Jarmark Bożonarodzeniowy w Krakowie
Polska
Rabat do 40 PLN
59 PLN
Cena od: 99 PLN
Transport  Autokar
Lux

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
08.12.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
9959 PLN
15.12.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
9959 PLN

Świadczenia

W cenie
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota,
  • zestawy słuchawkowe,
Obowiązkowe
  • opłata administracyjna i parkingowa 10 PLN/os. - płatne obowiązkowo w autokarze (opłata nie podlega rozliczeniu),
  • ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przyjazd do Krakowa około południa. Zwiedzania miasta z pilotem. W programie zwiedzania m.in: Stary Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki, Barbakan, spacer po dzielnicy Kazimierz. W godzinach popołudniowych dla chętnych (dodatkowo płatne we własnym zakresie) możliwość zwiedzania Wawelu z katedrą oraz kościół na Skałce. Po zmroku udamy się na przepiękne Jarmarki Bożonarodzeniowe, gdzie będziemy mogli skosztować lokalnych przysmaków i poczuć prawdziwie świąteczny nastrój. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych. Przyjazd do poszczególnych miast w godzinach nocnych lub nad ranem kolejnego dnia.

Miasta wyjazdowe/ Transport
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Ważne

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym.

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.