promocja 100 pln
Szwajcaria - TOP of EUROPE
Szwajcaria
Cena od:
1899 PLN
Wyżywienie  BB
śniadania
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów3

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
06 - 10.07.2022 r.
5
Hotel pok. 3os.
1899 PLN
03 - 07.08.2022 r.
5
Hotel pok. 3os.
1899 PLN
Program ramowy

Od 17 lutego 2022 r. zniesione zostają wszystkie dotychczas obowiązujące restrykcje dla podróżnych przyjeżdżających do Szwajcarii (m.in. zniesienie obowiązku posiadania certyfikatu covidowego lub testu na SARS-CoV-2, zniesienie obowiązku rejestracji przyjazdu za pomocą formularza wjazdowego).

POLSKA - TASCH - ZERMATT - MATTERHORN - DOLINA LAUTERBRUNNEN (JUNGFRAUJOCH - TOP OF EUROPE lub SCHILTHORN - 007 BOND) - BERNO

Dzień 1 - wyjazd z Polski. Przejazd na nocleg w Szwajcarii.

Dzień 2 – po śniadaniu przejazd do miejscowości Tasch i transfer koleją do Zermatt - najbardziej znanego kurortu górskiego w Szwajcarii, leżącego u stóp Matterhornu - przez wielu uważanego za górę idealną. Krótki spacer po tej pięknej górskiej miejscowości, do której samochody spalinowe nie mają wjazdu. Zermatt to miejscówka z najpiękniejszą panoramą w całej Szwajcarii. Wokół wioski znajduje się jedna trzecia wszystkich alpejskich czterotysięczników. Z platformy widokowej na Małym Matterhornie, przy dobrych warunkach atmosferycznych, można dojrzeć aż 38 szczytów, których wysokość przekracza 4000 m. n.p.m.. Następnie wjedziemy koleją linową na Sunnegga - miejsce, z którego rozpościera się najpiękniejszy, pocztówkowy widok na Matterhorn. Czas wolny, podczas którego chętni będą mogli udać się szlakiem pięciu jezior i uchwycić odbijające się szczyty w lustrze wody. Powrót do Zermatt, czas wolny. Powrót do Tasch i przejazd na nocleg.

Dzień 3 - po śniadaniu przejazd do Doliny Lauterbrunnen – miejsca, na którym wzorował się Tolkien, przy tworzeniu krainy Elfów z „Władcy Pierścieni”. Jedno z najpiękniejszych miejsc, nie tylko w Szwajcarii, ale i na świecie. Zachwyca licznymi wodospadami opadającymi ze stromych zboczy w dół doliny (najpiękniejszy i najbardziej znany Staubbachfall). W Dolinie Lauterbrunnen czas wolny, który przeznaczony będzie według Państwa uznania. Opcje zwiedzania:

Wjazd na Schilthorn – szczyt mierzący 2970 m n.p.m.. Birg to środkowa stacja kolejki linowej, między Mürren i Schilthorn, położona ponad 1000 m nad miejscowością. Jest to idealne miejsce dla fanów adrenaliny i obowiązkowy przystanek w drodze na Schilthorn. Najlepiej zacząć od wizyty na tarasie widokowym Skyline Walk, który wysunięty jest ponad zbocza góry i zbudowany jest z kratowanej podłogi, szkła i stali. Oferuje niesamowitą panoramę i widoki na wielką trójkę: Eiger, Munch i Jungfrau, a także ponad 200 innych szwajcarskich szczytów. Latem główną atrakcją jest Thrill Walk, który prowadzi w dół do pionowych ścian imponującego masywu skalnego. Stalowa konstrukcja o długości 200 metrów przylega do skał, po czym skręca pod platformą widokową i kolejką linową i kończy się poniżej stacji kolei linowej. Zawieszona nad przepaścią platforma ma różne sekcje, takie jak: chodnik ze wzmocnionego szkła i stalowej kraty, 9-metrowy most linowy w stylu nepalskim i 8-metrowy tunel zawieszony nad przepaścią, w którym trzeba się czołgać. Jadąc wyżej dotrzemy do górnej stacji kolejki - Piz Gloria – pierwszej na świecie obrotowej restauracji, która w ciągu 45 minut wykonuje pełny obrót. Przy dobrej widoczności można dojrzeć stąd masyw Mont Blanc, czy Czarny Las w Niemczech. Obowiązkowym punktem jest także Bond World 007 oparty na filmie: „W tajnej służbie jej Królewskiej Mości” z Georgem Lazenbym, wcielającym się w rolę Jamesa Bonda. Wycieczka po atrakcji pozwala zwiedzającym zanurzyć się w filmie i odkryć związane z nim ciekawostki, rzucić okiem na oryginalny scenariusz i spróbować swoich umiejętności jako James Bond. Przedstawione są wszystkie kluczowe sceny - od Jamesa umiejętnie rzucającego kapelusz na wieszak w biurze panny Moneypenny po ekscytującą przejażdżkę bobslejową. Szczyt Schilthorn wieńczy pierwsza na świecie Aleja Gwiazd 007, która jest hołdem dla aktorów i współpracowników zaangażowanych w kręcenie filmu. Inne gwiazdy ze świata Jamesa Bonda 007 również znalazły miejsce na Schilthorn! Tablica informacyjna honoruje każdą z osobistości zdjęciem, podpisem i odciskami dłoni ze stali wraz z osobistym przesłaniem. Panele tworzą Walk of Fame 007 na szczycie Schilthorn. (bilet na Schilthorn kosztuje około 120 CHF/os.)

