Cena od:

1899 PLN

WyżywienieDopłata do HB
Ilość noclegów9

1Wybierz termin
2Dane uczestników
3Potwierdzenie
Termin
Termin
Zakwaterowanie
Zakwaterowanie
Cena
Cena
Dostępność
Dostępność
Rezerwuj
Rezerwuj
15 - 26.06.2017 r.Brak miejsc0 PLNBrak miejsc
24.6 - 05.07.2017 r.PlatinumHotel pok. 2os.1899 PLN
3 - 14.07.2017 r.PlatinumHotel pok. 2os.1999 PLN
12 - 23.07.2017 r.PlatinumHotel pok. 2os.1999 PLN

Świadczenia

W cenie

 • Zakwaterowanie w hotelu Mille Pini **** w miejscowości Marina di Ginosa,
 • 9 noclegów,
 • Wyżywienie: 9 śniadań,
 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • Opieka rezydenta na miejscu.

Obowiązkowe

 • Ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,
 • Dopłata do wyżywienia HB: 90 EUR/os. (płatne w autokarze),
 • Opłata klimatyczna i administracyjna 15 EUR/os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • Ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy - pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, 
 • Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.
Zakwaterowanie


Hotel Mille Pini **** - idealny dla osób ceniących sobie spokojną, kameralną i rodzinną atmosferę. 

Nieduży, kameralny i o rodzinnej atmosferze hotel, znajdujący się w pobliżu centrum niedużej miejscowości Marina di Ginosa, położenej nad brzegiem Morza Jońskiego. Dysponuje pokojami 2 osobowymi z możliwością dostawki.

Pokoje wyposażone są w TV, klimatyzację, sejf, w łazienkach znajdują się suszarki do włosów. Część pokoi posiada balkony.

Hotel słynie ze świetnej restauracji, specjalizującej się w daniach śródziemnomorskich. Zarówno śniadania jak i obiadokolacje są serwowane.

Na terenie hotelu znajduje się ogród udostępniony dla Gości hotelowych.

Plaża: oddalona od hotelu około 10 minut spacerem, piękna, szeroka, piaszczysta, posiadająca wyróżnienie Błękitnej i Zielonej Flagi, nadawanej plażom ekologicznie czystym i przyjaznym dzieciom. Plaża posiada łagodne zejście do wody, piasek jest drobnoziarnisty i biały. Na plaży za dopłatą można wynająć leżaki.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Asutrię do Włoch.

2 dzień - Przyjazd do Castellaneta Marina w okolicach godzin popołudniowych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis imprez fakultatywnych dostępny jest w zakładce "Wycieczki fakultaywne").

3 - 11 dzień wczasy na wybrzeżu morza Jońskiego w hotelu Mille Pini **** w Marina di Ginosa. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. W trakcie wypoczynku możliwość skorzystania z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych. 

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski około godziny 15:00. Przejazd przez Włochy i Austrię.

12 dzień - przejazd przez Czechy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.

 

platinum

Oferta Platinum to ekskluzywne i innowacyjne podejście do turystyki autokarowej. Najnowocześniejsze autokary w Polsce gwarantują jeszcze większą przestrzeń i wygodę. Dedykowane programy wycieczek i liczne udogodnienia sprawiają, że oferta Platinum to zupełnie nowa jakość.

Zapraszamy w podróż platynowym autokarem. Usiądź wygodnie, jeszcze wygodniej. Rozłóż podnóżek i zapomnij, że to fotel. Poczuj ten komfort, włącz swój ulubiony film albo poczytaj wiadomości w internecie. Wieczorem weź ciepłą kąpiel w hotelu i zaśnij spokojnym snem. Rano zjedz śniadanie i ruszaj w dalszą drogę. W autokarze zrób sobie jeszcze małą drzemkę i obudź się popijając aromatyczną, świeżą kawę z ekspresu. Nie kryj zdziwienia, że tak szybko jesteś u celu. Uśmiechnij się i weź głęboki oddech, bo to dopiero początek Twoich platynowych wakacji.

Wyżywienie
Pozostałe informacje
Transport
Opinie

Podobne oferty