Wcześniej taniej - Jesień Zima 2018/2019

Hotel HISZPANIA + WENECJA + GARDALAND

Hiszpania
Cena od:
1899 PLN
Wyżywienie  HB
śniadania + obiadokolacje
Ilość noclegów9

Średnia ocena  5/5
(1 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
17 - 28.08.2018 r.
Hotel pok. 2os.
1899 PLN

Świadczenia

W cenie

  • 7 noclegów ze śniadaniami w hotelu *** w Lloret de Mar,
  • 1 nocleg HB w okolicach Wenecji w hotelu **/*** (obiadokolacja i śniadanie),
  • koszty zwiedzania Wenecji (w tym rejs tramwajem wodnym vaporetto, przewodnik, check point, zestawy słuchawkowe),
  • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
  • opiekę rezydenta na miejscu.

Obowiązkowe

  • ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os. (płatne przy rezerwacji),
  • opłata klimatyczno - administracyjna: 10 EUR/os.,
  • bilet wstępu do Gardalandu: 35 EUR/os.,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.,
  • deklaracja HB: 90 EUR/os. (płatne w autokarze).

Opcjonalne

  • wycieczki fakultatywne,
  • deklaracja HB: 90 EUR/os. (płatne w autokarze)
  • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy,
  • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do
  • 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.

Hotel oferuje

Hotel ***

Gwarancja udanego wypoczynku i MEGA KOMFORTU ! Obiekt położony w odległości 300- 700 m od głównej plaży w Lloret de Mar. Na jego terenie znajduje się sala restauracyjna, basen. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką oraz balkonem, wyposażone w TV, telefony, sejfy oraz klimatyzację (dodatkowo płatna około 30 EUR/ turnus/pokój). Ręczniki zmieniane są codziennie, sprzątanie pokoi odbywa się w okolicach godziny 11:00. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje oraz kafejki internetowe.

Program ramowy

1 dzień

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Czechy, Austrię, Słowenię do Włoch. Przejazd na nocleg i obiadokolację w Wenecji.

2 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Spacer z przewodnikiem trasą turystyczną do placu św. Marka. Szlak prowadzi wąskimi uliczkami przez niezliczoną ilość mostów i kanałów, z których słynie Wenecja. Zwiedzanie piesze miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto oraz Kanał le Grande. W drodze powrotnej rejs vaporetto weneckimi kanałami. Po zwiedzaniu obiadokolacja i nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień

Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Zakwaterowanie około godz. 15.00, obiadokolacja.

3-10 dzień

Program Pobytu

10 dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrywki Gardaland we Włoszech.

11 dzień

Przyjazd do jednego z największych i najsłynniejszych na świecie parków rozrywki – włoskiego Gardalandu. Na powierzchni ok. 60 ha. czeka ogrom atrakcji. W krainie Fantasy spotkać można bohaterów filmowych z “Madagaskaru” i “Epoki lodowcowej”. W wielkiej części Przygód można zdobyć dżunglę i spotkać… mamuty, uczestniczyć w rejsie pirackim okrętem czy łodzią popłynąć wzdłuż rzeki Colorado. Najpopularniejszą częścią parku jest kraina Adrenaliny. Największe rollercostery, diabelskie młyny i domy strachów. Po zabawie wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd.

12 dzień przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce dnia 13 w nocy i rano.

Program pobytu:

Poznaj z nami LLoret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :

  • Gotycki kościoł św.Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !
  • Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady
  • Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka
  • Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 16 godzin od granicy polskiej do Wenecji. Kolejny dzień to zwiedzanie Wenecji, następnie nocny przejazd do Hiszpanii. Przejazd przez Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

multimedia

    Lista odtwarzania

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

  • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
  • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

    Barcelona

    wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.

    Cena: BARCELONA - 45 EUR/ os. / dzieci 30 EUR/ os.

    CAMP NOU TOUR - 25 EUR/ os. / dzieci 20 EUR/ os.

    Montserrat

    Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

    Cena: 45 EUR/ os.

    dzieci do lat 12- 30 EUR/ os.)

    Flamenco

    niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

    Cena: 35 EUR/ os.

    dzieci: 20 EUR/ os.

    Tossa de Mar

    to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

    Cena: 22 EUR/ os.

    dzieci do lat 12 - 15 EUR/ os.

    Water World

    największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

    Cena: 33 EUR/ os.

    dzieci 26,5 EUR/ os.

    Marineland

    połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

    Cena: 28 EUR/ os.

    dzieci od 5 do 10 lat - 22,75 EUR/ os.

    Nurkowanie z akwalungiem

    to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

    Cena: 35 EUR/ os.

    Port Aventura

    To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

    Cena: 65 EUR/ os.

    dzieci do lat 12 - 55 EUR/ os.

    Girona Dali

    Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

    Cena: 49 EUR/ os.

    dzieci do lat 12 - 37 EUR/ os.

    L'escala i Empuriabrava

    W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

    Cena: 45 EUR/ os.

    dzieci 30 EUR/ os.

    Rupit i Besalu

    Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

    Cena: 49 EUR/ os.

    dzieci 35 EUR/ os.

Opinie


Średnia ocen:  
 1 opinii

03.02.2018 r.  przez OliWa

THE BEST!!!! UWIELBIAM!!!!!

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.