Rekomendacje transportu

e-mail, 23.11.2016

Witam serdecznie,
Oczywiście wyjazd był jak zwykle udany, w czym jest również niemała zasługa Państwa firmy. Nasze przyjazdy do miejsc docelowych nie różniły się o więcej niż 7 minut od czasów przewidzianych programem. Nawet wtedy, gdy przejazd liczył ok. 850 km.
Poniżej krótka recenzja:
Już od ponad 5 lat regularnie korzystamy z usług firmy FunClub z zakresie wynajmu autobusu na wyjazdy studyjne grupy studentów na imprezy targowe do Hanoweru. Będąc organizatorami tych wyjazdów w usługach świadczonych przez tego przewoźnika cenimy punktualność, wysoką kulturę osobistą kierowców oraz elastyczność w sposobie rozliczeń za usługi. Natomiast jako pasażerowie doceniamy nowoczesny tabor a przede wszystkim wygodne fotele zainstalowane w autobusach.
dr inż. Mirosław Czechlowski

e-mail, 13.11.2016

Chciałabym bardzo podziękować Panu Karolowi Szatkowskiem. W miesiącu wrześniu br z wycieczki z Grecji, z miejscowości z Leszna do Szczecina wiózł nas p.Karol Szatkowski.Mimo zmęczenia podróż minęła nam bardzo przyjemnie i bardzo sympatycznie. Bardzo dziękuję P. Karolowi za mile spędzony czas. Oby jak najwięcej takich profesjonalnych osób.Pozdrawiam :)

e-mail, 16.10.2016

Chciałabym bardzo podziękować firmie Funclub za jedną z najlepszych wycieczek do Włoch w jakich przyszło mi brać udział.
Szczególne słowa uznania należą się wspaniałym Panom kierowcom: Panu Marcinowi oraz Panu Dariuszowi za ich profesjonalizm, genialne poczucie humoru i podejście do pasażerów (na koniec świata można by z nimi jechać). 
Jazda z Wami była prawdziwą przyjemnością!
To był drugi wyjazd z Funclubem, kolejny jest już zaplanowany :)
Pozdrawiam,
Stefania Dalidonis

e-mail, 12.10.2016

Dzień dobry,
w związku z zamówieniem usługi transportowej na Węgry w terminie 28/09-02/10/16 – chciałabym podziękować za wspaniałą współpracę.
Poziom profesjonalizmu kierowców był doprawdy imponujący. Jest to opinia pilota, uczestników wyjazdu oraz moja.
Jeszcze raz dziękujemy.
Pozdrawiam Eliza Smolińska
 

e-mail, 09.10.2016

Dzień dobry,
Byliśmy z mężem uczestnikami imprezy “Włochy dla seniora” organizowanej przez Funclub. Trzeba  wspomnieć o wspaniałych kierowcach, którzy zapewniali nam bezpieczny przejazd, a oprócz tego byli bardzo mili i pomocni w razie potrzeby. Pozdrowienia dla Panów Pawła i Sebastiana Był to nasz drugi wyjazd z Funclubem. Myślę, że będą kolejne.
Ewa i Jacek Ugorowscy   

e-mail, 02.10.2016

Witam serdecznie,
Piszę do Państwa w związku z wyjazdem do Czarnogóry autokarem A2 z Panem Jurkiem i Rafałem. Chciałabym przede wszystkim podziękować i pochwalić tak wspaniałą i odpowiedzialną załogę. Wysoka kultura osobista obu Panów, pełen profesjonalizm oraz przemiła atmosfera. Pełen podziw za cierpliwość w zmaganiu się z niektórymi osobami. Jeśli podróż, to tylko z tą załogą :) 
Pozdrawiam,
Anna Zakrzewska.

e-mail, 02.10.2016

Wielkie uznanie dla kierowcow p.Przemka i p. Waldka za ich cierpliwość
Wasza fanka

e-mail, 26.09.2016

Witam serdecznie! Właśnie wróciliśmy z mężem z wycieczki do Włoch i chciałam podzielić się moimi wrażeniami. Autokar - super, bardzo wygodny; kierowcy - pan Waldek i Przemek, chłopaki na 6+z poważaniem Beata Samojluk

e-mail, 13.09.2016

Pani Anno,
chciałam bardzo podziękować firmie FunClub za kolejny udany wyjazd z Państwem. Autokar był doskonale wyposażony i przygotowany do podróży. Kierowcy rzetelni i punktualni. Bardzo dobra współpraca i udana podróż. Będziemy polecali Państwa firmę na przyszłość oraz sami korzystali z Państwa usług.
Pozdrawiam serdecznie,

e-mail, 12.09.2016

witam,
byłam uczestnikiem wycieczki PERŁY ITALII i chciałam serdecznie podziękować. Na wyróżnienie zasługują panowie kierowcy: Pan Przemek oraz Pan Waldek, którzy dzięki wysokiej kuturze osobistej, poczuciu humoru oraz doświadczeniu zawodowemu  uświetnili ten wyjazd. Pan Waldek zasługuje na ,,złoty medal" za perfekcyjny wjazd na MONTE CASSINO;-).  Gratuluję wspaniałych pracowniów; z czystym sumieniem mogę polecać Państwa usługi swoim znajomym. Z pewnoscią  w przyszłości i  ja skorzystam z niejednej oferty wyjazdowej oferowanej przez Państwa .Jeszcze raz DZIĘKUJĘ;-)
Magda Grula z Bytomia

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na Innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.