Start promocji wcześniej taniej 15.10.2018

Sylwester w Paryżu 2 noclegi

Francja
Cena od:
999 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów2

Średnia ocena  4.4/5
(7 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
28.12.2018 r. - 01.01.2019 r.
Hotel pok. 2os.
999 PLN

Świadczenia

W cenie

 • 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej,
 • zwiedzanie Paryża wg programu,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opiekę rezydenta na miejscu,
 • zestawy słuchawkowe.

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL, NW: 40 PLN/os.,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne: 90 EUR/os. + 15 EUR/os. na metro (Kwota nie podlega rozliczeniu i zwrotowi),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

Opcjonalne

 • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.,
 • wyżywienie w trakcie zwiedzania – śniadanie kontynentalne 5 EUR za śniadanie, obiadokolacja- 2 daniowa 15 EUR za obiadokolację.

Program ramowy

1 dzień

(28.12) - wyjazd z Polski według rozkładu.

2 dzień

(29.12) - przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Postój na toaletę i śniadanie. Około godz. 10.00 przyjazd do centrum miasta i rozpoczęcie

zwiedzania Paryża (zwiedzanie pieszo i metrem). Wizytę naszą rozpoczniemy od dzielnicy Montparnasse - wjazd na 56 piętro Tour Montparnasse - skąd obejrzymy piękną panoramę Paryża. Następnie udamy się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej - dzielnicy studentów ze słynną Sorboną. Stamtąd pójdziemy do najstarszej części Paryża Wyspy Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiem stolicy Francji. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame wejście do środka gratis), zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Czas wolny na obiadokolację. Zakwaterowanie około 19.00, nocleg.

3 dzień

(30.12) - po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Paryża. Rozpoczniemy od Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel) - symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża, z której szczytu roztacza się wspaniała i rozległa panorama. Następnie rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Na koniec dnia spacer po dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur - górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim, wybudowaną jako symbol zgody narodowej. Czas wolny na obiadokolację

4 dzień

(31.12) - po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do centrum na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Stamtąd przez Place Concorde udamy się do Luwru (Musee du Louvre) - jednego z największych muzeów świata, aby zobaczyć arcydzieła malarstwa i rzeźby (m.in. Mona Lisa, Nike z Samotraki, Wenus z Milo) zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim. Kolejnym punktem będzie Muzeum Perfum Fragonard - królestwie zapachów, gdzie można zapoznać się z tajemnicą produkcji perfum. Ok. 21.30 przejazd do centrum na Pola Elizejskie, gdzie powitamy Nowy Rok. Ok. godz. 2.00 podstawienie autokaru i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

5 dzień

(01.01) - przyjazd do Polski.

Pozostałe informacje

Szanowni Państwo!

Ze względów bezpieczeństwa przypominamy o zakazie transportu przez teren Niemiec wszelkich środków pirotechnicznych.

W dniu 31 grudnia w Paryżu obowiązuje zakaz używania wszelkich wyrobów pirotechnicznych (petardy, race, fajerwerki, itp.)

W dniu 31 grudnia od 20.00 – 5.00 na Polach Elizejskich, na Placu Trocadero, na Polu Marsowym (okolice wieży Eiffel’a) obowiązuje zakaz posiadania szklanych butelek.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję. Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Wyjazd do Polski około godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie


Średnia ocen:  
 7 opinii

17.11.2016 r.  przez Tomasz Bożena

Witam byliśmy z naszymi dziećmi 9 i 15 lat na sylwestrze w Paryżu 2 dni wyjazd bardzo udany pani Dorotka sympatyczna ,kierowcy też bardzo mili wyjazd uważamy za z jednych najciekawszych wypadów i Pozdrawiam wszystkich z tego wyjazdu 2015/2016

5/5

19.11.2013 r.  przez Kasia

Wyjazd oceniam za bardzo udany. W Paryżu na Sylwestra zjeżdżają się ludzie z całego świata, dzięki czemu jest ciekawie. Autokar z Funclubu wygodny, miły kierowca. Pilotka kompetentna. Hotel miał **, standard wystarczający. Polecam pojechać ze znajomymi, bardzo dobra zabawa.

5/5

15.11.2013 r.  przez Gabriela

Wyjazd świetny, zabawa bardzo udana. Noclegi przyzwoity standard, czysto. Wyjazd z Wrocławia odbył się szybko i sprawnie, autokarem dwupiętrowym, ale bardzo wygodnym. Siedziałam na górze. Polecam.

5/5

09.11.2013 r.  przez Piotr, Weronika Kaszela

Witamy, Paryż jest piękny zimą. Byliśmy już w Paryżu, ale nigdy na Sylwestra. Wyjazd z Polski okazał się sprawny i szybki, bez opóźnień. Pilot Pani Ania- sympatyczna i w łatwy sposób przekazywała informacje podczas zwiedzania. Hotel Balladins- czysty i przyjemny. Pokoje sprzątane codziennie. Autokar A2- wygodny, kierowcy mili i profesjonalni, zwłaszcza Pan Krzysiu. Dziękujemy za wspaniały wyjazd. Z pewnością wrócimy

4/5

09.11.2013 r.  przez Dariusz B.

Świetna zabawa i naprawdę sympatyczni ludzie. Plusy: bardzo wygodny autokar (można kupić kawę, herbatę), sympatyczni kierowcy, którzy nie narzekali na bawiącą się ekipę, zwiedzanie Paryża. Minus: brak noclegu, ale za tą cenę i tak warto. Polecam spędzić sylwestra w Paryżu- warto !

4/5

08.11.2013 r.  przez Kamila i Jakub

Wybraliśmy się grupą znajomych na Sylwestra- decyzja spontaniczna. Polecam przeżyć sylwestra w Paryżu, atmosfera niesamowita. Połączyliśmy Sylwestra z zabawą na Polach Elizejskich. Polecam wszystkich niezdecydowanym, ponieważ jest to idealna propozycja na Sylwestra, zwłaszcza w gronie znajomych.

4/5

09.10.2013 r.  przez Anna, Monik

Witam , co roku w gronie znajomych wyjeżdżamy na Sylwestra. Zdecydowaliśmy się na Funclub ze względu na dobre opinie koleżanki. Opinie się sprawdziły i bawiliśmy się bardzo dobrze. Mogliśmy zobaczyć Paryż, pozwiedzać i pobawić na Polach Elizejskich. Autokary na 5+, pilot dobrze przygotowany. Ogólna ocena 5+. Polecamy.

4/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.