Rabat do 400 PLN
599 PLN
Cena od: 999 PLN
Ilość noclegów2

Średnia ocena 4.4/5
(7 ocen)

Wybierz termin

Dane uczestników

Podsumowanie

Potwierdzenie

TerminZakwaterowanieCenaDostępność
28.12.2017 r. - 01.01.2018 r.
Hotel pok. 2os.
999599 PLN

Świadczenia

W cenie
 • 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej,
 • Zwiedzanie Paryża wg programu,
 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • Opiekę rezydenta na miejscu,
 • Zestawy słuchawkowe.
Obowiązkowe
 • Ubezpieczenie KL, NW: 40 PLN/os.,
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne: 90 EUR/os. + 15 EUR/os. na metro (Kwota nie podlega rozliczeniu i zwrotowi),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
 • Rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.,
 • Wyżywienie w trakcie zwiedzania – śniadanie kontynentalne 5 EUR za śniadanie, obiadokolacja- 2 daniowa 15 EUR za obiadokolację.
Program ramowy
Pozostałe informacje
Transport
Select...
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
Opinie
Średnia ocen:
7 opinii
2016-11-17przezTomasz Bożena

Witam byliśmy z naszymi dziećmi 9 i 15 lat na sylwestrze w Paryżu 2 dni wyjazd bardzo udany pani Dorotka sympatyczna ,kierowcy też bardzo mili wyjazd uważamy za z jednych najciekawszych wypadów i Pozdrawiam wszystkich z tego wyjazdu 2015/2016

5/5
2013-11-19przezKasia

Wyjazd oceniam za bardzo udany. W Paryżu na Sylwestra zjeżdżają się ludzie z całego świata, dzięki czemu jest ciekawie. Autokar z Funclubu wygodny, miły kierowca. Pilotka kompetentna. Hotel miał **, standard wystarczający. Polecam pojechać ze znajomymi, bardzo dobra zabawa.

5/5
2013-11-15przezGabriela

Wyjazd świetny, zabawa bardzo udana. Noclegi przyzwoity standard, czysto. Wyjazd z Wrocławia odbył się szybko i sprawnie, autokarem dwupiętrowym, ale bardzo wygodnym. Siedziałam na górze. Polecam.

5/5
2013-11-09przezPiotr, Weronika Kaszela

Witamy, Paryż jest piękny zimą. Byliśmy już w Paryżu, ale nigdy na Sylwestra. Wyjazd z Polski okazał się sprawny i szybki, bez opóźnień. Pilot Pani Ania- sympatyczna i w łatwy sposób przekazywała informacje podczas zwiedzania. Hotel Balladins- czysty i przyjemny. Pokoje sprzątane codziennie. Autokar A2- wygodny, kierowcy mili i profesjonalni, zwłaszcza Pan Krzysiu. Dziękujemy za wspaniały wyjazd. Z pewnością wrócimy

4/5
2013-11-09przezDariusz B.

Świetna zabawa i naprawdę sympatyczni ludzie. Plusy: bardzo wygodny autokar (można kupić kawę, herbatę), sympatyczni kierowcy, którzy nie narzekali na bawiącą się ekipę, zwiedzanie Paryża. Minus: brak noclegu, ale za tą cenę i tak warto. Polecam spędzić sylwestra w Paryżu- warto !

4/5
2013-11-08przezKamila i Jakub

Wybraliśmy się grupą znajomych na Sylwestra- decyzja spontaniczna. Polecam przeżyć sylwestra w Paryżu, atmosfera niesamowita. Połączyliśmy Sylwestra z zabawą na Polach Elizejskich. Polecam wszystkich niezdecydowanym, ponieważ jest to idealna propozycja na Sylwestra, zwłaszcza w gronie znajomych.

4/5
2013-10-09przezAnna, Monik

Witam , co roku w gronie znajomych wyjeżdżamy na Sylwestra. Zdecydowaliśmy się na Funclub ze względu na dobre opinie koleżanki. Opinie się sprawdziły i bawiliśmy się bardzo dobrze. Mogliśmy zobaczyć Paryż, pozwiedzać i pobawić na Polach Elizejskich. Autokary na 5+, pilot dobrze przygotowany. Ogólna ocena 5+. Polecamy.

4/5

Podobne oferty