infolinia61 66 28 616
Rabat do 25%
975 PLN
Cena od: 1299 PLN
WyżywienieBB
śniadania
Ilość noclegów9

Średnia ocena 4.6/5
(24 ocen)
Przewodnik w PDF
2
Dane uczestników
3
Podsumowanie
4
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
27.05 - 07.06.2018 r.
Hotel pok. 2os.
1299974 PLN
05 - 16.06.2018 r.
Hotel pok. 2os.
1299974 PLN
14 - 25.06.2018 r.
Hotel pok. 2os.
13991049 PLN
23.06 - 04.07.2018 r.
Hotel pok. 2os.
14991124 PLN

Świadczenia

W cenie
 • Zakwaterowanie w hotelu Copacabana*** w Lloret de Mar,
 • 9 noclegów,
 • Wyżywienie: 9 śniadań,
 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • Opieka rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • Ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,
 • Opłatę klimatyczną i administracyjną: 15 EUR/os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.,
 • Dopłata do opcji HB: 90 EUR/os. (płatne w autokarze).
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os.,
 • Ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
 • Wycieczki fakultatywne.
Zakwaterowanie


Hotel Copacabana *** - położony jest w centrum miasta, obok kasyna, w odległości 400 metrów od głównej plaży w Lloret de Mar. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, restauracje oraz kafejki internetowe. Na terenie hotelu znajduje się sala restauracyjna, barowa, telewizyjna, płatny internet w recepcji i basen. Klimatyzowane pokoje 2,3 i 4 osobowe wyposażone są w łazienki z wanną, TV sat, telefon sejf (dodatkowo płatny) oraz balkon z widokiem na basen lub ulicę. W recepcji wypożyczyć można suszarkę i żelazko. Hotel Copacabana znany jest z wysokiego standardu obsługi oraz bardzo dobrej kuchni.

Opis miejsca

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję.

2 dzień - przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar w okolicach godziny 13:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis imprez fakultatywnych dostępny jest w zakładce "Wycieczki fakultaywne").

3 - 11 dzień - wczasy na Costa Brava w hotelu Copacabana w Lloret de Mar. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych.

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych. Przejazd przez Hiszpanię i Francję.

12 dzień - przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.

 

Wyżywienie
 • W cenie 9 śniadań w formie bufetu,
 • obowiązkowo należy wykupić 9 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 90 EUR/os. Obiadokolacje w formie bufetu, do wyboru: 2 zupy, 4-6 dań obiadowych, świeże warzywa, lody oraz desery. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.
Pozostałe informacje

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Funclub zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Transport
 • transport autokarem trwa około 24 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
 • przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię,
 • przyjazd do Lloret de Mar w okolicach godzin popołudniowych,
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.
Select...
multimedia
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
 • RUPIT I BESALU

  Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

  Cena: 49 EUR/os. Dzieci: 35 EUR/os.

 • L'ESCALA I EMPURIABRAVA

  W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

  Cena: 45 EUR/os. Dzieci: 30 EUR/os.

 • Barcelona

  Wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl światło i dźwięk.

  BARCELONA - 45 EUR/os. Dzieci - 30 EUR/os.

  CAMP NOU TOUR - 25 EUR/os. Dzieci - 20 EUR/os.

 • Montserrat

  Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

  • 45 EUR/os.
  • Dzieci do lat 12 - 30 EUR/os.
 • Tossa de Mar

  To jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

  Lloret de Mar: 22 EUR/os. Dzieci do lat 12 - 15 EUR/os.

  (Santa S./ Malgrat de Mar: 29 EUR/os.)

 • Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  49 EUR/os. Dzieci do lat 12 - 37 EUR/os.

 • Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  65 EUR/os. Dzieci do lat 12 - 55 EUR/os.

 • Nurkowanie z akwalungiem

  To jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  35 EUR/os.

 • Marineland

  Połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  28 EUR/os. Dzieci od 5 do 10 lat - 22,75 EUR/os.

 • Water World

  Największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  33 EUR/os. Dzieci 26,5 EUR/os.

 • Flamenco

  Niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

  35 EUR/os. Dzieci: 20 EUR/os

Opinie
Średnia ocen:
24 opinii
2017-01-19przezAgnieszka

Hotel do polecenia! Obsługa bardzo profesjonalna, w każdej sprawie można się dogadać z recepcją. Jest bardzo czysto, choć mogliby trochę unowocześnić wystrój. Nie ma się jednak co czepiać, bo jak się wejdzie do restauracji, to człowiek od razu czuje się jak w raju :) Jedzenie jest pyszne i różnorodne. Zupy, przystawki, owoce morza, mięsa, ryby, warzywa, kolorowe lody i czego tylko dusza zapragnie! Na śniadania mogliby tylko dawać jakieś pomidory. Rezydentki opiekowały się nami bardzo troskliwie, byliśmy na 3 wycieczkach i chyba jeszcze wrócimy bo zostało sporo do zobaczenia i .... zjedzenia :)

