BELKA GÓRA
-
Francja Hiszpania Portugalia Maroko
Maroko, Francja, Hiszpania

Cena od:
4199 PLN

(Najniższa cena z ostatnich 30 dni)

Wyżywienie  HB
śniadania + obiadokolacje
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów12

Średnia ocena  5/5
(6 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
29.09 - 13.10.2024 r.
15Brak miejsc
02 - 16.11.2024 r.
15
Hotel pok. 2os.
4199 PLN
Program ramowy
POLSKA - LOURDES (Francja) - SARAGOSSA (Hiszpania) - AVILA (Hiszpania) - SALAMANKA (Hiszpania) - COIMBRA (Portugalia) - BATALHA (Portugalia) - FATIMA (Portugalia) - CABO DE ROCA (Portugalia) - LIZBONA (Portugalia) - SEWILLA (Hiszpania)- GIBRALTAR - TANGER (Maroko) - CORDOBA (Hiszpania) - GRANADA (Hiszpania) - ALHAMBRA (Hiszpania) - WALENCJA (Hiszpania) - LA SALETTE (Francja)

1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd przez Niemcy, nocny przejazd przez Francję.

2 dzień - przyjazd na południe Francji, przejazd doliną Rodanu i Langwedocją. W godzinach popołudniowych przejazd na zwiedzanie Lourdes – najsłynniejszego Sanktuarium Maryjnego na świecie: bazyliki: Różańcowa i Niepokalanego Poczęcia, Grota Objawień, dla chętnych możliwość udziału w procesji światła. Po zwiedzaniu obiadokolacja, zakwaterowanie i nocleg.

3 dzień - po śniadaniu kontynentalnym, wcześnie rano wyjazd do Avili, po drodze krótki postój w Saragossie. Spacerując po Starym Mieście można natknąć się na rzymskie ruiny, renesansowe pałace i mauretańską architekturę. Można też spróbować poznać miasto z perspektywy jednego z najwybitniejszych malarzy hiszpańskich, urodzonego tutaj Francisco Goi. Po zwiedzaniu obiadokolacja i nocleg.

4 dzień - śniadanie, zwiedzanie Avili - miasta słynącego z jednego z najlepiej zachowanych w Europie zespołu murów miejskich. Odwiedzając to miasto, odbędziecie prawdziwą podróż w czasie i poczujecie klimat średniowiecznej Hiszpanii. Avila jest miastem, które pokochają wszyscy miłośnicy historii, szukający miejsc skrywających tajemnice, średniowiecznych zabytków i pozostałości po dawnych czasach. Avila znana jest także wszystkim pielgrzymom jako miasto świętej Teresy. Po zwiedzaniu przejazd do Salamanki, miasta znanego jako jeden z najważniejszych ośrodków uniwersyteckich. W piękno zabytkowej architektury Salamanki wpisane są legendy i prawdziwe historie związane z życiem jej mieszkańców oraz absolwentów najstarszego w Europie uniwersytetu. Na zakończenie dnia udamy się do hotelu w okolicach Coimbry na obiadokolację i nocleg.

5 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Coimbry. Coimbra jest trzecim co do wielkości miastem w Portugalii, dawną stolicą państwa, miejscem narodzin sześciu królów Portugalii, a obecnie miastem studenckim z najstarszym Uniwersytetem w kraju. Zobaczymy m.in.: katedrę romańskę, kościół Santa Cruz, budynki Uniwersytetu. W dalszym ciągu dnia udamy na zwiedzanie miasteczka Batalha znanego z dominikańskiego zespołu klasztornego, uważanego za jeden z najpiękniejszych przykładów sztuki późnego gotyku w Europie, wpisanego jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Przyrody UNESCO. Po zwiedzaniu przejazd do Fatimy, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień - po śniadaniu udamy się na najbardziej wysunięty na zachód punkt Europy – Cabo de Roca. Następnie zwiedzanie sanktuarium NMP w Fatimie. Po przeciwległych stronach głównego placu znajdują się dwie świątynie - Bazylika Matki Boskiej Różańcowej oraz Kościół Trójcy Przenajświętszej. Dwa obiekty diametralnie od siebie różne - zarówno pod względem historii, jak i architektury. Niemniej warto zajrzeć do wnętrz obu. Na zakończenie dnia przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

