Pokoje NO NAME (dostęp do aneksu)

Chorwacja, Riwiera Makarska
Cena od:
869 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Średnia ocena  4.7/5
(3 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
25.08 - 05.09.2018 r.
Pok. 3os.
969 PLN
03 - 14.09.2018 r.
Brak miejsc
12 - 23.09.2018 r.
Pok. 3os.
869 PLN
21.09 - 02.10.2018 r.
Dokwaterowanie kobieta
1019 PLN

Świadczenia

W cenie

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych na Riwierze Makarskiej w miejscowości Makarska, Drvenik lub Tucepi
 • 9 noclegów,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.

UWAGA PROMOCJE RODZINNE!

INFANT- dziecko do lat 3 GRATIS ( łóżko z rodzicem) Dziecko 3-12 lat rabat 40%.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NW: 60 PLN/os.,
 • opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 50 EUR/ os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.
 • Dzieci do 3 roku życia płacą jedynie za TFG oraz ubezpieczenie (bez dodatkowego łóżka)

Opcjonalne

 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Zakwaterowanie

Pokoje Riweira Makarska*** - budynki położone w willowej części Riwiery Makarskiej w miejscowości Makarska,Drvenik lub Tucepi. W odległości około 50-800 metrów oraz w pobliżu centrum usługowo- funkcjonalnego. Proponujemy pokoje 2, 3 osobowe z łazienką. Do największych zalet tych budynków należą: dobry standard oraz lokalizacja. Pokoje mają dostęp do aneksu kuchennego (nie zawsze jest on w pokoju, zwykle ogólnodostępny na korytarzu).

Zniżki

Oferujemy specjalne zniżki dla rodzin. Dzieci do 3 lat podróżują za darmo i śpią na wspólnym łóżku z rodzicami. Dla uczestników od 3 do 12 roku życia zapewniamy rabat 40%.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację

2 dzień - przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd na Riwierę Makarską. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 11 dzień - wczasy w Chorwacji. Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji. W ofercie: zwiedzanie Splitu, zwiedzanie Trogiru, zwiedzanie Dubrovnika, wycieczka na Wodospady rzeki Krka oraz rejs łodzią i wycieczka do Medjugorje. Szczegółowy program zwiedzania Chorwacji znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.

11 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12 dzień - przejazd przez Chorwację, Węgry,Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

Wyżywienie

 • możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu u rezydenta: 9 śniadań i 9 obiadokolacji w cenie około 120 EUR/ os.
 • śniadania serwowane są w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z 2 potraw.

Pozostałe informacje

Wczasy w Chorwacji to doskonała okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki tego przepięknego kraju. Zwiedzanie Chorwacji podczas wakacji na Riwierze Makarskiej jest łatwe, ze względu na doskonałe położenie Riwiery, pomiędzy Splitem a Dubrovnikiem. Najczęściej wybierane wycieczki to: Dubrovnik oraz Medjugorje - jednodniowa wycieczka do Perły Adriatyku, zwiedzanie Splitu oraz Trogiru oraz wycieczka na wodospady rzeki Krka.

Miasta wyjazdowe/ Transport

 • transport autokarem trwa około 18 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
 • przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry,
 • przyjazd na Riwiere Makarską w godzinach porannych,
 • wyjazd do Polski w godzinach wieczornych,
 • na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami,
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie,

multimedia

  Lista odtwarzania

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie


Średnia ocen:  
 3 opinii

07.08.2014 r.  przez Martyna

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana od wyjazdu z Katowic po sam przyjazd, jazda w komfortowym autokarze minęła dość szybko i bezpiecznie.Pokoje przyjemne, czyste w niezłym położeniu.Wycieczki fakultatywne również polecam -mimo niesprzyjającej pogody rejs statkiem był udany.Sympatyczna Pani Agata rezydentka która posiada dużą wiedzę na temat Chorwacji...aż chce się słuchać i słuchać:) Wszystko jak najbardziej OK ! za rok też wybiorę się z FunClub.Pozdrawiam i dziękuje za udany urlop:)

5/5

06.11.2013 r.  przez Dagmara

Przed wyjazdem trochę obawiałam się, że nie podają konkretnej willi. Ale Pani Ania w biurze nas namówiła i jestem jej za to bardzo wdzięczna! Nasza willa była chyba nawet ładniejsza niż te inne z katalogu. Specjalne pozdrowienia dla Pani Agaty, naszej kochanej rezydentki!

4/5

30.09.2012 r.  przez Michał Wołowiec

willa Dragica, gdzie mieszkaliśmy całkiem porządna. Właściciel bardzo sympatyczny, częstował nas swoją rakiją codziennie. Do plaży trochę daleko, bo chodziliśmy na plażę koło hotelu Biokovka.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.