4/5
2016-09-16przezIwona

1-wszy raz z Fun Clubem,autokary-klasa lux- z "wadliwą toaletą", z której korzystanie zostało zabronione.Miejsca zarezerwowane w autokarze to też kosmos- w drodze powrotnej kierowcy zażyczyli sobie jak najlepszych miejscówek, nie zwracając uwagi na urlopowiczów! Miejscowość bajeczna, hotel też duży plus, blisko do morza. Plaża zanieczyszczona- wina ludzi, którzy rzucają śmieci gdzie popadnie. Woda cieplutka, widoki bajeczne. Na pewno wrócę do Hiszpanii, odpoczynek udany. Jeżeli chodzi o wycieczki fakultatywne proszę zwrócić uwagę na Barcelonę- być w Barcelonie i nie zobaczyć najdłuższej ławki świata to grzech! Mimo wszystko polecam...

5/5
2016-08-08przezARTUR,JOLA,MARTYNA,SZYMON,KASIA,ROBERT,AGNIESZKA,PIOTR

Hotel Copacabana bardzo fajny choć może nie pierwszej młodości ale za to bardzo czysty.Jedzenie w hotelu bardzo dobre obsługa na najwyższym poziomie, personel pomocny i nie ma problemu z językiem polskim.Można także korzystać z basenu z hotelu Mireia gdzie dowodzi pan Rysiu świetny człowiek oczywiście pozdrowienia dla niego i dla Ani od wczasowiczów z Częstochowy ,polecam drinka Mysia od pana Rysia.

4/5
2014-08-22przezPiotr Olszański

Hotel "Copacabana" to typowe 3 gwiazdki, nie należy do najnowszych, ale jest utrzymany w należytym stanie. Pokoje odmalowane, nowe telewizory, klimatyzacja indywidualna, łazienka z dużą wanną, ręczniki zmieniane codziennie, pokoje sprzątane codziennie, obsługa hotelu pomocna i starająca się mówić po polsku. Wyżywienie nie do opisania - rewelacja !!! Basen wystarczający, darmowe leżaki. Do plaży około 400m. Funclub zadbał o bardzo dobre warunki transportu - autokary najwyższej klasy, kierowcy fachowi i pomocni, na postojach możliwość kupna za grosze kawy, herbaty czy innych napojów. Wycieczki fakultatywne prowadzone przez fachowych pilotów (dziękujemy Pani Dominice i Panu Andrzejowi). Pani Dominika to chodząca encyklopedia i znawca miejscowych zwyczajów. Jej anegdoty pozostaną w pamięci na zawsze. Herbata po hiszpańsku mnie rozbawiła do łez :) Lloret de Mar to takie polskie Mielno i kto w nim był i nie narzekał, to podobny klimat znajdzie w Lloret. POLECAM NIEZDECYDOWANYM !!! Piotr Olszański - Poznań - 2014

4/5
2014-08-20przezRoman

Byliśmy w tym Hotelu dwa razy i przyznam że jak będziemy się jeszcze kiedyś wybierać się do Lloret to tylko do tego Hotelu. Wszystko jest tam na najwyższym poziomie , obsługa hotelowa ,jedzenie ,czystość ,wszędzie blisko.Ocena ogólna 10 w skali do 5 .Godne polecenia jak i Biuro podróży ,, FUNCLUB'' tak i Hotel Copacabana

5/5
2014-03-06przezKamila

Było super! Hotel naprawde godny polecenia i mozna tam wypoczywac. Jest czysto, pokoje całkiem duże i otoczenie fajne. Wyrzywienie jest bardzo smaczne i mozna się najadac ile się chce. Bardzo polecam wyjazd do Hiszpanii.

5/5
2013-12-02przezMagda

Wyjazd bardzo fajny. Hotel czysty, jedzenia pełno, sympatyczna obsługa :-)

5/5
2013-11-18przezMariusz

Fajny hotel Copacabana, pokoje czyste i dość przestronne. Super jedzenie, codziennie ogromny wybór posiłków. Polecamy z całą rodziną.

4/5
2013-10-21przezIza

Hotel, jest naprawdę ok, bardzo smaczne jedzenie- duży wybór przede wszystkim. Wypoczynek w Lloret de Mar jest naprawdę super, hotel ma dobra lokalizację, wszędzie jest blisko, do morza około 300 m do centrum miasta praktycznie kawałeczek. Bardzo fajna i miła obsługa no i rezydentka P. Dominika, perfekcjonistka w każdym calu:)

5/5
2013-09-24przezLucyna

Z przyjemnością opowiadam znajomym o pobycie w Lloret z Funclub. Przejazd w super autokarach, wycieczki przemyślane, hotele OK, kuchnia najlepsza na świecie. Ale to ludzie tworzą warunki, klimat i więzi emocjonalne: doskonały kontakt z kompetentnymi pracownikami biura, urocza i miła rezydentka Dominika, odpowiedzialni kierowcy, uprzejma obsługa ... Dziękuję serdecznie i polecam się na przyszłość. Lucyna Stępień.

5/5

Podobne oferty