7 dzień - po śniadaniu przejazd do Lizbony. Według większości szacunków Lizbona jest starsza niż Rzym o około 4 wieki. Jest to druga najstarsza stolica europejska po Atenach. Wielu historyków uważa, że została ona założona przez Fenicjan ok 1200 r p.n.e., którzy wykorzystywali doskonałe możliwości komunikacyjne, które oferowało ujście rzeki Tag. W stolicy Portugalii zobaczymy: zamek św. Jerzego, klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, katedra. Po zwiedzaniu przejazd w okolicę Sewilli, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Sewilli, miasta flamenco, fiesty, sytości i ognistej pasji latynoskiej. Hiszpanie lubią powtarzać, że inni żyją, aby pracować, a oni pracują, być żyć. W Sewilli łatwo w to uwierzyć. Zwłaszcza w weekend, gdy mieszkańcy miasta z rodzinami i przyjaciółmi tłumnie wylegają na Alameda de Hercules oraz inne place i uliczki, by w słońcu cieszyć się pysznymi tapas, winem i dobrym towarzystwem. W stolicy Andaluzji zobaczymy: wieżę Torre del Oro, katedrę z przyległą dzwonnicą La Giralda. Po zwiedzaniu przejedziemy do hotelu w okolicach Algeciras na obiadokolację i nocleg.

9 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Gibraltaru i spotkanie z miejscowymi małpami. Fakultatywnie jednodniowa wycieczka do Tangeru w Maroko (opcja realizowana dla chętnych. Osoby, które nie zdecydują się na podróż do Maroko, będę miały czas wolny w Gibraltarze). Można zaryzykować stwierdzeniem, że Tanger to miasto, w którym rozpoczyna się Maroko. Jest to miejsce inspirujące i urzekające, od lat zamieszkiwane przez europejską bohemę. Jego niepowtarzalna atmosfera łączy w sobie elementy afrykańskie, francuskie i hiszpańskie. Tanger jako międzynarodowy port rozkwitał od lat 20. XX wieku. W roku 1923 został ogłoszony wolnym miastem i portem. Podczas złotego okresu Tangeru do miasta ściągali pisarze, poeci, malarze i muzycy. Przyjeżdżali nie tylko z Europy, ale nawet ze Stanów Zjednoczonych. Każda zachcianka, jaka przyszła do głowy, w Tangerze miała szansę się ziścić, o ile tylko dysponowało się odpowiednią ilością gotówki. W cenie wycieczki. wliczone są: transport autokarami w Hiszpanii i Maroko, prom w obie strony, zwiedzanie Tangeru z przewodnikiem oraz obiad. Ważne !!! Chęć uczestnictwa w wycieczce należy zadeklarować podczas rezerwacji, poprzez wybór odpowiedniego okienka. Po zwiedzaniu wrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

10 dzień - po śniadanie przejazd na zwiedzanie Cordoby, gdzie zobaczymy jedno z najwspanialszych dzieł architektury islamu: imponujący, gigantyczny meczet, będący jednocześnie chrześcijańską katedrą. Cordoba stanowi połączenie przeszłości z nowoczesnością. To tysiącletnie miasto, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, stanowi żywą spuściznę po różnych kulturach, które zamieszkiwały ją na przestrzeni dziejów. Niewiele miejsc na świecie może poszczycić się mianem dawnej stolicy regionu Hispania Ulterior za czasów cesarstwa rzymskiego oraz stolicy Kalifatu Umajjadów. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu w okolicach Granady, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Granady i Alhambry. „Kto nie widział Granady, w ogóle nic nie widział”. To hiszpańskie przysłowie jest bardzo wymowne. Stolica prowincji może poszczycić się Alhambrą, jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli na całym świecie. Alhambra jest najwspanialszym zabytkiem Andaluzji i jednym z najważniejszych śladów panowania Maurów nad Półwyspem Iberyjskim. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu w okolicach Walencji, obiadokolacja, nocleg.

12 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Walencji. W tym niezwykle nowoczesnym mieście zobaczymy: Bazylikę Królowej Opuszczonych i barokowy kościół usytuowany na tyłach Katedry; w Katedrze przechowywany jest Święty Graal – legendarny kielich używany przez Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy. W dalszej części programu udamy się do La Lonja - jedynej w Europie starej giełdy jedwabiu. Na zakończenie zwiedzania odwiedzimy wizytówkę miasta - dzielnicę przyszłości, sztuki i nauki zwaną Calatrava. Na zakończenie dnia przejazd w kierunku Barcelony, obiadokolacja, nocleg.

