infolinia61 66 28 616
Rabat do 140 PLN
159 PLN
Cena od: 299 PLN

2
Dane uczestników
3
Podsumowanie
4
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
27 - 29.10.2017 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
299159 PLN

Świadczenia

W cenie
  • Przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • Zwiedzanie według programu,
  • Opiekę pilota.
Obowiązkowe
  • Ubezpieczenie KL, NNW - 10 PLN/os,
  • BILET WSTĘPU do HEIDE PARK SOLTAU (orientacyjne ceny biletów: bilet normalny - 28 euro/os. bilet ulgowy (4-17 lat) - 23 euro/os. - ceny mogą ulec zmianie).
Opcjonalne
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
  • Rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.
Program ramowy

Zbiórka w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do Heide Parku w Soltau – największego parku rozrywki w Niemczech. Przyjazd na miejsce w godzinach porannych.


Heide Park Soltau – jedno z największych wesołych miasteczek w Europie. Jego bogata oferta przyciąga codziennie setki turystów. Na terenie parku znajdują m. in.: szwajcarski tor bobslejowy, zjeżdżalnie, łodzie i tratwy, kolejki górskie, kraina piratów, akrobaci, różnego typu rolby, karuzele obrotowo-młynowe, kolejki ziemne i powietrzne, wieże widokowe. Można tu obejrzeć pokaz tresury delfinów i fok, paradę egzotycznych ptaków, pokazy klownów, teatry kukiełkowe oraz wiele innych atrakcji. 

Przez trzy weekendy w okresie Halloween, Heide Park Soltau zmienia się w krainę grozy. To jedyny okres w roku, gdy można przejechać się największymi rollercoasterami po zmroku w całkowitej ciemności! Większość atrakcji otwartych będzie dłużej niż zwykle, aby osoby o najmocniejszych nerwach mogły dostarczyć sobie dodatkowej dawki adrenaliny. Liczne atrakcje czekają też dla najmłodszych, między innymi: malowanie twarzy, wycinanie lampionów z dyń, czy pokazy fajerwerków.

Całodzienny pobyt w parku. 

Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.

Przekrocznenie granicy Polski we wczesnych godzinach porannych. 

 

Podane w ofercie ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Biuro Podróży Funclub nie bierze odpowiedzialności za zmiany cen biletów wstępu.

Transport
Select...
multimedia
Opinie

Podobne oferty