Lwów - jedyne takie miasto

Ukraina

Rabat do 300 PLN

299 PLN
Cena od: 599 PLN
Wyżywienie  BB
śniadania
Ilość noclegów1

Średnia ocena  5/5
(1 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
18 - 20.05.2018 r.
Hotel pok. 2os.
599299 PLN

Świadczenia

W cenie

 • przejazd autokarem klasy lux,
 • opieka pilota,
 • zwiedzanie wg programu,
 • wyjazd z różnych miast w Polsce,
 • 1 nocleg w hotelu **/*** ,
 • 1 x śniadanie.

Obowiązkowe

 • bilety wstępu, opłaty lokalne oraz przewodnickie - 15 euro/osoba (opłata zbierana jest przez pilota w autokarze - nie podlega zwrotowi ani rozliczeniu),
 • ubezpieczenie NW, KL - 10 pln/os,

Opcjonalne

 • Kup Sobie Spokój: 40 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 30 pln/os.,
 • dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT),

Zakwaterowanie

Hotel **/*** w okolicach Lwowa.

Program ramowy

1 dzień - Wyjazd z poszczególnych miast wyjazdowych zgodnie z rozkładem (wyjazd z miast zachodniej Polski 18.05, wyjazd z miast centralnej i wschodniej Polski 19.05). Przejazd przez Polskę, Ukrainę. Przyjazd do Lwowa w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru w okolice Starego Miasta. W planie zwiedzania m. in. katedra ormiańska, ratusz (dla chętnych możliwość wejścia na punkt widokowy – dodatkowo płatny), kamienice na Rynku, w tym Czarna Kamienica i Kamienica Królewska wraz z jej arkadowym dziedzińcem. Czas wolny. W godzinach wieczornych zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

2 dzień - Po śniadaniu przejazd na Łyczaków, gdzie zwiedzimy Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich. Po zwiedzaniu przejazd tramwajem w okolice Wysokiego Zamku. Następnie zwiedzimy kościół Dominikanów oraz pomnik Nikifora, cerkiew Wołoską, kaplicę Boimów (z zewnątrz), Katedrę Łacińską (z zewnątrz), kościół Bernardynów, zobaczymy także budynek Uniwersytetu we Lwowie- pierwszą tego typu uczelnię we Wschodniej Europie. Następnie spacer Wałami Hetmańskimi od placu Mickiewicza aż do Opery Lwowskiej. Czas wolny. W godzinach wieczornych zbiórka i wyjazd do Polski. W godzinach nocnych przekroczenie granic polskiej.

3 dzień – Przyjazd do poszczególnych miast wyjazdowych.

Wyżywienie

W cenie zapewniamy 1 śniadanie. Możliwość wykupienia obiadu w cenie ok. 10-12 euro/os.

Pozostałe informacje

_Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, miejscowych przewodników i opłaty lokalne zbierana jest przez pilota pierwszego dnia wyjazdu. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty: 15 €_

Miasta wyjazdowe/ Transport

Wyjazd z Polski według rozkładu. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/nad ranem. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek i transportu minibusami.

Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu jest paszport (ważny minimum 3 miesiące ponad planowany okres pobytu).

Opinie


Średnia ocen:  
 1 opinii

07.06.2017 r.  przez lwiątko

Lwów - jedyne takie miasto. Jedyna taka wycieczka. SUPER!!!!

5/5


Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.