Polityka prywatności

 • Wstęp

  Właścicielem serwisu internetowego funclub.pl jest biuro podróży Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 399, 60-173 Poznań. Wszystkie dane użytkowników wykorzystywane są tylko i wyłącznie w procesie rezerwacji usług oferowanych przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o. oraz do informowania o oferowanych przez biuro podróży usługach.

  Użytkownik korzystający z serwisu funclub.pl, w szczególności rezerwujący oferowane przez biuro podróży usługi i subskrybujący newsletter, akceptuje zasady zawarte w polityce prywatności.

  Jednocześnie biuro podróży Funclub Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmiany zasad zawartych w polityce prywatności. Każde zmiany w dokumencie zostaną niezwłocznie opublikowane na niniejszej stronie internetowej.

  Ewentualne pytania lub sugestie dotyczące polityki prywatności prosimy kierować na adres funclub@funclub.pl.

 • Dane osobowe

  Użytkownik korzystający z serwisu internetowego funclub.pl wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

  Dane osobowe umieszczone w formularzu rezerwacji usługi oferowanej przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o. oraz adres poczty internetowej podany przy subskrypcji newslettera zbierane są w sposób jawny i za wyraźną zgodą użytkownika, przechowywane i przetwarzane są przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 399, 60-173 Poznań.

 • Udostępnianie danych

  Podane w formularzu rezerwacji dane osobowe użytkownika oraz adresy poczty internetowej niezbędne do subskrypcji newslettera nie są udostępniane innym podmiotom, chyba że udostępnienia tych informacji żądają uprawnione organa, a obowiązek ich udostępnienia wynika z ustawy.

  Podane dane będą wykorzystywane zgodnie z celem, dla którego zostały pobrane.

  Zbiorcze zestawienia statystyczne sporządzone na podstawie zebranych danych statystycznych strony internetowej nie pozwalają na identyfikację pojedynczych użytkowników.

  Pełen dostęp do bazy danych osobowych użytkowników posiadają jedynie uprawnieni pracownicy biura podróży Funclub Sp. z o.o.

 • Rezerwacja usługi

  Podanie prawidłowych danych osobowych w formularzu rezerwacji jest warunkiem koniecznym, by zarezerwować usługę biura podróży Funclub Sp. z o.o. Dokumenty rezerwacyjne przesyłane są pocztą elektroniczną lub tradycyjną po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

  Wszelkie zmiany dotyczące rezerwacji lub umowy regulują przepisy zawarte w Ogólnych Warunkach Uczestnictwa.

 • Subskrypcja newslettera

  Podanie prawidłowego adresu poczty internetowej użytkownika jest warunkiem koniecznym, by co jakiś czas otrzymywać powiadomienie o nowej ofercie, promocjach, sondach oraz konkursach i quizach organizowanych przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o. Wszystkie zebrane adresy e-mail gromadzone są w celu umożliwienia korzystania z naszych ofert.

  Przy subskrypcji newslettera użytkownik dokonujący rejestracji musi zatwierdzić swoją decyzję poprzez wejście na odpowiednią stronę internetową, do której kieruje link otrzymany w wiadomości wysłanej na podany przez użytkownika adres e-mail. Wykorzystana opcja zapobiega niechcianej lub przypadkowej subskrypcji newslettera.

  Biuro podróży Funclub Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do niesystematycznego przesyłania na podany przez użytkownika adres internetowy, informacji handlowych. Jednocześnie, użytkownik, który zdecydował się na subskrypcję newslettera ma zawsze możliwość całkowitej rezygnacji z otrzymywania biuletynu internetowego.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.