Pokoje NO NAME
Chorwacja, Riwiera Makarska
Rabat do 10%
765 PLN
Cena od: 849 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Średnia ocena  4.3/5
(15 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
14 - 25.06.2019 r.
Pok. 3os.
949854 PLN
23.06 - 04.07.2019 r.
Pok. 3os.
999899 PLN
02 - 13.07.2019 r.
Pok. 3os.
11491034 PLN
11 - 22.07.2019 r.
Pok. 3os.
11491034 PLN
Hotel

Pokoje Riwiera Makarska*** - budynki położone w willowej części Riwiery Makarskiej w miejscowości Makarska lub Drvenik, ok 50-800 metrów od plaży i w pobliżu centrum usługowo-funkcjonalnego. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienką. Do największych zalet tych budynków należą: dobry standard oraz lokalizacja.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację

2 dzień - przejazd przez Węgry i Chorwację. Przyjazd na Riwierę Makarską w godzinach porannych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 11 dzień - wczasy w Chorwacji w jednej z miejscowości na Riwierze Makarskiej.Istnieje możliwości wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Chorwacji. W ofercie: zwiedzanie Splitu, zwiedzanie Trogiru, zwiedzanie Dubrovnika, wycieczka na Wodospady rzeki Krka oraz rejs łodzią i wycieczka do Medjugorje. Szczegółowy program znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.

11 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Zakończenie wczasów w Chorwacji. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12 dzień - przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w okolicach godzin południowych.

Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych na Riwierze Makarskiej w miejscowości Makarska lub Drvenik,
 • 9 noclegów,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 60 PLN/os.,
 • opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 50 EUR/ os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os,.
Opcjonalne
 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR 3 - 4% wartości imprezy - umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,
 • wycieczki fakultatywne.
Wyżywienie
 • możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu u rezydenta: 9 śniadań i 9 obiadokolacji w cenie około 120 EUR/ os.
 • śniadania serwowane są w formie bufetu, obiadokolacje do wyboru z 2 potraw.
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport
 • transport autokarem trwa około 18 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
 • przejazd przez Czechy, Słowację i Węgry
 • przyjazd na Riwierę Makarską w godzinach porannych
 • wyjazd do Polski w godzinach wieczornych
 • do miejsc zakwaterowania Turyści rozwożeni są mikrobusami.
 • na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.
Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

12°
17°
21°
23°
23°
18°
14°
10°

Śr. opady

85mm
82mm
78mm
87mm
83mm
74mm
59mm
70mm
117mm
115mm
138mm
112mm
multimedia
  Lista odtwarzania
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Pozostałe informacje

Wczasy w Chorwacji to doskonała okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki tego przepięknego kraju. Zwiedzanie Chorwacji podczas wakacji na Riwierze Makarskiej jest łatwe, ze względu na doskonałe położenie Riwiery, pomiędzy Splitem a Dubrovnikiem. Najczęściej wybierane wycieczki to: Dubrovnik oraz Medjugorje - jednodniowa wycieczka do Perły Adriatyku, zwiedzanie Splitu oraz Trogiru oraz wycieczka na wodospady rzeki Krka.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Dubrovnik

  średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, dumnie zwany Perłą Adriatyku. To jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, które swe tajemnice skrywa za monumentalnymi murami obronnymi. Serce Dubrovnika tętni w rytmie festiwali i imprez kulturalnych. Liczne restauracje i kawiarnie wkomponowały się w scenerię historycznych zabytków. Do Dubrovnika w 2003 roku pielgrzymował Jan Paweł II.

  Cena: 50 EUR/os.

  Split i Trogir

  w programie zwiedzania Splitu: Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac - Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. Ze Splitu udamy się do Trogiru, miasta założonego przez Greków, malowniczo położonego ze wspaniale zachowaną średniowieczną starówką.

  Cena: 40 EUR/ os.

  Medjugorje i Mostar

  sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, ukryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata. Jest to największe sanktuarium maryjne Bałkan. Mostar to miasto mostu, minaretów i cmentarzy. Pięknie położony w dolinie Neretwy, jest nieformalną stolicą Hercegowiny. Główną atrakcją jest kamienny Stary Most, wybudowany w XVI wieku.

  Cena: 60 EUR/ os.

  Fish picnic

  wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy wzdłuż wybrzeża do pobliskich wysp. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.

  Cena: 30 EUR/ os.

  Wodospady rzeki Krka

  jeśli ktoś z Was marzył o kąpieli pod wodospadem, tutaj w Parku Narodowym Krka może to marzenie spełnić. 16 spiętrzeń na rzece Krka tworzy kompleks malowniczych wodospadów, składających się na naturalny Park Wodny. U stóp największego wodospadu jest duże kąpielisko, gdzie można będzie popływać i poopalać się.

  Cena: 60 EUR/ os.(w cenę wliczony bilet wstępu do Parku)

  Rafting

  Rafting to prawie 4 godzinny, pełen wrażeń spływ pontonowy po jednej z najpiękniejszych górskich rzek świata, która swą ścieżkę do morza wyżłobiła w malowniczym kanionie. Profesjonalni skipperzy bezpiecznie prowadzą pontony w rwącym nurcie Cetiny, a uczestnicy rywalizują z siłami natury przy wiosłach. Na koniec przygody zaplanowana kąpiel w rzece.

