Częstochowa, Kraków, Oświęcim, Wadowice

Polska - dla seniora

Rabat do 300 PLN

499 PLN
Cena od: 799 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów2

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
20 - 23.09.2018 r.
Hotel pok. 2os.
799499 PLN
04 - 07.10.2018 r.
Hotel pok. 2os.
799499 PLN

Świadczenia

W cenie

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 3 noclegi w hotelach /,
 • 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka pilota i przewodników,
 • opieka duszpasterska,
 • Msze Święte każdego dnia.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL,NW : 30 PLN/os.,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe (ok. 100zł/os.), opłaty klimatyczne,

Opcjonalne

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi oraz dopłatami paliwowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy.
 • rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.

Zakwaterowanie

W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach **/***

Opis miejsca

Polska - śladami św. Jana Pawła 2

Program ramowy

1 dzień – wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Około południa przyjazd do Częstochowy. Zwiedzanie miasta i nawiedzenie klasztoru na Jasnej Górze. Udział we Mszy Świętej, a także czas na refleksję i modlitwę przy cudownym obrazie Matki Boskiej Częstochowskiej. Udział w Apelu Jasnogórskim. W godzinach wieczornych przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Częstochowy.

2 dzień po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapoznamy się z historią i tradycjami tego miejsca (Misterium Męki Pańskiej, Misterium Wniebowzięcia Matki Bożej), wspólna modlitwa i przejazd do przejazd do Wadowic. Zwiedzanie rozdzinnego domu Karola Wojtyły oraz Bazyliki Ofiarowania N.M.P., kościoła parafialnego, w którym został ochrzczony Ojciec Święty. Spacer po wadowickim rynku znanym z niezwykłych spotkań papieża z wiernymi, czas na Kremówki. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

3 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Krakowa: W programie m.in Stary Rynek, Sukiennice, Kościół Mariacki , Wawel z katedrą oraz kościół na Skałce, Plantu, pałac biskupi na ulicy Franciszkańskiej (ze słynnym oknem, z którego Ojciec Święty przemawiał do wiernych. W godzinach popołudniowych przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach konsekrowanego przez Jana Pawła II w czasie ostatniej pielgrzymki do Polski. Czas na modlitwę, powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd do Oświęcimia i zwiedzanie niemieckiego obozu zagłady Auschwitz/Birkenau. Czas na refleksję i modlitwę. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do miast wyjazdowych.

Wyżywienie

W cenie 3 śniadania i 3 obiadokolacje

Miasta wyjazdowe/ Transport

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.