Hotel RIVIERA
Hiszpania, Santa Susanna
Rabat do 10%
1350 PLN
Cena od: 1499 PLN
Wyżywienie  HB
śniadania + obiadokolacje
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Średnia ocena  4.6/5
(12 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
27.05 - 07.06.2019 r.
Hotel pok. 2os.
15991439 PLN
05 - 16.06.2019 r.
Hotel pok. 2os.
15991439 PLN
14 - 25.06.2019 r.
Hotel pok. 2os.
17991619 PLN
23.06 - 04.07.2019 r.
Hotel pok. 2os.
17991619 PLN
Hotel

Hotel Riviera*** położony jest przy nadmorskiej promenadzie w Santa Susanna w odległości zaledwie 50 metrów od plaży. Na terenie hotelu znajduje się sala barowa, stół bilardowy, stół do ping-ponga, automaty do gier, basen, brodzik oraz niewielki plac zabaw. Internet dostępny jest w pomieszczeniach ogólnodostępnych i kosztuje 3 eur za 30 minut. Klimatyzowane pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki wyposażone są w balkon, łazienkę, telefon i TV sat. Oprócz klasycznych wind w hotelu znajduje się winda panoramiczna. Hotel oferuje bogaty program wieczornych imprez rozrywkowych.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję.

2 dzień - przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar około godziny 13:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis imprez fakultatywnych dostępny jest w zakładce "Wycieczki fakultatywne").

3 - 11 dzień - wczasy na Costa Maresme w hotelu Riviera w Santa Susanna. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych.

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych. Przejazd przez Hiszpanię i Francję.

12 dzień - przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.

Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w hotelu Riviera*** w Santa Susanna,
 • 9 noclegów,
 • wyżywienie: 9 śniadań,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,
 • dopłatę do opcji HB: 90 EUR/os. (płatne w autokarze),
 • opłatę klimatyczną i administracyjną 15 EUR/os./turnus (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os,
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os.,
 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • rezerwacja miejc w autokarze: 50 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.
Wyżywienie
 • w cenie zapewniamy 9 śniadań w formie bufetu,
 • obowiązkowo należy wykupić 9 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 90 EUR/os. Obiadokolacje w formie bufetu, do wyboru: 2 zupy, 4-6 dań obiadowych, świeże warzywa, lody oraz desery. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport
 • transport autokarem trwa około 24 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
 • przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię,
 • przyjazd do Santa Susanna w okolicach godzin popołudniowych.
 • wyjazd do Polski w okolicach godzin popołudniowych,
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.
Opis miejsca

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Santa Susanna to niewielka miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu Costa del Maresme, dziś praktycznie połączona z Malgrat del Mar. Jest bardzo atrakcyjnie położona, bo w pobliżu Barcelony, Calelli, LLoret del Mar czy Blanes. Znaleźć tu można piaszczyste plażę, dobrą bazę do uprawiania sportów wodnych i wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

10°
10°
12°
14°
18°
22°
25°
25°
22°
18°
13°
10°

Śr. opady

33mm
32mm
44mm
41mm
42mm
25mm
21mm
49mm
78mm
84mm
49mm
33mm
Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

multimedia
  Lista odtwarzania
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Barcelona

  wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.

  Cena: BARCELONA - 45 EUR/ os. / dzieci 30 EUR/ os.

  CAMP NOU TOUR - 25 EUR/ os. / dzieci 20 EUR/ os.

  Montserrat

  Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

  Cena: 45 EUR/ os.

  dzieci do lat 12- 30 EUR/ os.)

  Flamenco

  niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

  Cena: 35 EUR/ os.

  dzieci: 20 EUR/ os.

  Tossa de Mar

  to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

  Cena: 22 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 15 EUR/ os.

  Water World

  największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  Cena: 33 EUR/ os.

  dzieci 26,5 EUR/ os.

  Marineland

  połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  Cena: 28 EUR/ os.

  dzieci od 5 do 10 lat - 22,75 EUR/ os.

  Nurkowanie z akwalungiem

  to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  Cena: 35 EUR/ os.

  Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  Cena: 65 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 55 EUR/ os.

  Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  Cena: 49 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 37 EUR/ os.

  L'escala i Empuriabrava

  W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

  Cena: 45 EUR/ os.

  dzieci 30 EUR/ os.

  Rupit i Besalu

  Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

  Cena: 49 EUR/ os.

  dzieci 35 EUR/ os.

Opinie

Średnia ocen:  
 12 opinii

18.07.2018 r.  przez Przemysław Sierakowski

Rezydenci : Dominika, Andrzej - pasjonaci ze swadą, Kamil, Marcin - kierowcy A9 z "jajem", pobyt super, Barcelona fascynująca, Tossa klimatyczna, Marineland urzekający - jeśli mogę cokolwiek zarzucić, to jedynie, że pobyt trwał tak krótko - do zobaczenia Santa Susana !

