infolinia61 66 28 616
Cena od:
999 PLN
Ilość noclegów2

Średnia ocena 4.4/5
(7 ocen)
2
Dane uczestników
3
Podsumowanie
4
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
28.12.2017 r. - 01.01.2018 r.
Hotel pok. 2os.
999 PLN

Świadczenia

W cenie
 • 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej,
 • Zwiedzanie Paryża wg programu,
 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • Opiekę rezydenta na miejscu,
 • Zestawy słuchawkowe.
Obowiązkowe
 • Ubezpieczenie KL, NW: 40 PLN/os.,
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne: 90 EUR/os. + 15 EUR/os. na metro (Kwota nie podlega rozliczeniu i zwrotowi),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
 • Rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.,
 • Wyżywienie w trakcie zwiedzania – śniadanie kontynentalne 5 EUR za śniadanie, obiadokolacja- 2 daniowa 15 EUR za obiadokolację.
Program ramowy

1 dzień

(28.12) - wyjazd z Polski według rozkładu.


2 dzień

(29.12) - przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Postój na toaletę i śniadanie. Około godz. 10.00 przyjazd do centrum miasta i rozpoczęcie

zwiedzania Paryża (zwiedzanie pieszo i metrem). Wizytę naszą rozpoczniemy od dzielnicy Montparnasse - wjazd na 56 piętro Tour Montparnasse - skąd obejrzymy piękną panoramę Paryża. Następnie udamy się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej- dzielnicy studentów ze słynną Sorboną. Stamtąd pójdziemy do najstarszej części Paryża Wyspy Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiem stolicy Francji. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame wejście do środka gratis), zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Czas wolny na obiadokolację. Zakwaterowanie około 19.00, nocleg.


3 dzień

(30.12) -  po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Paryża. Rozpoczniemy od Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel) - symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża, z której szczytu roztacza się wspaniała i rozległa panorama. Następnie rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Na koniec dnia spacer po dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge- kabaret w którym narodził się kankan; Place PigalleBazylikę Sacre Coeur- górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim, wybudowaną jako symbol zgody narodowej. Czas wolny na obiadokolację 

4 dzień

(31.12) - po  śniadaniu  wykwaterowanie i wyjazd do centrum na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Stamtąd przez Place Concorde udamy się do Luwru (Musee du Louvre) - jednego z największych muzeów świata, aby zobaczyć arcydzieła malarstwa i rzeźby (m.in. Mona Lisa, Nike z Samotraki, Wenus z Milo) zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim. Kolejnym punktem będzie Muzeum Perfum Fragonard - królestwie zapachów, gdzie można zapoznać się z tajemnicą produkcji perfum. Ok. 21.30 przejazd do centrum na Pola Elizejskie, gdzie powitamy Nowy Rok. Ok. godz. 2.00 podstawienie autokaru i wyjazd w drogę powrotną do Polski.


5 dzień

(01.01) - przyjazd do Polski.Pozostałe informacje

Szanowni Państwo!

Ze względów bezpieczeństwa przypominamy o zakazie transportu przez teren Niemiec wszelkich środków pirotechnicznych.

W dniu 31 grudnia w Paryżu obowiązuje zakaz używania wszelkich wyrobów pirotechnicznych (petardy, race, fajerwerki, itp.)

W dniu 31 grudnia od 20.00 – 5.00 na Polach Elizejskich, na Placu Trocadero, na Polu Marsowym (okolice wieży Eiffel’a) obowiązuje zakaz posiadania szklanych butelek.
Transport


Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję. Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Wyjazd do Polski około godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. 

Select...
multimedia
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie
Średnia ocen:
7 opinii
2016-11-17przezTomasz Bożena

Witam byliśmy z naszymi dziećmi 9 i 15 lat na sylwestrze w Paryżu 2 dni wyjazd bardzo udany pani Dorotka sympatyczna ,kierowcy też bardzo mili wyjazd uważamy za z jednych najciekawszych wypadów i Pozdrawiam wszystkich z tego wyjazdu 2015/2016

5/5
2013-11-19przezKasia

Wyjazd oceniam za bardzo udany. W Paryżu na Sylwestra zjeżdżają się ludzie z całego świata, dzięki czemu jest ciekawie. Autokar z Funclubu wygodny, miły kierowca. Pilotka kompetentna. Hotel miał **, standard wystarczający. Polecam pojechać ze znajomymi, bardzo dobra zabawa.

5/5
2013-11-15przezGabriela

Wyjazd świetny, zabawa bardzo udana. Noclegi przyzwoity standard, czysto. Wyjazd z Wrocławia odbył się szybko i sprawnie, autokarem dwupiętrowym, ale bardzo wygodnym. Siedziałam na górze. Polecam.

5/5
2013-11-09przezPiotr, Weronika Kaszela

Witamy, Paryż jest piękny zimą. Byliśmy już w Paryżu, ale nigdy na Sylwestra. Wyjazd z Polski okazał się sprawny i szybki, bez opóźnień. Pilot Pani Ania- sympatyczna i w łatwy sposób przekazywała informacje podczas zwiedzania. Hotel Balladins- czysty i przyjemny. Pokoje sprzątane codziennie. Autokar A2- wygodny, kierowcy mili i profesjonalni, zwłaszcza Pan Krzysiu. Dziękujemy za wspaniały wyjazd. Z pewnością wrócimy

4/5
2013-11-09przezDariusz B.

Świetna zabawa i naprawdę sympatyczni ludzie. Plusy: bardzo wygodny autokar (można kupić kawę, herbatę), sympatyczni kierowcy, którzy nie narzekali na bawiącą się ekipę, zwiedzanie Paryża. Minus: brak noclegu, ale za tą cenę i tak warto. Polecam spędzić sylwestra w Paryżu- warto !

4/5
2013-11-08przezKamila i Jakub

Wybraliśmy się grupą znajomych na Sylwestra- decyzja spontaniczna. Polecam przeżyć sylwestra w Paryżu, atmosfera niesamowita. Połączyliśmy Sylwestra z zabawą na Polach Elizejskich. Polecam wszystkich niezdecydowanym, ponieważ jest to idealna propozycja na Sylwestra, zwłaszcza w gronie znajomych.

4/5
2013-10-09przezAnna, Monik

Witam , co roku w gronie znajomych wyjeżdżamy na Sylwestra. Zdecydowaliśmy się na Funclub ze względu na dobre opinie koleżanki. Opinie się sprawdziły i bawiliśmy się bardzo dobrze. Mogliśmy zobaczyć Paryż, pozwiedzać i pobawić na Polach Elizejskich. Autokary na 5+, pilot dobrze przygotowany. Ogólna ocena 5+. Polecamy.

4/5

Podobne oferty