Wcześniej taniej lato 2019 - rabat do 15%
RABAT
10 %
PLATINUM - Amsterdam i Poczdam - Festiwal tulipanów i Miasto Pałaców
Holandia, Niemcy
Rabat do 7%
1023 PLN
Cena od: 1099 PLN
Transport  Autokar
Platinum
Ilość noclegów2

Średnia ocena  5/5
(1 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
21 - 24.03.2019 r.Platinum
Wyjazd weekendowy 2 os.
10991022 PLN
04 - 07.04.2019 r.Platinum
Wyjazd weekendowy 2 os.
10991022 PLN
09 - 12.05.2019 r.Platinum
Wyjazd weekendowy 2 os.
10991022 PLN
Program ramowy

1 dzień - Wyjazd z Polski (zgodnie z rozkładem). Przejazd do Poczdamu - letniej rezydencji władców niemieckich. Zwiedzanie wybranych obiektów zespołu pałacowego Sanssouci, spacer po parku Sanssouci z nowym pałacem, oranżerią, belwederem, chińską herbaciarnią i zamkiem Charlottenhof. Następnie zobaczymy Nowy Ogród i pałac Cecilienhof (w 1945 r. podpisano w nim Układ Poczdamski). Spacer po starówce Poczdamu. Przejazd na obiadokolację i nocleg na terenie Niemiec.

2 dzień - Po śniadaniu przejazd do Holandii.W godzina przedpołudniowych przyjazd do Amsterdamu. Stolica Holandii zwana „Wenecją Północy” położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Odwiedzimy tutaj Plac Rembrandta, targ kwiatowy, Plac Dam z Pałacem Królewskim, oraz legendarne centrum Amsterdamu z dzielnicą czerwonych latarni. Weźmiemy udział w wyjątkowym Heineken Experience - wycieczce po jednym z najsłynniejszych browarów na świecie. Czas wolny w trakcie którego turyści będą mogli odwiedzić najsłynniejsze muzea (Rijksmuseum, Muzuem Van Gogha, Muzuem Anny Frank - płatne we własnym zakresie). Dla chętnych będzie możliwość wzięcia udziału w rejsie statkiem po kanałach miasta. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Amsterdamu.

3 dzień - W godzinach porannych przyjazd do KEUKENHOF – niesamowitego ogrodu, jednej z największych atrakcji Holandii. Na terenie 32ha podziwiać można ponad 7 milionów tulipanów wszelkich odmian. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przekroczenie granicy Polski około północy.

4 dzień - Przyjazd do poszczególnych miast nad ranem.

Świadczenia
W cenie
 • przejazd autokarem klasy PLATINUM (około 1.2 m. odstępu między siedzeniami, klimatyzacja, WC, kawiarnia i bar na pokładzie),
 • opiekę pilota,
 • zwiedzanie według programu,
 • 2 noclegi w hotelu **/***,
 • 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja w trakcie zwiedzania
Obowiązkowe
 • bilety wstępu, opłaty lokalne oraz przewodnickie - 50 EUR/os. (opłata zbierana jest przez pilota w autokarze i nie podlega zwrotowi ani rozliczeniu),
 • ubezpieczenie KL/NNW - 20 PLN/os.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 30 PLN/os.,
 • dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT).
Zakwaterowanie

I nocleg - Hotel **/*** położony w pobliżu autostrady w środkowej części Niemiec. Pokoje 1 lub 2- osobowe z łazienkami.

II nocleg - Sieciowy hotel **/*** (np. Campanille, Golden Tulip itp) położony w okolicach Amsterdamu. Pokoje 1 lub 2- osobowe z łazienkami.            

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport PLATINUM to:

 • Większa przestrzeń (odstępy między rzędami wynoszą około 1,2 m zamiast 78 cm).
 • Wygodniejsze fotele.
 • Mniejsza ilość współpasażerów (42 miejsca zamiast 63).
 • Dostęp do Wi-Fi (na terenie Polski).
 • Port USB oraz gniazdko elektryczne (przy każdym fotelu).
 • Ekspres ciśnieniowy na pokładzie (zawsze pachnąca i aromatyczna kawa).
 • Ekskluzywne wnętrze autokaru (zaprojektowane tylko i wyłącznie dla naszych pasażerów).
Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

12°
15°
17°
18°
15°
11°

Śr. opady

73mm
53mm
44mm
37mm
47mm
59mm
62mm
89mm
90mm
98mm
96mm
77mm
platinum

Oferta Platinum to ekskluzywne i innowacyjne podejście do turystyki autokarowej. Najnowocześniejsze autokary w Polsce gwarantują jeszcze większą przestrzeń i wygodę. Dedykowane programy wycieczek i liczne udogodnienia sprawiają, że oferta Platinum to zupełnie nowa jakość. Zacznij swoją podróż platynowym autokarem. Usiądź wygodnie, jeszcze wygodniej. Rozłóż podnóżek i poczuj ten komfort. Włącz swój ulubiony film albo poczytaj wiadomości w internecie. Wieczorem zaśnij spokojnym snem, bo przecież czujesz się tu, jak w łóżku. Obudź się rano i wypij aromatyczną, świeżą kawę z ekspresu. Nie kryj zdziwienia, że tak szybko jesteś u celu. Uśmiechnij się.

multimedia
  Lista odtwarzania
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie

Średnia ocen:  
 1 opinii

18.04.2018 r.  przez Jolanta Śmiałowicz

Byłam zachwycona wycieczką/ 13-15.042018/.Dużo w tym zasługi przewodnik pani Gabrysi.Panowie kierowcy zorientowani w trasie,a też wykazujący się anielską cierpliwością do naszych marudzeń. Dziękuję .J.Ś.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.