Jungfraujoch TOP of EUROPE - wjazd na Jungfraujoch to wisienka na torcie wizyty w Szwajcarii. Zapierająca dech w piersiach podróż do świata, który zrobi wrażenie na każdym. Przez ponad 100 lat koleje Jungfrau umożliwiają podróż do położonej najwyżej w Europie stacji kolejowej. Kolej zębata wspina się na wysokość 3454 m n.p.m., do samego serca wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO obszaru Swiss Alps Jungfrau-Aletsch. Lodowate powietrze omiata twarz, śnieg skrzypi pod stopami, a panorama zapiera dech w piersiach: z jednej strony widok na Szwajcarski Mittelland, z drugiej na lodowiec Aletsch z czterotysięcznikami dookoła. Stojąc na Jungfraujoch można to poczuć już od pierwszego kroku. To inny świat! Podróżnicy starożytności, którzy nie potrafili rozwiązać zagadki Sfinksa, zostali uduszeni przez potwora. Odwiedzający tytułową formację skalną na Jungfraujoch nie muszą się tym martwić. I mogą podróżować wygodniej. Ultraszybka winda zabierze Was do obserwatorium - międzynarodowej stacji badawczej. Wspina się na 108 metrów w 25 sekund. Nie musisz robić nic więcej, jak tylko cieszyć się widokiem tam w górze. Im coś jest bardziej ulotne, tym piękniejsze. Dotyczy to zwłaszcza Lodowego Pałacu i jego skarbów. Przewodnicy górscy, za pomocą kilofów i pił, w latach 30. XX wieku stworzyli korytarze i hale. Dziś to artyści tworzą lód – z dużą dozą polotu. (Bilet na Jungfraujoch kosztuje około 180 CHF/os.)

To również czeka na Ciebie podczas wycieczki na JUNGFRAUJOCH - TOP OF EUROPE:

 • Alpine Sensation - każdego, kto wejdzie do 250-metrowego korytarza między Salą Sfinksa a Lodowym Pałacem, przechodzi dreszcz. Nie tylko ze względu na mroźne temperatury, ale także z powodu poświęceń, jakie ponieśli górnicy, aby stworzyć tory kolejowe na Jungfraujoch. Świadczy o tym 30 tablic pamiątkowych. Muzyka w drodze również przyprawia o gęsią skórkę. Przywraca do życia początki Jungfraubahn wraz z obrazami z czasów wizjonerów turystyki. Nawet jeśli zwiedzający czują się dziś bardziej komfortowo niż górnicy – ​​czują ulgę, gdy pod koniec doświadczenia mogą pozować przed gigantyczną kulą śnieżną i powiedzieć: Udało mi się!
 • Eiger Express - najnowocześniejsza gondola świata. Eiger Express zabierze Cię z Grindelwald do stacji Eiger Glacier w zaledwie 15 minut. Dzięki opcji bezpośredniego transferu będziesz na Jungfraujoch – Top of Europe i na stokach 47 minut szybciej niż wcześniej.
 • Pociąg w górze - wyjątkowa podróż pociągiem we wnętrzu góry. Od 1912 roku kolej Jungfrau jeździ przez góry Eiger i Mönch do najwyżej położonej stacji kolejowej w Europie.
 • Świat czekolady LINDT - założyciel Lindt próbował wszystkiego, aby czekolada smakowała jeszcze lepiej. To wszystko na próżno. Sfrustrowany opuścił fabrykę w piątek wieczorem i zapomniał wyłączyć własnoręcznie zrobioną maszynę do mieszania. Kiedy wrócił w poniedziałek, był oszołomiony. Krucha mieszanka cukru i kakao zamieniła się w delikatnie topiący się krem. Lindt spróbował i wydawało się, że to raj. Odwiedzający Lindt Swiss Chocolate Heaven przeżywają ten kluczowy moment. Obracają maszynę miksującą Lindt, uczą się od wirtualnego Lindta Maître Chocolatier, jak powstaje tabliczka czekolady i odkrywają przysmaki w sklepie.
 • Spacer w chmurach - do najwyżej położonej chaty z obsługą w Szwajcarii - Mönchsjochhütte, można dostać się z Jungfraujoch oznakowaną ścieżką w 45 minut. Szlak prowadzi przez alpejski świat lodowców, pośród wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Alp Szwajcarskich Jungfrau-Aletsch. Chata oferuje zapierający dech w piersiach widok na środkową i wschodnią Szwajcarię oraz na góry Wallis. Jest punktem wyjścia wycieczek przez cały rok. Nie mniej imponujące jest codzienne życie na wysokości 3650 metrów nad poziomem morza. Nawet najbardziej prozaiczne zadania wymagają tutaj specjalnego rozwiązania. Mycie odbywa się stopioną wodą z 3000-litrowego zbiornika; dozorca dostaje jedzenie i napoje od Jungfraujoch na skuterze śnieżnym.
 • Kino 360 stopni - czasami na Jungfraujoch nie widać gór za chmurami. Nie ma to jednak nic wspólnego ze złą pogodą, wręcz przeciwnie. Chmury są fascynujące. Kto nie marzył o zanurzeniu się w tym miękkim bawełnianym cudzie? Umożliwia to film panoramiczny Jungfrau. Zapewnia 360-stopniową panoramę górskiego świata, której nigdy nie można zobaczyć inaczej – 365 dni w roku. Zwiedzający ścigają się z kamerą przez chmury, zapadają w szczeliny lodowe lub wpadają w sterty śniegu. I to niezależnie od tego, jaka jest teraz pogoda.
 • Grindelwald terminal - najnowocześniejszy terminal, z bezpośrednim połączeniem kolejowym w Grindelwald, jest sercem V-Cableway. Tu startuje gondola Eiger Express na lodowiec Eiger oraz gondola napowietrzna do Männlichen. Terminal oferuje również centrum handlowe z najlepszymi międzynarodowymi markami, wysokiej jakości szwajcarskimi produktami oraz sklep sportowy.

