Start promocji wcześniej taniej 15.07.2018

RABAT

33 %

pozostało:

Budapeszt - historia, termy, tokaj

Węgry
Cena od:
399 PLN
Transport  Autokar
Platinum

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
20 - 22.07.2018 r.Platinum
Brak miejsc

Świadczenia

W cenie

  • przejazd autokarem klasy SFERA PLATINUM
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota,
  • śniadanie i obiad lub sałatka w autokarze P+
  • zestawy słuchawkowe.

Obowiązkowe

  • ubezpieczenie KL,NNW - 10 PLN/os.
  • opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze) - 15 EUR/os.

Opcjonalne

  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi

Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Polskę, Czechy, Słowację.

2 dzień: Poranny przyjazd do Budapesztu. Zwiedzanie stolicy Węgier rozpoczniemy od Wzgórza Zamkowego, gdzie zobaczymy miedzy innymi Baszty Rybackie, Kościół Macieja, Pałac Królewski. Następnie po drugiej stronuie Dunaju przespacerujemy się po Starym Mieście, gdzie zobaczymy między innymi: Plac Bramy Wiedeńskiej, Wieżę Magdaleny, Plac Disz, Teatr Zamkowy i Pałac Sandor, z którego skierujemy się w stronę nddunajskiej promenady, skąd rozpościera się najlepszy widok na budynek Parlamentu. Następnie zobaczymy Węgierską Akademię Nauk, plac Millenium i bazylikę św. Stefana, Operę. Przejdziemy ulicą Andrassy mijając po drodze Dom Terroru, Pomnik Tysiąclecia, Muzeum Sztuk Pięknych i Park miejski. Na koniec spacer najsłynniejszym deptakiem Vai Ucta. Czas wolny w trakcie którego można udać się na słynne baseny termalne (płatne we własnym zakresie) lub na rejs statkiem po Dunaju (płatne we własnym zakresie). Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.

3 dzień: Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

platinum

PlatinumPlatinum+
To standard, który pozwoli Ci optymalnie wykorzystać czas spędzony w podróży. Zwiększone przestrzenie między fotelami to gwarancja wygody. Dajemy Ci więcej miejsca na nogi i możliwość dostosowania fotela do Twoich wymagań. Skup się na tym, co dla Ciebie ważne. Komfortowo.To standard, który daje Ci własną przestrzeń. Pojedyncze fotele w pierwszej części autokaru gwarantują prywatność oraz dyskrecję. Niezrównana wygoda, tablet do Twojej dyspozycji, indywidualna opieka załogi. Korzystaj z każdej chwili podróży tak jak lubisz. Ekskluzywnie.
W cenie wycieczki:W cenie wycieczki:
* Croissant* Śniadanie: kanapka lub jogurt
* Sałatka* Obiad lub sałatka
* Kawa lub herbata* Kawa lub herbata
Standard platinumStandard platinum plus

Miasta wyjazdowe/ Transport

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.