Villa Bregdeti

Albania, Vlora
Cena od:
899 PLN
Wyżywienie  BB
śniadania
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Średnia ocena  4.6/5
(5 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
24.07 - 04.08.2018 r.
Apartament 3os.
1099 PLN
02 - 13.08.2018 r.
Apartament 4os.
1099 PLN
11 - 22.08.2018 r.
Brak miejsc
20 - 31.08.2018 r.
Apartament 3os.
999 PLN

Świadczenia

W cenie

               -   zakwaterowanie w Villi Bregdeti *** w miejscowości Vlora,

 •   9 noclegów,
 •   wyżywienie (9 śniadań kontynentalnych),
 •   transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 •   opiekę rezydenta na miejscu.
UWAGA PROMOCJE RODZINNE!

INFANT- dziecko do lat 3 GRATIS ( łóżko z rodzicem) Dziecko 3-12 lat rabat 40%.            

Obowiązkowe

 • ubezpieczenie KL/NNW: 60 PLN/os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.,
 • dzieci do 3 roku życia płacą jedynie za TFG oraz ubezpieczenie (bez dodatkowego łóżka).

Opcjonalne

 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os.,
 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Zakwaterowanie

Villa Bregdeti *** oferuje apartamenty 2, 3 i 4-osobowe z balkonem i łazienką wyposażone w klimatyzację (bezpłatną), wifi, telewizor, aneks kuchenny z lodówką oraz ręczniki. Na parterze znajduje się restauracja, w której serwowane są śniadania. Villa położona jest około 450 metrów od plaży. Z balkonów i okolicy rozciąga się przepiękny widok na Vlorę.

Znakomite położenie sprawia, że jednego dnia możemy wykąpać się w morzu Adriatyckim i Jońskim – granica znajduje się jedynie 1,5 km od hotelu i wiedzie do niej nadmorski deptak. Tym samym deptakiem możemy przejść do centrum Vlory mijając po drodze liczne restauracje, kawiarnie, bary i sklepy. Położenie obiektu sprzyja wypoczynkowi, plażowaniu i poznawaniu okolicy.

Lokalizacja

Vlora -słynie z różnorodności. Dzięki swojemu niezwykłemu położeniu jest doskonałym miejscem zarówno dla turystów lubiących zwiedzanie i aktywny wypoczynek, jak również dla osób preferujacych plażowanie. Położona w południowo-zachodniej części kraju, w centralnym punkcie wybrzeża albańskiego jest idealnym miejscem by zwiedzać największe atrakcje: Berat, Tiranę, Gjirokaster czy przełęcz Llogary. We Vlorze przebiega również granica dwóch mórz: Jońskiego oraz Adriatyckiego. Zróżnicowana linia brzegowa sprawia, że można korzystać z ponad 20 kilometrów wybrzeża. Bliżej centrum znajdują się piaszczyste plaże publiczne, dalej na południe pojawiają się zatoczkowe, kamieniste plażyczki oraz szersze żwirkowe. Wzdłuż morza ulokowanych jest wiele restauracji oraz knajpek, słynących z doskonałej oraz niedrogiej kuchni. Albańscy kucharze często praktykowali we włoskich restauracjach, dzięki czemu przygotowują świetnie makarony oraz pizze. Poza tym warto skosztować owoców morza, ryb oraz grillowanej jagnięciny, która jest najpopularniejszym mięsem w Albanii.

<iframe src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/189793846&amp;color=ff5500&amp;auto_play=false&amp;hide_related=false&amp;show_comments=true&amp;show_user=true&amp;show_reposts=false" frameborder="no" scrolling="no" width="100%" height="166"></iframe>

Zniżki

Oferujemy specjalne zniżki dla rodzin. Dzieci do 3 lat podróżują za darmo i śpią na wspólnym łóżku z rodzicami. Dla uczestników od 3 do 12 roku życia zapewniamy rabat 40%.

Program ramowy

1 dzień - Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Chorwację, Czarnogórę.

2 dzień - przejazd przez kraje tranzytowe. Przyjazd do miejscowości Vlora w godzinach południowych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 - 11 dzień - wczasy w Albanii w miejscowości Vlora. Istnieje możliwość wykupienia ciekawych wycieczek obejmujących zwiedzanie Albanii. Szczegółowy program zwiedzania Albanii znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.

11 dzień - wykwaterowanie w godzinach porannych. Wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych. Przejazd przez Albanię, Czarnogórę i Chorwację.

12 dzień - przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy . Przekroczenie granicy polskiej w godzinach wieczornych.

Wyżywienie

W cenie zapewniamy 9 śniadań kontynentalnych. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji w cenie 70 EUR/os. (płatne w autokarze).

Pozostałe informacje

Wczasy w Albanii to doskonała okazja, by zobaczyć najciekawsze zabytki tego przepięknego kraju.

Zwiedzanie Albanii podczas wakacji na Riwierze Albańskiej jest łatwe, ze względu na doskonałe centralne położenie Vlory. Najczęściej wybierane wycieczki to: Riwiera Albańska oraz Miasto tysiąca schodów czyli wyprawa do Gjirokastry i Niebieskiego Oka. Bardzo popularna jest również wycieczka do stolicy czyli Tirany.