Osoby, które nie wybiorą powyższych atrakcji będą miały możliwość zobaczyć przepiękne miejscowości Grindewald i Lauterbrunnen z wodospadem Staubbachfall. Na koniec dnia powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4 – po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Berna - wpisanego na listę UNESCO miasta, w którym sto lat temu, przy głównej ulicy Starówki Kramgasse, mieszkał Albert Einstein. Miasto zostało odbudowane po wielkim pożarze w XV wieku i do dziś zachwyca jednolitą zabudową, pełną XVI-wiecznych fontann oraz bram miejskich. Zobaczymy tu między innymi: piękny renesansowy Ratusz, późnogotycką Katedrę Berneńską z najwyższą w Szwajcarii neogotycką wieżą, czy barokowy pałac Erlacherhof, będący obecnie siedzibą burmistrza. Zwiedzanie zakończymy nad opływającą miasto rzeką Aare. Czas wolny i wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd przez kraje tranzytowe.

Dzień 5 - przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Świadczenia
W cenie
 • 3 noclegi (pokoje 2,3 osobowe z łazienkami),
 • zwiedzanie według programu,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opiekę pilota / przewodnika,
 • wyżywienie BB (śniadania).
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW - 90 PLN/os.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.,
 • obowiązkowe koszty realizacji programu: 140 CHF (kwota nie podlega rozliczeniu). W tej opłacie nie jest uwględniony wjazd na: Jungfrajuch - Top of Europe oraz Schilthorn 007 Bond.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 100 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
 • UWAGA: w czasie pobytu w DOLINIE LAUTERBRUNEN istnieje możliwość wjechania na wybrane atrakcje - wyjazdy dodatkowo płatne we własnym zakresie: Jungfraujoch - TOP OF EUROPE - ok. 180 CHF/os. , Schilthorn (007 Bond) - ok. 120 CHF/os.
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w hotelach położonych w okolicach miast na trasie zwiedzania. Pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 13 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy i Szwajcarię.

✅ #OdDrzwiDoDrzwi obejmuje wszystkie rezerwacje z dodatkowo płatnym miastem wyjazdowym z wyłączeniem: Warszawy, Poznania, Katowic, Krakowa, Konina, Gliwic i Łodzi. ✅ wyjazd na imprezę realizowany jest minibusem z miejsca zbiórki w wybranym mieście wyjazdowym ✅ na zakończenie imprezy minibus odwozi uczestników pod wskazany w umowie adres, pod warunkiem, że adres ten mieści się w limicie 30 km od wykupionego miasta wyjazdowego ✅ #OdDrzwiDoDrzwi nie jest dodatkowo płatne ✅ #OdDrzwiDoDrzwi realizowane jest bez względu na godzinę powrotu autokaru