5/5

16.07.2018 r.  przez Przemo Grudziądz

Zumba rewelacja - " ciu ciu ła, ciu ciu ła, ciu ciu łą ła ła" i na przyszły rok znowu naciułam ! Warto !

5/5

19.09.2017 r.  przez Tadek i Ala

Wszystko było super.Duża plaża ,jedzenie bardzo urozmaicone i tyle,że największy żarłok mógł zaspokoić apetyt.Drugi raz byliśmy z tym biurem podróży i i nie ostatni

4.8/5

03.08.2017 r.  przez Jan Waldkowiak

Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu. Wróciłem opalony, wypoczęty, wyspany, z nowymi znajomościami. Super okolica. Polecam

5/5

18.01.2017 r.  przez Natalina

Największym atutem była sama miejscowość - Santa Susanna! Polecam szczególnie osobom, które były wcześniej w słynnym Lloret de Mar, a chciałyby zaznać czegoś nowego! Hotel Riviera bez większych luksusów, ale za to czysto, wygodnie i przyjaźnie! Jedzenie b. dobre! Koniecznie trzeba pojechać do Barcelony - podróż trwa niecałe 2h!

4/5

06.03.2014 r.  przez marta

Jechaliśmy z Wrocławia i mogę powiedzieć, że wszystko było zgodnie z planem. Autobus przyjechał na miejsce bez opóźnienia i kierowcy całą drogę byli bardzo mili i pomocni. miELIŚMY pecha bo jechało kilka niefajnych osób, które głośno gadały ale w koncu zasnęli i wtedy można było odpocząć w autobusie. Bardzo było wygodnie, ja nie mam problemu jestem niska, ale wysoki mąż nie siedział z kolanami pod brodą, bo jest duzo miejsca na nogi. Dojechaliśmy na miejsce, gdzie na szczęscie nie bylismy blisko z tymi co tak nas denerwowali w autobusie. Przywitała nas przemiła pani, która później się nami opiekowała. Sympatyczna osoba i dała nam ładny pokój. chociaż pokoje wszystkie były ładne - byliśmy u sąsiadów też bardzo fajnie mieli urządzone. Mieliśmy w hotelu basen i bardzo dobre jedzienie, ktorego było dużo i smaczne. Nie było za mało jak za taką cenę. Dużo można tam spacerować i plażować. Hiszpania z fun clubem bardzo nam się podobała i będziemy polecać!

5/5

11.01.2014 r.  przez Beata

Wyjazd wspominam bardzo sympatycznie. Hotel czysty i wygodny. Śniadania trochę monotonne przy dłuższym pobycie; owoce podawane co kilka dni ( mandarynki). Część pokoi ma widok na zaplecze sąsiedniego hotelu - hałas z klimatyzatorów przy otwartym oknie i widok na pojemniki na śmieci. Mi to nie przeszkadzało, bo większość czasu przecież spędza się poza hotelem. Miejscowość urocza, blisko do szerokiej czystej plaży. Obsługa z funclubu pierwsza klasa. Kierowcy dowcipni i mili. Pracownicy biura w Poznaniu kompetentni, pomocni i wyrozumiali.

4/5

27.11.2013 r.  przez Karolina

Hotel godny polecenia, chociaż z męzem zastanawialiśmy się nad Lloret, to nie załujemy, że wybraliśmy właśnie Santa Susana, hotel jest położony bardzo blisko morza, przy hotelu jest fajny duży basen, restauracja- z pysznym jedzieniem i bar, obsługa hotelowa też bardzo uprzejma. Można w pełni wypocząć i oderwać sie na chwilę, od rzeczywistości.

5/5

13.11.2013 r.  przez Karolna

Hotel Riviera to świetne miejsce na wypoczynek, pokoje są czyste i zadbane. Fajny jest basen przy hotelu, przy basenie znajduje się też bar z miłą obsługą. No i bardzo dobre jedzienie, mój mąż nigdy nie wyszedł głodny z restauracji, duży wybór dań:) Dużym plusem jest też lokalizacja hotelu, bardzo blisko plaży:)

4/5

13.11.2013 r.  przez Karolina

Hotel świetny, położony blisko plaży nie daleko promenady. Pokoje czyste i zadbane, bardzo miła obsługa w hotelu. Hotelik ma fajny basen, bar przy hotelu też jest całkiem ok, można wieczorem wypić lampkę wina przy relaksacyjnej muzyce. Hotel naprawdę godny polecenia. Aaaa no i jedzenie bardzo smaczne w restauracji i przede wszystkim duży wybór. Mój mąż głodny nigdy nie wyszedł;)

5/5

1 z 2

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.