Miasta wyjazdowe/ Transport

 • Transport autokarem trwa około 26 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
 • przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Chorwację, Czarnogórę,
 • przyjazd do Vlory w godzinach popołudniowych,
 • wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych,
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

  Riwiera Albańska

  Wycieczka wiedzie najpiękniejszą nadmorską trasą Albanii. Zwiedzamy całą Riwierę Albańską rozpoczynając od przełęczy i Parku Narodowego Llogara, w którym zatrzymujemy się na tarasach widokowych żeby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Na poranną kawę zatrzymujemy się w miejscowości Himara, w której poczujemy grecko-albański klimat. Porto Palermo to przepiękne miejsce znane z bazy wojskowej, niezwykłej urody oraz postaci Ali Pasy Tepeleńskiego, który otoczony jest legendą. Następnym przystankiem jest Borsh i piękne wodospady, które stanowią tło dla restauracji. Kolejnym punktem wycieczki jest Butrint i znajdujący się tam park archeologiczny, na którego obszarze możemy odkryć jak bogata jest historia tych terenów. Odbędziemy spacer od czasów pierwszych Słowian, poprzez okres hellenistyczny, rzymski, bizantyjski itd. Następnie czeka nas przerwa na przepięknych plażach Ksamilu, które królują we wszelkich rankingach. Na zakończenie relaksujący spacer deptakiem jednego z najbardziej znanych kurortów, czyli Sarandzie, w której, jak na miejscowość turystyczną przystało, można kupić pamiątki.

  Cena: 40 EUR/ os.

  Miasto Tysiąca Okien

  Pierwszym przystankiem jest Ardenica, gdzie zwiedzamy monaster, w którym możemy podziwiać pięknie zachowane freski oraz ikonostas. Kolejny punkt to Berat, czyli słynne „miasto tysiąca okien” znajdujące się na Liście Dziedzictwa Kulturowego UNESCO oraz nazwane miastem muzeum. Berat uważany jest również za jedno z najstarszych miast regionu. Tam zwiedzamy m.in. starą cześć miasta położoną w obrębie twierdzy oraz monaster i muzeum Onufrego – najsłynniejszego twórcy ikon. Twierdza jest rozległa i można z jej murów podziwiać panoramę miasta. W monastyrze Najświętszej Marii Panny podziwiamy niezwykły ikonostas, a ze względu na to, że już w świątyni nie odbywają się nabożeństwa możemy również znaleźć się po jego drugiej stronie. Po opuszczeniu twierdzy zwiedzamy dolną część miasta z orientalną zabudową. W drodze powrotnej odwiedzamy ruiny starożytnego miasta Apollonia, w którym znajduje się park archeologiczny.

  Cena: 35 EUR/ os.

  Albania Północna

  Kiierujemy się do stolicy Albanii - Tirany. Spacer zaczynamy w dawnej zamkniętej dzielnicy dygnitarzy komunistycznych. Następnie idziemy główną ulicą miasta, na której znajdują się m.in. Pałac Prezydencki i inne budynki rządowe. Zatrzymujemy się również pod Piramidą Hodży i docieramy do Placu Skanderbega, gdzie znajduje się charakterystyczna mozaika, która jest jednym z symboli kraju. Kolejną atrakcją jest miejscowość Kruja. Tu najważniejszym punktem jest tzw. turecka uliczka, na której możemy kupić oryginalne pamiątki. Prowadzi ona również do twierdzy Skanderbega – najważniejszej postaci w historii Albanii.

  Cena: 35 EUR/ os.

  Miasto Srebrnych Dachów

  Wycieczkę rozpoczynamy od przejazdu wzdłuż malowniczej rzeki Vjosa. Zauważymy, że krajobraz staje się coraz bardziej górzysty. Przejeżdżamy przez miejscowość Tepelena, w której możemy zobaczyć słynny pomnik Ali Pashy Tepeleńskiego oraz pozostałości jego twierdzy. Następnie jedziemy do Gjirokastry, w którym zwiedzanie zaczynamy od rozległej i pełnej zakamarków twierdzy, gdzie znajduje się również wiele eksponatów wojskowych. Z murów roztacza się niezwykły widok. Możemy podziwiać charakterystyczną zabudowę i tzw. srebrne dachy. Po opuszczeniu twierdzy kierujemy się do zabytkowej dzielnicy, w której można pospacerować klimatycznymi uliczkami oraz kupić pamiątki. Następnie jedziemy do Suri i Kalter, czyli Niebieskiego Oka, w którym możemy podziwiać niezwykłe zjawisko przyrodnicze. Położone w gaju źródło nie zostało nadal do końca zbadane, nie wiadomo jaka jest jego dokładna głębokość, ale legenda głosi, że kiedyś było to oko smoka. Nazwa pochodzi od tej legendy oraz od niezwykłego koloru wody.

  Cena: 40 EUR/ os.