06.07.2022 - 10.07.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
05.07.2022 r.Wtorek17:05250 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
05.07.2022 r.Wtorek23:50200 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
05.07.2022 r.Wtorek22:55150 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
06.07.2022 r.Środa06:400 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
06.07.2022 r.Środa03:5080 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
05.07.2022 r.Wtorek22:35150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
05.07.2022 r.Wtorek22:45150 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
05.07.2022 r.Wtorek21:20200 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
05.07.2022 r.Wtorek23:35150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
05.07.2022 r.Wtorek18:55250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
05.07.2022 r.Wtorek18:00250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
06.07.2022 r.Środa02:05160 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
06.07.2022 r.Środa03:40150 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
06.07.2022 r.Środa00:20100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
05.07.2022 r.Wtorek22:30170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
06.07.2022 r.Środa01:35100 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
05.07.2022 r.Wtorek21:15200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
05.07.2022 r.Wtorek23:05150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
06.07.2022 r.Środa00:25150 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
06.07.2022 r.Środa00:35200 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
05.07.2022 r.Wtorek22:50200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
06.07.2022 r.Środa07:100 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
06.07.2022 r.Środa00:15150 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
06.07.2022 r.Środa01:20170 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
05.07.2022 r.Wtorek22:05200 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
06.07.2022 r.Środa02:25170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
05.07.2022 r.Wtorek23:35100 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
05.07.2022 r.Wtorek19:50250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
06.07.2022 r.Środa02:0550 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
06.07.2022 r.Środa00:05200 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
06.07.2022 r.Środa01:30150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
06.07.2022 r.Środa05:250 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
06.07.2022 r.Środa02:3050 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
06.07.2022 r.Środa04:25100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
06.07.2022 r.Środa03:35100 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
05.07.2022 r.Wtorek22:20100 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
05.07.2022 r.Wtorek23:00150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
05.07.2022 r.Wtorek17:45200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
05.07.2022 r.Wtorek19:05100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
05.07.2022 r.Wtorek22:00200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
06.07.2022 r.Środa03:25100 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
06.07.2022 r.Środa02:55150 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
06.07.2022 r.Środa00:20100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
06.07.2022 r.Środa00:20100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
05.07.2022 r.Wtorek15:55250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
05.07.2022 r.Wtorek16:55250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
06.07.2022 r.Środa02:50150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
05.07.2022 r.Wtorek16:25250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
05.07.2022 r.Wtorek18:35150 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
06.07.2022 r.Środa00:45150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
05.07.2022 r.Wtorek22:35150 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
06.07.2022 r.Środa00:00150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
05.07.2022 r.Wtorek18:35150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
06.07.2022 r.Środa04:10100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
06.07.2022 r.Środa01:2050 PLN
Pszczyna kier. Katowice
Stacja paliw ORLEN, ul. Górnośląska 42
06.07.2022 r.Środa00:20200 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
06.07.2022 r.Środa03:0050 PLN
Rybnik kier. Gliwice
Stacja paliw AMIC, Wodzisławska 181
06.07.2022 r.Środa01:10170 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
05.07.2022 r.Wtorek21:05200 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
05.07.2022 r.Wtorek18:50250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
05.07.2022 r.Wtorek18:25250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
05.07.2022 r.Wtorek20:15250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
05.07.2022 r.Wtorek21:10200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
05.07.2022 r.Wtorek21:05250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
06.07.2022 r.Środa01:05100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
05.07.2022 r.Wtorek23:35150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
05.07.2022 r.Wtorek21:45200 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
05.07.2022 r.Wtorek22:05200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
05.07.2022 r.Wtorek19:45250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
05.07.2022 r.Wtorek22:05200 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
05.07.2022 r.Wtorek23:05150 PLN
Tychy kier. Katowice
Stacja paliw BP, ul Przemysłowa 48
06.07.2022 r.Środa00:35150 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
05.07.2022 r.Wtorek22:05150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
05.07.2022 r.Wtorek20:05100 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
05.07.2022 r.Wtorek23:35100 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
05.07.2022 r.Wtorek20:50100 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
05.07.2022 r.Wtorek20:50200 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
06.07.2022 r.Środa01:00200 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
06.07.2022 r.Środa04:250 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
05.07.2022 r.Wtorek19:05150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
05.07.2022 r.Wtorek18:05200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
06.07.2022 r.Środa02:55150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
06.07.2022 r.Środa02:25150 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
05.07.2022 r.Wtorek23:45150 PLN
Żywiec
Dworzec PKP
05.07.2022 r.Wtorek23:20250 PLN
Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Wyżywienie

W cenie zapewniamy 3 śniadania. W trakcie zwiedzania planujemy czas wolny na obiadokolację (płatne we własnym zakresie).

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Pozostałe informacje

Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów.

Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.