Start promocji wcześniej taniej 15.10.2017

Rabat 25%

pozostało:

Rabat do 50 PLN
349 PLN
Cena od: 399 PLN

2
Dane uczestników
3
Podsumowanie
4
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
08 - 10.12.2017 r.Platinum
Wyjazd weekendowy 1 os.
399349 PLN

Świadczenia

W cenie
  • Przejazd autokarem PLATINUM 
  • Zwiedzanie według programu,
  • Opiekę pilota,
  • Zestawy słuchawkowe.
  • Nocleg ze śniadaniem w okolicach Bratysławy w hotelu ***
Obowiązkowe
  • Opłata administracyjna i parkingowa 10 EUR/os. - płatne obowiązkowo w autokarze (opłata nie odlega rozliczeniu),
  • Ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • Rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Polskę, Czechy.

2 dzień: Poranny przyjazd do Wiednia i krótkie zwiedzanie stolicy Austrii. W programie m.in. Katedra, Hofburg, Ratusz, wiedeński Ring z zabytkami (obiekty zwiedzane z zewnątrz). Po zakończeniu zwiedzania czas wolny,który możemy spędzić na Jarmarkach Bożonarodzeniowych. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu na nocleg w okolicach Bratysławy. 

3 dzień: Po śniadaniu zwiedzanie Bratysławy. W programie zwiedzania m.in wzgórze zamkowe i Zamek Bratysławski (z zewnątrz), katedra św. Marcina, Stare Miasto, Stary Ratusz, Wieża i Brama Michelska, Pałac Prymasowski. Czas wolny dla grupy na zakup pamiątek. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do poszczególnych miast w późnych godzinach nocnych. 

Wiedeń przed każdymi świętami Bożego Narodzenia przemienia się w krainę przepięknych światełek, drewnianych chatek,cudownej muzyki i lokalnych, świątecznych przysmaków. W powietrzu unosi się zapach korzennie przyprawionego wina, a takže słychać gwar rozbawionych ludzi. Dzieciaki szaleją na bajkowych karuzelach lub przepięknych lodowiskach. Najpiękniejsze Jarmarki w Wiedniu to m.in Altwiener Christkindlmarkt w kótrym znajdziemy teatrzyk kukiełkowy, Jarmarki na Rathausplatz, Karlsplatz lub na dziedzińcu pałacu Schonbrunn. Zbiórka w godzinach wieczornych i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Bratysława - przepięknie położona, a jednak trochę omijana europejska stolica zachwyca zabytkami i niepowtarzalną atmosferą. Szczególnego uroku nabiera zimową porą kiedy w mieście rostawiają się przepiękne, bożonarodzeniowe jarmarki. 


Transport
Select...
multimedia
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie

Podobne oferty