Informacje wyjazdowe

Możesz tu sprawdzić godzinę oraz miejsce odjazdu Twojego autokaru. Minimum dwa dni przed Twoją podróżą znajdziesz tu komplet informacji. Dzień przed wyjazdem wyślemy Ci jeszcze wiadomość ze wszystkimi szczegółami na numer, który został podany podczas rezerwacji. Orientacyjny rozkład jazdy znajdziesz w zakładce rozkład jazdy. Każdy nasz autokar możesz śledzić na bieżąco w śledzenie autokarów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Pamiętaj, żeby na zbiórkę przybyć na co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem.

Amsterdam 26 - 28.04.2019 r.

Autokar nr 

A6

, A10

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.04.2019 r.Piątek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
15:00Antena do Poznań
26.04.2019 r.Piątek
Kraków
STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
15:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
16:30DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
17:00Antena do Poznań
26.04.2019 r.Piątek
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
17:15DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Nowa Ruda
Piłsudskiego 35
18:15DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
18:30DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
19:30Antena do Świecko
26.04.2019 r.Piątek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
20:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
20:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
21:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Świecko
Stacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎
23:00DOCELOWY

Budapeszt, Wiedeń, Praga 26 - 30.04.2019 r.

Autokar nr 

A31

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.04.2019 r.Piątek
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto
13:50Antena do Poznań
26.04.2019 r.Piątek
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
14:30Antena do Poznań
26.04.2019 r.Piątek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
17:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Ostrów Wielkopolski
Stacja paliw SHELL z McDonald's ul. Kaliska 104
17:20Antena do Rawicz
26.04.2019 r.Piątek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
20:15DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
22:30DOCELOWY

Londyn 26 - 30.04.2019 r.

Autokar nr 

A41

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.04.2019 r.Piątek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
02:30DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Kraków
STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
06:00Antena do Wrocław
26.04.2019 r.Piątek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
07:30DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
08:15Antena do Wrocław
26.04.2019 r.Piątek
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
08:50DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
11:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
12:00DOCELOWY

Paryż 26 - 30.04.2019 r.

Autokar nr 

A5

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.04.2019 r.Piątek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
06:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
08:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
08:30Antena do Poznań
26.04.2019 r.Piątek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
11:00Antena do Wrocław
26.04.2019 r.Piątek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
11:00DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
11:45Antena do Wrocław
26.04.2019 r.Piątek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
14:30DOCELOWY

Szwajcaria 26.04 - 01.05.2019 r.

Autokar nr 

A40

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.04.2019 r.Piątek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
22:05Antena do Łódź
27.04.2019 r.Sobota
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
00:05DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Piła
Dworzec Główny PKP, parking przed wejściem
01:05Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
03:05DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
03:20Antena do Wrocław
27.04.2019 r.Sobota
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
04:05Antena do Wrocław
27.04.2019 r.Sobota
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
06:20DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
08:35DOCELOWY

Liguria i Lazurowe Wybrzeże 26.04 - 05.05.2019 r.

Autokar nr 

A8

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.04.2019 r.Piątek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
19:15Antena do Łódź
26.04.2019 r.Piątek
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto
20:45Antena do Poznań
26.04.2019 r.Piątek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
21:15DOCELOWY
26.04.2019 r.Piątek
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
21:45Antena do Poznań
26.04.2019 r.Piątek
Kraków
STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
23:10Antena do Wrocław
27.04.2019 r.Sobota
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
00:15DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
00:30Antena do Wrocław
27.04.2019 r.Sobota
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
02:15Antena do Wrocław
27.04.2019 r.Sobota
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
03:30DOCELOWY

Skarby Italii 27.04 - 04.05.2019 r.

Autokar nr 

A3

, A7

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
27.04.2019 r.Sobota
Gdynia
Dworzec PKP
11:45Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
12:15Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
12:45Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
13:15Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm
13:45Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
13:45Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
15:15Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
15:15Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
16:15Antena do Poznań
27.04.2019 r.Sobota
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
17:00DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
17:45DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
19:00DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
21:00DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Kraków
STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
21:10Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.04.2019 r.Sobota
Częstochowa
McDonald's przy BP, kierunek Katowice
21:15DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
22:30DOCELOWY
27.04.2019 r.Sobota
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
23:15DOCELOWY
28.04.2019 r.Niedziela
Żory
STACJA PALIW LUKOIL
00:00DOCELOWY

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.