13 dzień - po śniadaniu przejazd do La Salette - alpejskiego, francuskiego miasteczka, w którym Matka Boża ukazała się dwojgu pastuszkom jedyny raz - 19 września 1846 roku. Miejsce to jest dziś odwiedzane przez pielgrzymów z całego świata. Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej, obiadokolacja, nocleg.

14 dzień - po śniadaniu wyjazd do Polski, przejazd przez Francję i Niemcy.

15 dzień - przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Świadczenia
W cenie
 •   zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych
 •   12 śniadań,
 •   10 noclegów w hotelach *** w trakcie zwiedzania,
 •   2 noclegi w hotelach *** w La Salette oraz Lourdes,
 •   zwiedzanie wg programu,
 •   transport autokarem ROYAL CLASS FUNCLUB (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 •   opieka rezydenta.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 200 pln/os.
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty klimatyczne, wjazdy do miast, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy: 260 euro/os.
 • dopłata do wyżywienia HB: 140 euro/os.
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 40 zł/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 300 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 220 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem, chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 220 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 100 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
 • jednodniowa wycieczka do Tangeru (Maroko): 140 euro/os. (płatne w autokarze) lub 672 PLN płatne przy rezerwacji.
Zakwaterowanie

Hotele 3 - pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, wyposażone w TV. Hotele ulokowane są na peryferiach miast.   Hotele 3  - pokoje 2,3 osobowe w Lourdes i La Salette.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 20 godzin od granicy polskiej do rozpoczęcia zwiedzania. Przejazd przez Niemcy, Francję. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.

Impreza realizowana jest autokarem Royal Class PIĘTROWY FUNCLUB zobacz autokary

Orientacyjne godziny powrotu: Gliwice 00:05 – 02:00; Katowice 01:00 – 03:00; Kraków 02:00 – 04:00; Łódź 02:00 – 04:00; Warszawa 04:00 – 06:00; Wrocław 22:00 – 23:55; Poznań 00:05 – 02:00

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

29.09.2024 - 13.10.2024
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
28.09.2024 r.Sobota23:30250 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
29.09.2024 r.Niedziela12:300 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
29.09.2024 r.Niedziela10:1580 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
29.09.2024 r.Niedziela05:30150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
29.09.2024 r.Niedziela01:30250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
29.09.2024 r.Niedziela00:00250 PLN
Gliwice
Parking przy Mcdonalds, ul. Pszczyńska 325
29.09.2024 r.Niedziela08:15160 PLN
Głogów
Stacja Paliw BP, Legnicka 16
29.09.2024 r.Niedziela10:30200 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
29.09.2024 r.Niedziela05:10170 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
29.09.2024 r.Niedziela03:30200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
29.09.2024 r.Niedziela13:150 PLN
Katowice
Stacja paliw BP z McDonalds, ul. Górnośląska 55
29.09.2024 r.Niedziela07:30170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
29.09.2024 r.Niedziela06:00100 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
29.09.2024 r.Niedziela03:30250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
29.09.2024 r.Niedziela08:2550 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
29.09.2024 r.Niedziela06:30200 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
29.09.2024 r.Niedziela11:450 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
29.09.2024 r.Niedziela08:5550 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
29.09.2024 r.Niedziela11:15150 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
29.09.2024 r.Niedziela04:30100 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
29.09.2024 r.Niedziela05:40150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
29.09.2024 r.Niedziela00:10200 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
29.09.2024 r.Niedziela04:40200 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
29.09.2024 r.Niedziela09:50200 PLN
Olsztyn
Stacja paliw MOYA, ul. Sielska 45A
28.09.2024 r.Sobota22:20250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
28.09.2024 r.Sobota23:20250 PLN
Opole
Stacja Paliw Shell, Ul. Posiłek 1A Rogów Opolski
29.09.2024 r.Niedziela09:15150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
28.09.2024 r.Sobota22:50250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
29.09.2024 r.Niedziela01:00150 PLN
Piła
Stacja Paliw Amic, Aleja Poznańska 93
29.09.2024 r.Niedziela05:45150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
29.09.2024 r.Niedziela01:00150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
29.09.2024 r.Niedziela11:00150 PLN
Poznań
McDonalds Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
29.09.2024 r.Niedziela07:3050 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
29.09.2024 r.Niedziela09:2550 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
29.09.2024 r.Niedziela00:45250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
29.09.2024 r.Niedziela03:50200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, Dworcowa 1
29.09.2024 r.Niedziela04:45250 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
29.09.2024 r.Niedziela06:00150 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
29.09.2024 r.Niedziela02:20250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
29.09.2024 r.Niedziela04:30200 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
29.09.2024 r.Niedziela02:30100 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
29.09.2024 r.Niedziela03:15100 PLN
Wrocław
Parking dla autokarów przy IKEA, Ul. Czekoladowa 5 Bielany Wrocławskie
29.09.2024 r.Niedziela10:450 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
29.09.2024 r.Niedziela01:30150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
29.09.2024 r.Niedziela00:30200 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
29.09.2024 r.Niedziela09:10200 PLN
Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Wyżywienie

