Informacje wyjazdowe

Możesz tu sprawdzić godzinę oraz miejsce odjazdu Twojego autokaru. Minimum dwa dni przed Twoją podróżą znajdziesz tu komplet informacji. Dzień przed wyjazdem wyślemy Ci jeszcze wiadomość ze wszystkimi szczegółami na numer, który został podany podczas rezerwacji. Orientacyjny rozkład jazdy znajdziesz w zakładce rozkład jazdy. Każdy nasz autokar możesz śledzić na bieżąco w śledzenie autokarów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Pamiętaj, żeby na zbiórkę przybyć na co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem.

Szwajcaria + Włochy 24.06 - 01.07.2019 r.

Autokar nr 

A31

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
24.06.2019 r.Poniedziałek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
23:05Antena do Poznań
25.06.2019 r.Wtorek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
00:35Antena do Poznań
25.06.2019 r.Wtorek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
03:05DOCELOWY
25.06.2019 r.Wtorek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
03:20Antena do Wrocław
25.06.2019 r.Wtorek
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
04:05Antena do Wrocław
25.06.2019 r.Wtorek
Rawicz
Stacja paliw BP, Dębno 1A, 55-140 Dębno
04:50DOCELOWY
25.06.2019 r.Wtorek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
06:20DOCELOWY
25.06.2019 r.Wtorek
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
07:20DOCELOWY
25.06.2019 r.Wtorek
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
08:35DOCELOWY

Albania 27.06 - 08.07.2019 r.

Autokar nr 

A9

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.06.2019 r.Środa
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
21:15Antena do Poznań
27.06.2019 r.Czwartek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
00:30Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
01:05Antena do Rawicz
27.06.2019 r.Czwartek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
01:15DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
02:30Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
03:45Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
04:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
05:45DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
06:00Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Żory
STACJA PALIW LUKOIL
07:30DOCELOWY

Bułgaria Słoneczny Brzeg 27.06 - 08.07.2019 r.

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.06.2019 r.Środa
Gdynia
Dworzec PKP
19:15Antena do Poznań
26.06.2019 r.Środa
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
21:15Antena do Poznań
27.06.2019 r.Czwartek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
00:30Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.06.2019 r.Czwartek
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1
00:30Antena do Wrocław
27.06.2019 r.Czwartek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
01:15Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
02:10Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.06.2019 r.Czwartek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
02:30Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.06.2019 r.Czwartek
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
02:35Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
03:45Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.06.2019 r.Czwartek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
04:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Kraków
STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
04:40Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.06.2019 r.Czwartek
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
05:45DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
06:00DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
06:45DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Żory
STACJA PALIW LUKOIL
07:30DOCELOWY

Bułgaria Złote Piaski 27.06 - 08.07.2019 r.

Autokar nr 

A10

, A7

, A8

, A4

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.06.2019 r.Środa
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
20:00Antena do Poznań
26.06.2019 r.Środa
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
20:15Antena do Poznań
26.06.2019 r.Środa
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
20:30Antena do Poznań
26.06.2019 r.Środa
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
21:15Antena do Poznań
26.06.2019 r.Środa
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm
21:15Antena do Poznań
27.06.2019 r.Czwartek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
00:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
00:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
00:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
01:15DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
01:15DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Ostrów Wielkopolski
Stacja paliw SHELL z McDonald's ul. Kaliska 104
02:00DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
02:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
02:45Antena do Wrocław
27.06.2019 r.Czwartek
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
02:55Antena do Ostrów Wielkopolski
27.06.2019 r.Czwartek
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
03:15Antena do Wrocław
27.06.2019 r.Czwartek
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
03:45Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.06.2019 r.Czwartek
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
03:45DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
03:45DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
04:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Kraków
STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
04:40Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.06.2019 r.Czwartek
Częstochowa
McDonald's przy BP, kierunek Katowice
04:45Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
27.06.2019 r.Czwartek
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
05:45DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Żory
STACJA PALIW LUKOIL
06:00DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
06:00DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Żory
STACJA PALIW LUKOIL
07:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Gdynia
Dworzec PKP
19:15Antena do Poznań
27.06.2019 r.Czwartek
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
19:45Antena do Poznań

Czarnogóra 27.06 - 08.07.2019 r.

Autokar nr 

A19

, A17

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
26.06.2019 r.Środa
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
21:15Antena do Poznań
26.06.2019 r.Środa
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto
21:45Antena do Poznań
26.06.2019 r.Środa
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
22:15Antena do Poznań
27.06.2019 r.Czwartek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
00:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
01:15DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
02:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
02:35DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
02:45Antena do Wrocław
27.06.2019 r.Czwartek
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
03:45Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
04:30DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Kraków
STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
04:40Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
06:00Antena do Gliwice
27.06.2019 r.Czwartek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
06:00DOCELOWY
27.06.2019 r.Czwartek
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
06:45DOCELOWY

Grecja 27.06 - 08.07.2019 r.

Autokar nr 

A20

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
27.06.2019 r.Czwartek
Sierpc
Sierpc
00:05DOCELOWY

Disney 28.06 - 10.07.2019 r.

Autokar nr 

A2

, A3

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
28.06.2019 r.Piątek
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
19:25Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
28.06.2019 r.Piątek
Gdynia
Dworzec PKP
21:15Antena do Poznań
28.06.2019 r.Piątek
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
21:45Antena do Poznań
28.06.2019 r.Piątek
Kraków
STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
21:55Antena do Katowice (kierunek Wrocław)
28.06.2019 r.Piątek
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
22:15DOCELOWY
28.06.2019 r.Piątek
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
22:45Antena do Poznań
28.06.2019 r.Piątek
Katowice (kierunek Wrocław)
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
23:15DOCELOWY
28.06.2019 r.Piątek
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto
23:45Antena do Poznań
28.06.2019 r.Piątek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
23:55Antena do Wrocław
28.06.2019 r.Piątek
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
23:55Antena do Łódź
29.06.2019 r.Sobota
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
00:00DOCELOWY
29.06.2019 r.Sobota
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
00:15DOCELOWY
29.06.2019 r.Sobota
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1
00:45Antena do Legnica
29.06.2019 r.Sobota
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
00:45Antena do Poznań
29.06.2019 r.Sobota
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
01:15DOCELOWY
29.06.2019 r.Sobota
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
01:45DOCELOWY
29.06.2019 r.Sobota
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
02:15Antena do Świebodzin
29.06.2019 r.Sobota
Polkowice
parking przy Akwa Parku
02:30Antena do Legnica
29.06.2019 r.Sobota
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
02:45DOCELOWY
29.06.2019 r.Sobota
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
03:15DOCELOWY
29.06.2019 r.Sobota
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
03:45DOCELOWY
29.06.2019 r.Sobota
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
05:15DOCELOWY

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.