  Rejs

  propozycja dla osób, które chcą pobawić się w albańskim stylu i przy okazji podziwiać przepiękne widoki. Popołudniowa impreza, gdzie oprócz tańców oraz doskonałej zabawy proponujemy poczęstunek w postaci tradycyjnej albańskiej raki z winogron oraz wina. Dodatkową atrakcją jest serwowana grillowana ryba.

  Cena: 30 EUR/ os.

Opinie


Średnia ocen:  
 5 opinii

17.01.2018 r.  przez Małgorzata

Wraz z mężem przeżyłam cudowne chwile na wyjeżdzie dla seniora w Radhime.Hotel z piękną panoramą,dobre jedzenie i świetna pogoda.Rezydentka,pani Agnieszka to osoba przesympatyczna,ciepła,załatwia wszystko bez ociągania się.Zawsze pomocna i życzliwa.Osobiście doświadczyłam tego w dniu wyjazdu.Uczynna i troskliwa,pomimo wielu problemów z naszymi wczasowiczami,zawsze można było usłyszeć: ,,nie ma problemu".I za to bardzo jej dziękujemy.Wycieczki były bardzo ciekawe gdyż duży wkład pracy w nie włożyła p. Agnieszka.Widać,żelubi kontakt z ludżmi,a przede wszystkim jest zafascynowana Albanią,gdyż potrafi o niej cudownie iciekawie opowiadać.Tą drogą chcę podziękować p. Agnieszce za bezinteresowność,chęć niesienia pomocy i pozywne nastawienie do ludzi.Życzę Funclubowi więcej takich pasjonatów jak p.Agnieszka.Do zobaczenia za rok we Vlorze.

4/5

17.08.2017 r.  przez Paweł

Przebywaliśmy z rodziną w Villi Bregdeti od 18 do 28 lipca 2017. Podróż trwała długo ale nie możemy narzekać na brak komfortu jazdy. Vlora to bardzo przyjemne, spore albańskie miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie zaczynając od rodzaju plaży do wypoczynku po wybór restauracji do pysznego spędzenia czau. Villa leży na wzgórzu, z którego rozpościera się piękny widok na miasto.Można było podziwiać codziennie zachody słońca :-) Śniadania dość monotonne ale można było to sobie wynagrodzić spożywaniem innych posiłków na mieście (ceny niesamowicie przystępne, do wyboru jagnięcina, baranina,owoce morza...pyszne desery) Muszę tu wspomnieć o wielkim profesjonalizmie naszej rezydentki Pani Agnieszki, która była zawsze pomocna, starała się jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Uczestniczyliśmy we wspaniałej wycieczce po Riwierze Albańskiej, z której mamy świetne wspomnienia na bardzo długi czas i wszystkim gorąco polecamy. W ogólnym rozrachunku były to bardzo udane wakacje i kompletnie nie żałujemy, że w tym roku wybraliśmy właśnie Albanię.

5/5

07.08.2017 r.  przez Wioletta i Marek

Witam

Wróciliśmy z mężem z wyjazdu do Albanii ( 18.07-28.07 Villa Bregdeti ) .Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem ogromnym zaangażowaniem oraz sympatią naszej pani rezydent Agnieszki Wirkowskiej. Pani była na każde zawołanie wszystkich uczestników. Jadąc pierwszy raz z państwa biurem mieliśmy pewne opory ponieważ podróż była długa ,ale przesympatyczna atmosfera oraz wspaniałe wspomnienia wieczorów oraz wycieczek organizowanych przez panią Agnieszkę zrekompensował nam trudy tej podróży. Jedynym minusem była podróż zastępczym autokarem z firmy Sołtysik , nie był to standard na który się decydowaliśmy. Wiele osób może narzekać na śniadania w Villi Bregdeti -rozumiem codziennie jajko może wyjść bokiem ,ale bez przesady to nie hotel 5* i nie wymagajmy super jedzenia .My z mężem jesteśmy zadowoleni do wyboru prócz jaka był jeszcze dżem , biały serek , pomidory, ogórki no i przepyszne zawsze świeże pieczywo. Gospodarz bardzo miły młody człowiek zawsze pomocny i pomimo mojej i męża słabej znajomości języka angielskiego ( o Albańskim nie wspomnę :) ) zawsze chętny do pomocy i rozmowy. Dlatego jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy pani Agnieszce i życzymy wszystkiego najlepszego.

Pozdrawiamy serdecznie Wioletta i Marek

5/5

05.08.2017 r.  przez Gretkowska P.

Hotel wybrała dla mnie przemiła Pani z Waszego biura. Bardzo jej dziękuję za pomoc i radę, ponieważ spełniła wszystkie moje oczekiwania. Bałam się trochę Albanii, bo różne opinie można wyczytać ale Pani zapewniła mnie, że będę zadowolona - nie myliła się. Na miejscu piękna pogoda, uśmiechnięci mieszkańcy, życzliwi gospodarze, dużo atrakcji i całkiem niskie ceny. Uważam, że to naprawdę ciekawy kierunek na wypoczynek i wczasy.

5/5

31.07.2017 r.  przez Jan

udany urlop 2017

4.2/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.