W cenie 12 śniadań. Obowiązkowo należy wykupić 11 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 140 euro/os. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

Maroko:

Jedynym dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy i wjazdu na terytorium Maroka jest paszport, który powinien być ważny jeszcze przez minimum 3 miesiące od planowanej daty wjazdu.

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Dobrze wiedzieć
 • marmurową postać Maryi, zwaną powszechnie Matką Bożą z Lourdes, stworzył polski rzeźbiarz, którego rodzina wywodzi się ... spod Wadowic.
 • od 2010 roku Katalonia – pierwszy kontynentalny region Hiszpanii - mówi ‚adios‘ corridzie,
 • w 1992 roku w Walencji przyrządzono największą w historii paellę, którą spożywało ponad 100 tysięcy ludzi,
 • najbardziej romantycznym, ekscytującym i zmysłowym pałacem w Europie jest Alhambra w Granadzie, uważana za arcydzieło architrekury mauretańskiej,
 • po śmierci Amalii Rodrigues w 1999 roku, która była niekwestionowaną królową fado, rząd portugalski ogłosił 3-dniową żałobę narodową,
 • znakiem pobożności saletyńskiej jest tzw. krzyż saletyński, który miała na sobie Maryja w chwili objawienia.
Opinie

Średnia ocen:  
 6 opinii

16.07.2024 r.  przez Uczestnik

Super

5/5

17.06.2024 r.  przez Jola

W kwietniu 2024 byłam na wycieczce skarby Italii. Przewodniczka Pani Wiola ładnie prowadziła wycieczkę, super kierowcy, organizacja, wyżywienie bardzo dobre. Polecam. Chętnie pojadę na następną wycieczkę. Ciekawa jest oferta do La Salette , Fatima, Lourdes... .

5/5

11.03.2023 r.  przez czesław

byłem na Wycieczce w Szwajcarii - czerwony pociąg 18 - 22. 02. 2023 wycieczka super, przewodnik p. Bartek bardzo sympatyczny i mądry facet umiał sprzedać swoją wiedze. Już któryś raz z kolei podróżowałem z tym biurem i na pewno to nie jest mój ostatni wyjazd. Pozdrawiam serdecznie i polecam bo warto.

5/5

31.01.2023 r.  przez Sandra

Polecam wyjazdy z biurem Fanclub z całego serca, ocena 10/10. Super organizacja zarówno krótkich- weekendowych wycieczek jak i dłuższych. Byłam m.in w Berlinie, Budapeszcie i Wiedniu. Przewodnicy z ogromną wiedzą o danym mieście i fajnie zorganizowany harmonogram zwiedzania. Przy rezerwacji wpisując kod 5079 - nr polecającego "promujesz zyskujesz" zniżka!

5/5

24.11.2021 r.  przez EWA ALEKSANDRA DARMOSZ

Po raz kolejny brałam udział w wycieczce organizowanej przez Fun Club. Jak zwykle organizacja na wysokim poziomie. Troska o bezpieczeństwo (wymiana kierowców na trasie - łącznie 7). Wspaniały przewodnik p. Sebastian. Program przebogaty. Czekam na następny wyjazd.

5/5

24.10.2021 r.  przez WIESŁAW

Komfortowy autobus , prowadzony przez perfekcyjnych kierowców . Pilot Sebastian troszczący się o grupę do granic możliwości . Jego wiedza i sposób jej przekazywania godne największego podziwu. Program wycieczki tak bogaty i atrakcyjny , że na trzy oddzielne wyjazdy by wystarczył. Tak udanych wyjazdów (dzięki m.in. pilotowi) życzyłbym sobie za każdym razem.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.