Wcześniej taniej lato 2019 - rabat do 15%
RABAT
10 %
Pokoje NO NAME (dostęp do aneksu)
Chorwacja, Riwiera Makarska
Rabat do 10%
828 PLN
Cena od: 919 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Średnia ocena  4.7/5
(3 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
14 - 25.06.2019 r.
Pok. 3os.
1019917 PLN
23.06 - 04.07.2019 r.
Pok. 3os.
1069962 PLN
02 - 13.07.2019 r.
Pok. 3os.
12191097 PLN
11 - 22.07.2019 r.
Pok. 3os.
12191097 PLN
Hotel

Pokoje Riwiera Makarska*** - budynki położone w willowej części  Riwiery Makarskiej w miejscowości Makarska lub Drvenik. W odległości około  50-800 metrów oraz w pobliżu centrum usługowo- funkcjonalnego. Proponujemy pokoje 2, 3 osobowe z łazienką.  Do największych zalet tych budynków należą: dobry standard oraz lokalizacja. Pokoje mają dostęp do aneksu kuchennego (nie zawsze jest on w pokoju, zwykle ogólnodostępny na korytarzu).

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację

2 dzień - przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd na Riwierę Makarską. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 11 dzień - wczasy w Chorwacji. Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji. W ofercie: zwiedzanie Splitu, zwiedzanie Trogiru, zwiedzanie Dubrovnika, wycieczka na Wodospady rzeki Krka oraz rejs łodzią i wycieczka do Medjugorje. Szczegółowy program zwiedzania Chorwacji znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.

11 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12 dzień - przejazd przez Chorwację, Węgry,Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych na Riwierze Makarskiej w miejscowości Makarska lub Drvenik,
 • 9 noclegów,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 60 PLN/os.,
 • opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 50 EUR/ os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.
Opcjonalne
 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,
 • wycieczki fakultatywne.
Wyżywienie
 • możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu u rezydenta: 9 śniadań i 9 obiadokolacji w cenie około 120 EUR/ os.
 • śniadania serwowane są w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z 2 potraw.
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport
 • transport autokarem trwa około 18 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
 • przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry,
 • przyjazd na Riwiere Makarską w godzinach porannych,
 • wyjazd do Polski w godzinach wieczornych,
 • na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami,
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie,
Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

12°
17°
21°
23°
23°
18°
14°
10°

Śr. opady

85mm
82mm
78mm
87mm
83mm
74mm
59mm
70mm
117mm
115mm
138mm
112mm
multimedia
  Lista odtwarzania
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Pozostałe informacje

Wczasy w Chorwacji to doskonała okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki tego przepięknego kraju. Zwiedzanie Chorwacji podczas wakacji na Riwierze Makarskiej jest łatwe, ze względu na doskonałe położenie Riwiery, pomiędzy Splitem a Dubrovnikiem. Najczęściej wybierane wycieczki to: Dubrovnik oraz Medjugorje - jednodniowa wycieczka do Perły Adriatyku, zwiedzanie Splitu oraz Trogiru oraz wycieczka na wodospady rzeki Krka.

Opinie

Średnia ocen:  
 3 opinii

07.08.2014 r.  przez Martyna

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana od wyjazdu z Katowic po sam przyjazd, jazda w komfortowym autokarze minęła dość szybko i bezpiecznie.Pokoje przyjemne, czyste w niezłym położeniu.Wycieczki fakultatywne również polecam -mimo niesprzyjającej pogody rejs statkiem był udany.Sympatyczna Pani Agata rezydentka która posiada dużą wiedzę na temat Chorwacji...aż chce się słuchać i słuchać:) Wszystko jak najbardziej OK ! za rok też wybiorę się z FunClub.Pozdrawiam i dziękuje za udany urlop:)

5/5

06.11.2013 r.  przez Dagmara

Przed wyjazdem trochę obawiałam się, że nie podają konkretnej willi. Ale Pani Ania w biurze nas namówiła i jestem jej za to bardzo wdzięczna! Nasza willa była chyba nawet ładniejsza niż te inne z katalogu. Specjalne pozdrowienia dla Pani Agaty, naszej kochanej rezydentki!

4/5

30.09.2012 r.  przez Michał Wołowiec

willa Dragica, gdzie mieszkaliśmy całkiem porządna. Właściciel bardzo sympatyczny, częstował nas swoją rakiją codziennie. Do plaży trochę daleko, bo chodziliśmy na plażę koło hotelu Biokovka.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.