 śniadania i 4 obiadokolacje w formie bufetu w Hiszpanii.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport
Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

10°
10°
12°
14°
18°
22°
25°
25°
22°
18°
13°
10°

Śr. opady

33mm
32mm
44mm
41mm
42mm
25mm
21mm
49mm
78mm
84mm
49mm
33mm
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Pozostałe informacje

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Uwaga! Dopłata do biletów gwarantuje wejście na jedną z wymienionych trybun.

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.