Wiedeń i Bratysława z Karkonoszy (2 dni)
Austria, Słowacja
Cena od:
399 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów1

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
08 - 09.08.2020 r.
2
Wyjazd weekendowy 1 os.
399 PLN
29 - 30.08.2020 r.
2
Wyjazd weekendowy 1 os.
399 PLN
12 - 13.09.2020 r.
2
Wyjazd weekendowy 1 os.
399 PLN
Program ramowy

1 DZIEŃ: Wyjazd w godzinach porannych i przejazd do Wiednia. W trakcie zwiedzania miasta zobaczymy m.in.: kamienicę Hundertwassera - kontrowersyjnego architekta wiedeńskiego, Belweder, objazd Ringstrasse autokarem (Urania, Muzeum Sztuki Użytkowej, park Miejski, Opera, plac Marii Teresy, Hofburg, parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, Kościół Wotywny, budynek Giełdy) W godzinach popołudniowych spacer po starówce gdzie odwiedzimy m.in. jedną z najpiękniejszych w Europie – Katedrę Św. Szczepana. Czas wolny w trakcie, którego będzie okazja aby spróbować lokalnego piwa lub słynnego tortu Sachera. W godzinach wieczornych przejazd na obiadokolację i nocleg do Bratysławy.

2 DZIEŃ: Po śniadnaniu zwiedzanie Bratysławy - wzgórze zamkowe i Zamek Bratysławski (z zewnątrz), katedra św. Marcina, Stare Miasto, Stary Ratusz, Wieża i Brama Michelska, Pałac Prymasowski. Przerwa na kawę na bratysławskiej starówce. Czas wolny dla grupy na obiad, zakup pamiątek. W godzinach wieczornych popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych.

Świadczenia
W cenie
  • przejazd autokarem PLATINUM +
  • zwiedzanie według programu
  • opiekę pilota,
  • nocleg ze śniadaniem w okolicach Bratysławy w hotelu ***
  • ubezpiczenie KL,NNW
Obowiązkowe

opłata administracyjna i parkingowa, zestawy słuchawkowe - 20 EUR/os. - płatne obowiązkowo w autokarze (opłata nie odlega rozliczeniu), Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem Platinum +

08.08.2020 - 09.08.2020
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Szklarska Poręba
Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 58-580 Szklarska Poręba
08.08.2020 r.Sobota09:300 PLN
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Platinum

Oferta Platinum to ekskluzywne i innowacyjne podejście do turystyki autokarowej. Najnowocześniejsze autokary w Polsce gwarantują jeszcze większą przestrzeń i wygodę. Dedykowane programy wycieczek i liczne udogodnienia sprawiają, że oferta Platinum to zupełnie nowa jakość. Zacznij swoją podróż platynowym autokarem. Usiądź wygodnie, jeszcze wygodniej. Rozłóż podnóżek i poczuj ten komfort. Włącz swój ulubiony film albo poczytaj wiadomości w internecie. Wieczorem zaśnij spokojnym snem, bo przecież czujesz się tu, jak w łóżku. Obudź się rano i wypij aromatyczną, świeżą kawę z ekspresu. Nie kryj zdziwienia, że tak szybko jesteś u celu. Uśmiechnij się.

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

12°
16°
20°
22°
21°
16°
11°

Śr. opady

37mm
43mm
60mm
51mm
72mm
72mm
83mm
71mm
65mm
40mm
52mm
51mm
Opinie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.