infolinia61 66 28 616
Start promocji wcześniej taniej 15.10.2017

Rabat 25%

pozostało:

Rabat do 100 PLN
299 PLN
Cena od: 399 PLN
Ilość noclegów1

2
Dane uczestników
3
Podsumowanie
4
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
25 - 26.11.2017 r.
Dokwaterowanie kobieta
399299 PLN

Świadczenia

W cenie
  • Przejazd autokarem klasy PLATINUM
  • Zwiedzanie według programu,
  • Opiekę pilota,
  • Zestawy słuchawkowe.
  • 1 nocleg ze śniadaniem w okolicach Berlina (***)
Obowiązkowe
  • Ubezpieczenie KL,NNW - 10 PLN/os. 
  • Opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze) - 10 EUR/os.
Opcjonalne
  • Rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
Program ramowy

Dzień 1

Zbiórka w godzinach porannych i przejazd do Berlina. Rozpoczniemy od zwiedzania BRAMY BRANDENBURSKIEJ i REICHSTAGU – siedziby parlamentu niemieckiego. Następnie przejedziemy na PLAC POCZDAMSKI – gdzie zobaczymy supernowoczesne budynki stworzone przez wybitnych architektów. Po obejrzeniu tego placu ruszymy dalej na spacer ALEJĄ UNTER DEN LINDEN i ALEXANDERPLATZ, podziwianie UNIWERSYTETU HUMBOLDTAARSENAŁUNIEMIECKIEJ OPERY PAŃŚTWOWEJ, barokowej KATEDRY ŚW. JADWIGIPAŁACU REPUBLIKI oraz CZERWONEGO RATUSZA. Na koniec zwiedzania dotrzemy do słynnego ALEXANDERPLATZ z WIEŻĄ TELEWIZYJNĄ. Godziny popołudniowe przeznaczymy na spacer wsród urokliwych JARMARKÓW BOŻONARODZENIOWYCH, które można spotkać na każdym kroku w okresie adwentu. Odwiedzimy np. WEIHNACHTZAUBER GENDARMENMARKT lub „ŚWIĄTECZNY CZAS” POD CZERWONYM RATUSZEM (Berliner Weihnachtszeit vor dem Roten Rathaus). Po tym urokliwym spacerze udamy się do hotelu na nocleg. 

Dzień 2 

Po śniadaniu przejazd do Poczdamu. Spacer po ogrodach kompleksu pałacowo - ogrodowego SANSSOUCI. Przejazd do PAŁACU CECILIENHOF, gdzie odbyła się Konferencja Poczdamska, a następnie przejście przez rosyjską dzielnicę ALEKSANDROWKĘ do centrum miasta: DZIELNICA HOLENDERSKA,  BRAMA BRANDENBURSKA Czas wolny na zakup pamiątek i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce w godzinach wieczornych. 

Jarmarki bożonarodzeniowe w Berlinie – Berlin w bożonarodzeniowym blasku świateł. Ponad 50 tradycyjnych jarmarków świątecznych zachwyci Państwa imprezami kulturalnymi, nieskończoną ofertą handlową i nadzwyczajnymi atrakcjami zimowymi. Nastrojowe koncerty adwentowe pozwolą odczuć świąteczny zimowy czar, szczególnie na Gendarmenmarkt, jednym z najbardziej fascynujących jarmarków w centrum miasta. 

Jarmarki bożonarodzeniowe w Poczdamie - Bożonarodzeniowy Poczdam jest miejscem magicznym – na swojej trasie napotkamy m.in: historyczny Jarmark Bożonarodzeniowy „Niebieski blask światełek” w zabytkowym centrum odbywajacym się  spektaklem „Książę Waleczny”, Czeski Jarmark Bożonarodzeniowy w dzielnicy tkackiej w Poczdamie-Babelsberg, uroczy - bardzo romantyczny Jarmark Bożonarodzeniowy Bornstedt w samym środku światowego dziedzictwa UNESCO, „Jarmark Bożonarodzeniowy Sinterklaasa” w dzielnicy holenderskiej "Jarmark Gwiazdkowy” organizowany wspólnie z polskimi sąsiadami na Neuer Markt.

*Przedstawiony program jest ramowy i może zostać zmodyfikowany.

Transport
Select...
multimedia
Opinie

Podobne oferty