Biuro Podróży Funclub

infolinia61 66 28 616
Wcześniej taniej lato 2019 - rabat do 15%
RABAT
10 %
PLATINUM - Budapeszt - Walc nad Dunajem
Węgry
Rabat do 7%
1023 PLN
Cena od: 1099 PLN
Wyżywienie  BB
śniadania
Transport  Autokar
Platinum
Ilość noclegów2

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
15 - 17.06.2019 r.Platinum
Hotel pok. 2os.
10991022 PLN
Program ramowy

1 dzień (piątek) - Wyjazd z poszczególnych miast wyjazdowych zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Polskę, Czechy, Słowację, Węgry. Przyjazd do Budapesztu w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie stolicy Węgier rozpoczniemy od Wzgórza Zamkowego, gdzie zobaczymy miedzy innymi Baszty Rybackie, Kościół Macieja, Pałac Królewski. Czas wolny. Dla chętnych rejs statkiem po Dunaju (dodatkowo płatny około 15 euro) oraz kolacja w regionalnej restauracji.

2 dzień (sobota) - Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Budapesztu, podczas którego przespacerujemy się po Starym Mieście, gdzie zobaczymy między innymi: Plac Bramy Wiedeńskiej, Wieżę Magdaleny, Plac Disz, Teatr Zamkowy i Pałac Sandor, z którego skierujemy się w stronę nddunajskiej promenady, skąd rozpościera się najlepszy widok na budynek Parlamentu. Następnie zobaczymy Węgierską Akademię Nauk, plac Millenium i bazylikę św. Stefana, Operę. Przejdziemy ulicą Andrassy mijając po drodze Dom Terroru, Pomnik Tysiąclecia, Muzeum Sztuk Pięknych i Park miejski. Na koniec spacer najsłynniejszym deptakiem Vai Ucta. Czas wolny. Zwiedzanie zakończymy na Wzgórzu Gellerta, skąd rozpościera się wspaniała panorama na miasto. W godzinach wieczornych przejazd na obiadokolację i powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień (niedziela) – Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i czas wolny na ostatnie zakupy. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przekroczenie granicy polskiej w późnych godzinach popołudniowych.

Świadczenia
W cenie
 • przejazd autokarem klasy PLATINUM
 • opiekę pilota,
 • zwiedzanie wg programu,
 • wyjazd z różnych miast w Polsce,
 • 2 noclegi w hotelu **/*** ,
 • 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja w restauracjach w Budapeszcie.
Obowiązkowe
 • bilety wstępu, opłaty lokalne oraz przewodnickie - 25 EUR/os. (opłata zbierana jest przez pilota w autokarze - nie podlega zwrotowi ani rozliczeniu),
 • ubezpieczenie NW, KL - 10 PLN/os,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT),
 • Rejs po Dunaju – 15 EUR/os.
Wyżywienie

W cenie zapewniamy 2 śniadania i 2 obiadokolacje. Obiadokolacje - jedna obiadokolacja zostanie zrealizowana w lokalnej restauracji (Csarda), gdzie oprócz loklanych przysmaków i miejscowego alkoholu turyści będą mogli bawić sie przy tradycyjnej węgierskiej muzyce. Druga obiadokoalcja w obiekcie noclegowym lub restauracji sieciowej w trakcie zwiedzania.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport PLATINUM to:

 • Większa przestrzeń (odstępy między rzędami wynoszą około 1,2 m zamiast 78 cm),
 • Wygodniejsze fotele,
 • Mniejsza ilość współpasażerów (42 miejsca zamiast 63),
 • Dostęp do Wi-Fi (na terenie Polski),
 • Port USB oraz gniazdko elektryczne (przy każdym fotelu),
 • Ekspres ciśnieniowy na pokładzie (zawsze pachnąca i aromatyczna kawa),
 • Ekskluzywne wnętrze autokaru (zaprojektowane tylko i wyłącznie dla naszych pasażerów).
Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

12°
17°
20°
22°
22°
17°
12°

Śr. opady

30mm
35mm
32mm
43mm
63mm
70mm
69mm
57mm
58mm
59mm
45mm
36mm
platinum

Oferta Platinum to ekskluzywne i innowacyjne podejście do turystyki autokarowej. Najnowocześniejsze autokary w Polsce gwarantują jeszcze większą przestrzeń i wygodę. Dedykowane programy wycieczek i liczne udogodnienia sprawiają, że oferta Platinum to zupełnie nowa jakość. Zacznij swoją podróż platynowym autokarem. Usiądź wygodnie, jeszcze wygodniej. Rozłóż podnóżek i poczuj ten komfort. Włącz swój ulubiony film albo poczytaj wiadomości w internecie. Wieczorem zaśnij spokojnym snem, bo przecież czujesz się tu, jak w łóżku. Obudź się rano i wypij aromatyczną, świeżą kawę z ekspresu. Nie kryj zdziwienia, że tak szybko jesteś u celu. Uśmiechnij się.

Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu jest dowód osobisty bądź paszport (wymagany jest co najmniej 3-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od daty wjazdu).

multimedia
  Lista odtwarzania
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Pozostałe informacje

Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota pierwszego dnia wyjazdu. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty: 25 €

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.