Start promocji wcześniej taniej 15.10.2018
RABAT
15 %
zaliczka 100 PLN/os.
Zimowe jarmarki i zamki Bawarii z noclegiem
Niemcy
Cena od:
849 PLN
Transport  Autokar
Platinum

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
30.11 - 02.12.2018 r.Platinum
Wyjazd weekendowy 1 os. klasa PLATINUM
849 PLN

Świadczenia

W cenie
  • przejazd autokarem klasy SFERA PLATINUM
  • nocleg w hotelu 3-gwiadkowym ze śniadaniem (pokoje 2,3 osobowe).
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota,
  • śniadanie i obiad lub sałatka w autokarze P+ (w zależności od wybranej opcji),
  • zestawy słuchawkowe.
Obowiązkowe
  • ubezpieczenie KL,NNW - 10 PLN/os.
  • opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze) - 10 EUR/os.
Opcjonalne
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Polskę, do Niemiec.

2 dzień: Przyjazd do Monachium przed południem. Zobaczymy m.in Marienplatz z XV-wiecznym kościołem NMP, kościół św. Piotra z XI wieku, barokowy pałac Nymphendburg. Odwiedzimy także jeden z najsłynniejszych monachijskich browarów, założony w 1607 roku Hofbrauhaus – każdy uczestnik obowiązkowo powinien spróbować tam niesamowitego złocistego napoju. Czas wolny w centrum Monachium na przepięknych, bawarskich Jarmarkach Bożonarodzeniowych. Dla chętnych z pilotem przejazd pod Alianz Arenę – stadion Bayernu Monachium na którym regularnie swoje mecze rozgrywa Robert Lewandowski. W godzinach wieczornych przejazd do na nocleg.

3 dzień: Po śniadaniu przejazd do słynnego na całym świecie zakątka Bawarii, w okolice Schwangau. Zwiedzimy najbardziej znany zamek „szalonego” Ludwika Bawarskiego- Neunswchanstein oraz zamek Hohenschwangau, który należał do rodziców Ludwika II. W godzinach popołudniowych przejazd do Norymbergi, gdzie będzie można zobaczyć między innymi Kościół św. Wawrzyńca, Rynek Główny z Piękną Fontanną i kościołem Frauenkirche, Stary Ratusz, Kościół św. Sebalda. Spacer przez Jarmarki Bożonarodzeniowe. Wyjazd do Polski. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/nad ranem kolejnego dnia.

platinum
PlatinumPlatinum+
To standard, który pozwoli Ci optymalnie wykorzystać czas spędzony w podróży. Zwiększone przestrzenie między fotelami to gwarancja wygody. Dajemy Ci więcej miejsca na nogi i możliwość dostosowania fotela do Twoich wymagań. Skup się na tym, co dla Ciebie ważne. Komfortowo.To standard, który daje Ci własną przestrzeń. Pojedyncze fotele w pierwszej części autokaru gwarantują prywatność oraz dyskrecję. Niezrównana wygoda, tablet do Twojej dyspozycji, indywidualna opieka załogi. Korzystaj z każdej chwili podróży tak jak lubisz. Ekskluzywnie.
W cenie wycieczki:W cenie wycieczki:
* Croissant* Śniadanie: kanapka lub jogurt
* Sałatka* Obiad lub sałatka
* Kawa lub herbata* Kawa lub herbata
Standard platinumStandard platinum plus
Miasta wyjazdowe/ Transport
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.