  Cena: 30 EUR/ os.

Opinie

Średnia ocen:  
 15 opinii

02.07.2018 r.  przez Zbyszek

Byłem z małżonką w Chorwacji w połowie lipca. Wykupiliśmy opcję NoName, zostaliśmy zakwaterowani w miejscowości Drvenik. Z początku nie byliśmy z tego zadowoleni, ponieważ myślałem, że będzie to jednak Makarska, ale wszystko odbyło się zgodnie z umową. Po przyjeździe na miejsce okazało się że nie ma tego złego... Drvenik to urocze miasteczko, przesympatyczni właściciele obiektu w którym mieszkaliśmy, bardzo rodzinna atmosfera, villa w której mieszkaliśmy znajdowała się praktyczni przy samej plaży. Wróciliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu.

5/5

10.09.2017 r.  przez Patryk i Ola

Były to nasze drugie wakacje zagraniczne, i oczywiście z biurem podróży Funclub. Chorwacja piękna, góry, morze, cudowne połączenie :) Wspaniała Pani Nada z noclegu. Rezydentka, pani Agata chętnie podzieliła się ciekawostkami na temat Dalmacji i aż cudownie jechało się wycieczki fakultatywne. Gorąco pozdrawiamy i dziękujemy ! :)

5/5

29.07.2017 r.  przez tomek asia i nicole

Były to nasze pierwsze zagraniczne wakacje i na 100% wrócimy do Makarskiej. Pozdrawiamy pracowników funclubu. Piękne morze, plaża, góry...

5/5

18.01.2017 r.  przez Kasia

Pojechałyśmy ze znajomom. To pierwszy nasz wyjazd do Chorwacji i napewno nie ostatni. Pozdrawiamy Panią Agatę ciepło! Piękne widoki, morze połączone z górami, woda mimo tego, że bardzo słona zachwyca swoją barwą :) Polecamy wszystkim serdecznie i pozdrawiamy Funclub!

4/5

18.01.2017 r.  przez Elwira

Zawsze marzyłam zobaczyć Chorwację i wreszcie mi się udało!!!! Budżet miałam ograniczony, dlatego dziękuję dla Biura Podróży Funclub za umożliwienie mi zobaczenia tego pięknego kraju za niskie pieniądze. Pokój był czysty, zadbany, właściciele mili. I jaka pogoda!!! Cały czas słońce i ciepła woda. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Elwira :-)

5/5

19.11.2013 r.  przez Marta

Byliśmy w tym roku w Makarskiej i bardzi nam się podobało. Pokoje w Makarskiej adekwatne do ceny, bardzo czyste skromne ale nic więcej nie potrzeba, łóżko, czysty pokój i prysznic. Miejscowość malowniczo położona między morzem a górami, romantyczna promenada, palmy, mnustwo knajpek z dobrym jedzonkiem.

4/5

13.11.2013 r.  przez Weronika

Była w tym roku z moimi znajomymi w Makarskiej, przyznam, że miejscowość jest rewelacyjna, nie można się tam nudzić, pokoje w których byliśmy zakwaterowani były całkiem ok, było czysto o schludnie. Warunki warte tej ceny. Na duża pochwałę zasługuje nasza rezydentka Pani Agata- śwtietna jest, posiada naprawdę ogromną więdzie na temat Chorwacji.

4/5

21.08.2013 r.  przez Ola

Co do wyjazdu do Makarskiej z FunClub'em mam mieszane uczucia.. Opcja "pokoje w Makarskiej" to prawdziwe jajko niespodzianka. Sama miejscowość przepiękna, co krok restauracje, piekarnie, sklepy. Niesamowity widok na góry. Plaża niestety bardzo zatłoczona a woda mętna, niestety nie krystalicznie przejrzysta, sprawdzałam na kilku plażach w każdej części Makarskiej. Droga do trwała ok 20h, głownie ze względu na bardzo duże korki, to była sobota. Autobus ok, nowy, czysty, klimatyzowany. 

2/5

16.08.2013 r.  przez Anna & Artur

Miejscowość Makarska super! ...nad wodą po znalezieniu dobrego miejsca extra i fajne widoki! - polecam plażowanie na półwyspie Św. Piotra - cisza i spokój! Pokoje do przespania się w nocy ok. Autokary FunClubu też super! 

3/5

15.10.2012 r.  przez Marta.

Makarską odwiedziłam raz i zachwyciłam się tym miejscem. Trafiłam na dość spory pokój z łazienką średniej wielkości, ale bardzo mi się podobało. Domek położony w dogodnym miejscu, do plaży niedaleko, za to bardzo w dół, co oczywiście wiąże się z dużą górą w drodze powrotnej :D Spory balkon z przyjemnym widokiem, kuchnia poza pokojem, za to z pełnym wyposażeniem. Na morzu piękne zachody słońca, bardzo klimatyczny port, jak całe miasteczko. Ciekawe wycieczki fakultatywne i wspaniała rezydentka ;) Najbliższa piekarnia i Konzum znajdowały się około minuty, dwóch od domu, kawiarenki, restauracje i tego typu miejsca można znaleźć między innymi przy promenadzie. Miasteczko bardzo urokliwe i polecam je każdemu, sama liczę na to, że uda mi się tam wrócić.

4/5

1 z 2

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.