O transporcie

BELKA GÓRA

Tylko z nami na wakacje luksusowymi autokarami!

Wyznaczamy nowe standardy w turystyce autokarowej. Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo naszych podróżnych. Każdego roku inwestujemy w nową flotę, każdego dnia pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, udogodnieniami i ulepszeniami. Mamy wieloletnie doświadczenie poparte prestiżową nagrodą Touroperatora Roku 2015 oraz niezliczoną ilością zadowolonych pasażerów i pozytywnych komentarzy.

Obecnie posiadamy autokary marek: Irizar, Van Hool, Setra i Neoplan, którymi opiekuje się doświadczona i uśmiechnięta załoga. Bo nasz transport to więcej niż tylko wygodny i profesjonalny przejazd. To prawdziwa przyjemność podróżowania. Nasze autokary, nazywane pieszczotliwie Żółtymi Strzałami, gwarantują standard Royal Class. Dzięki zwiększonej przestrzeni między fotelami (do ponad 100 cm), każdy pasażer może swobodnie podróżować w komfortowych warunkach. Zapraszamy na pokład!

Z początkiem sezonu letniego 2017 wprowadziliśmy zupełnie nową jakość podróżowania – Platinum. Najnowocześniejsze i najwygodniejsze autokary w Polsce zaprojektowane zostały na nasze specjalne zamówienie. Platinum to przede wszystkim maksymalnie zwiększone przestrzenie między wygodnymi fotelami wyposażonymi w skórzane, rozkładane podnóżki. Odległości między rzędami wynoszą ponad 120 cm, autokary posiadają liczne udogodnienia i ekskluzywne wnętrze. Odkryj Platinum już teraz!

Kierowcy

Każdy nasz autokar prowadzony jest przez wymaganą przepisami liczbę zawodowych kierowców. Aby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie. Nasi kierowcy odbywają regularne badania zdrowotne oraz kompetencyjne. W szeregach działu transportu pracują jedynie wykwalifikowani pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem. Nad odpowiednim doborem załóg czuwa kierownik transportu. Coroczny rozwój działu transportu umożliwia dokładną selekcję oraz wysoką standaryzację obsługi klientów przez naszych kierowców.

Royal Class

Dbamy o komfort. Podróżując naszymi autokarami odkryjesz zupełnie nową przestrzeń. Zwiększyliśmy odstępy między fotelami, żeby zwiększyć komfort jazdy. Royal Class to standard, który gwarantuje luksusową podróż. Każdy fotel wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, lampkę do czytania, regulowany nawiew, głośnik, rozkładany stolik do posiłków z miejscem na kubek, schowek na drobiazgi oraz przycisk alarmowy. Nad fotelami znajdują się pojemne półki na bagaż podręczny.

Ekologia

Dbamy o środowisko. Wszystkie nasze autokary spełniają bardzo rygorystyczne normy i przepisy europejskie dotyczące emisji spalin. Dzięki silnikom o najwyższej klasie Euro 6 emitują czystsze i bezpieczniejsze spaliny. Przyjaźniejsze dla zdrowia i środowiska.

Śledzenie autokarów

Dbamy o dostępność. Nasze autokary można śledzić całą dobę przez GPS. Dzięki temu nasi pasażerowie i ich bliscy wiedzą, gdzie dokładnie znajduje się dany autokar.

Doświadczenie

Dbamy o rozwój. Turystyką autokarową zajmujemy się od 1997 roku. Corocznie podróżuje z nami ponad 40 000 pasażerów. Zadowolonych pasażerów.

Gniazdka, USB

Dbamy o gadżety. Przy każdym fotelu znajdują się gniazdka zasilania oraz porty USB. Możesz do woli korzystać ze wszystkich urządzeń mobilnych bez obaw, że bateria nie dotrwa do końca podróży. Naszym pasażerom nigdy nie brakuje energii.

Rezerwacja miejsca

Dbamy o spełnianie życzeń. Masz swoje ulubione miejsce w autokarze? Możesz je zarezerwować i mieć pewność, że będzie na Ciebie czekać.

Regulowane fotele

Dbamy o wygodę. Nawet najdalsza podróż będzie z nami błoga i przyjemna. Każdy fotel możesz dowolnie regulować. W prawo, w lewo, w przód i w tył. Oparcia, siedziska, podłokietniki i podnóżki zawsze się do Ciebie dostosują. Możesz je przesuwać, wysuwać, opuszczać i podnosić.

więcej
Wynajem floty

Potrzebujesz bezpiecznego i niezawodnego transportu?
Nasza flota jest do Twojej dyspozycji.

Potrzebujesz pomocy organizacyjnej i logistycznej?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  • Wynajem autokarów w standardzie Platinum
  • Wynajem autokarów jednopokładowych Royal Class
  • Wynajem autokarów dwupokładowych Royal Class
  • Wynajem busów VIP

Kalkulacją wynajmu, logistyką, doradztwem oraz niezbędnymi formalnościami zajmie się za Ciebie nasz dział Transportu i Logistyki.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt
+48 61 662 86 16
+48 606 676 454
Nasze rekomendacje:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.