Grodno - kresy Platinum

Białoruś
Cena od:
249 PLN
Transport  Autokar
Platinum

Średnia ocena  4.9/5
(2 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
25 - 26.08.2018 r.Platinum
Brak miejsc

Świadczenia

W cenie

  • przejazd autokarem SFERA PLATINUM
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota,
  • śniadanie i obiad lub sałatka w autokarze P+
  • zestawy słuchawkowe.

Obowiązkowe

  • ubezpieczenie KL,NNW - 10 PLN/os.
  • opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze) - 10 EUR/os.

Opcjonalne

  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi

Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Polskę.

Poranny przyjazd do Grodna. Grodno to miasto bardzo mocno związane z historią Polski, stolica Obwodu Grodzieńskiego, od 1413 byo miastem powiatowym I Rzeczypospolitej.

Podczas zwiedzania zobaczymy między innymi:

Stary Zamek – był Królewską rezydencją Stefana Batorego w XVI w., i miejscem obrad sejmowych w XVII w., Nowy Zamek – XVIII-wieczna Królewska rezydencja i miejsce podpisania abdykacji przez Stanisława Augusta Poniatowskiego oznaczającego II rozbiór Rzeczypospolitej. Katedrę Św. Ksawerego - miejsce odprawienia mszy żałobnej po śmierci Elizy Orzeszkowej. Kościół Bernardyński - miejsce ślubu Piotra Orzeszko i Elizy Pawłowskiej. To tylko niektóre miejsca, które zobaczymy podczas wycieczki do Grodna. Po zwiedzaniu czas wolny.

Na Placu Sowieckim w wakacje odbywa się jarmark antyków- "Grodzieński Skarabeusz", na którym można kupić rzadkie i wyjątkowe przedmioty pochodzące z różnych kolekcji od XV do XX wieku.

W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

2 dzień: Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

UWAGA! DO PRZEKROCZENIA GRANICY BIAŁORUSKIEJ WYMAGANY JEST WAŻNY PASZPORT! KAŻDA OSOBA PRZEKRACZAJĄCA GRANICĘ MUSI POSIADAĆ RÓWNOWARTOŚĆ MINIMUM 42 RUBLI BIAŁORUSKICH. PRZY DOKONYWANIU REZERWACJI OBOWIĄZKOWO NALEŻY UZUPENIĆ DANE PASZPORTOWE - NUMER PASZPORTU I DATĘ WAŻNOSCI DOKUMENTU

platinum

PlatinumPlatinum+
To standard, który pozwoli Ci optymalnie wykorzystać czas spędzony w podróży. Zwiększone przestrzenie między fotelami to gwarancja wygody. Dajemy Ci więcej miejsca na nogi i możliwość dostosowania fotela do Twoich wymagań. Skup się na tym, co dla Ciebie ważne. Komfortowo.To standard, który daje Ci własną przestrzeń. Pojedyncze fotele w pierwszej części autokaru gwarantują prywatność oraz dyskrecję. Niezrównana wygoda, tablet do Twojej dyspozycji, indywidualna opieka załogi. Korzystaj z każdej chwili podróży tak jak lubisz. Ekskluzywnie.
W cenie wycieczki:W cenie wycieczki:
* Croissant* Śniadanie: kanapka lub jogurt
* Sałatka* Obiad lub sałatka
* Kawa lub herbata* Kawa lub herbata
Standard platinumStandard platinum plus

Miasta wyjazdowe/ Transport

Opinie


Średnia ocen:  
 2 opinii

18.04.2018 r.  przez Klaudia

WYJAZD REWELACYJNY. BARDZO RZETELNY I MIŁY PRZEWODNIK. AUTOKAR W PORZĄDKU. TYLKO NA GRANICY SIE DŁUGO CZEKAŁO. POLECAM

4.8/5

16.04.2018 r.  przez Łukasz

Wyjazd Super. Tylko na granicy długo się schodzi przy odprawie paszportowej.Ale na pierwszy wyjazd to nie poszło tak źle.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.