Start promocji wcześniej taniej 15.10.2018

Informacje wyjazdowe

Możesz tu sprawdzić godzinę oraz miejsce odjazdu Twojego autokaru. Minimum dwa dni przed Twoją podróżą znajdziesz tu komplet informacji. Dzień przed wyjazdem wyślemy Ci jeszcze wiadomość ze wszystkimi szczegółami na numer, który został podany podczas rezerwacji. Orientacyjny rozkład jazdy znajdziesz w zakładce rozkład jazdy. Każdy nasz autokar możesz śledzić na bieżąco w śledzenie autokarów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Pamiętaj, żeby na zbiórkę przybyć na co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem.

Londyn - na szczycie polskiej listy przebojów 19 - 23.09.2018 r.

Autokar nr 

A31

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
19.09.2018 r.Środa

Warszawa

Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
02:30Antena do Poznania
19.09.2018 r.Środa

Piła

Dworzec Główny PKP, parking przed wejściem
05:30Antena do Poznania
19.09.2018 r.Środa

Chodzież

Stacja Orlen, ul. Władysława Jagiełły
05:50Antena do Poznania
19.09.2018 r.Środa

Kraków

STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
06:00Antena do Wrocławia
19.09.2018 r.Środa

Poznań

McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
07:30DOCELOWY
19.09.2018 r.Środa

Katowice

Stacja Paliw BP z McDonald`s przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
07:30Antena do Wrocławia
19.09.2018 r.Środa

Gliwice

parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
08:15Antena do Wrocławia
19.09.2018 r.Środa

Wrocław

PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
11:00DOCELOWY
19.09.2018 r.Środa

Legnica

Stacja paliw Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
12:00DOCELOWY

Albania 21.09 - 04.10.2018 r.

Autokar nr 

a7

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
20.09.2018 r.Czwartek

Gdańsk

Dworzec Główny PKP, przystanek autokarów przy poczcie
20:30Antena do Poznania
20.09.2018 r.Czwartek

Koszalin

Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E
21:00Antena do Poznania
20.09.2018 r.Czwartek

Starogard Gdański

Dworzec PKP
21:30Antena do Poznania
20.09.2018 r.Czwartek

Toruń

dworzec PKP Toruń Miasto
22:00Antena do Poznania
20.09.2018 r.Czwartek

Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
23:00Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Zielona Góra

Dworzec PKS
01:00Antena do Wrocławia
21.09.2018 r.Piątek

Warszawa

Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
01:00Antena do Gliwic
21.09.2018 r.Piątek

Poznań

McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
01:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Głogów

Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
02:30Antena do Wrocławia
21.09.2018 r.Piątek

Łódź

parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
03:00Antena do Gliwic
21.09.2018 r.Piątek

Rawicz

Stacja paliw Orlen
03:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Wrocław

PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
05:00DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Kraków

STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
05:00Antena do Gliwic
21.09.2018 r.Piątek

Częstochowa

McDonald's przy BP, kierunek Katowice
05:15Antena do Gliwic
21.09.2018 r.Piątek

Katowice

Stacja Paliw BP z McDonald`s przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
06:30Antena do Gliwic
21.09.2018 r.Piątek

Gliwice

parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
07:15DOCELOWY

Chorwacja 21.09 - 04.10.2018 r.

Autokar nr 

A19

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
21.09.2018 r.Piątek

Słupsk

Dworzec PKP
02:00Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Gdynia

Dworzec PKP
02:30Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Koszalin

Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E
03:00Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
05:30Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Warszawa

Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
07:00Antena do Gliwic
21.09.2018 r.Piątek

Poznań

McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
07:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Łódź

parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
09:00Antena do Gliwic
21.09.2018 r.Piątek

Wrocław

PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
11:00DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Gliwice

parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
13:15DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Żory

STACJA PALIW LUKOIL
14:00DOCELOWY

Hiszpania 21.09 - 04.10.2018 r.

Autokar nr 

A3

, A8

, A41

DataMiasto wyjazdoweGodzinaAutokar docelowy
20.09.2018 r.Czwartek

Gdynia

Dworzec PKP
23:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Warszawa

Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
00:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Gdańsk

Dworzec Główny PKP, przystanek autokarów przy poczcie
00:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Koszalin

Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E
01:00Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Katowice

Stacja Paliw BP z McDonald`s przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
01:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Toruń

dworzec PKP Toruń Miasto
02:00Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Gliwice

parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
02:15DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Łódź

parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
02:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
03:00Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Piła

Dworzec Główny PKP, parking przed wejściem
03:30Antena do Poznania
21.09.2018 r.Piątek

Wrocław

PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
05:00DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Poznań

McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
05:30DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Legnica

Stacja paliw Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
06:00DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Świebodzin

stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
07:00DOCELOWY
21.09.2018 r.Piątek

Bolesławiec

Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
07:30DOCELOWY

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.