Informacje wyjazdowe

Możesz tu sprawdzić godzinę oraz miejsce odjazdu Twojego autokaru. Minimum dwa dni przed Twoją podróżą znajdziesz tu komplet informacji. Dzień przed wyjazdem wyślemy Ci jeszcze wiadomość ze wszystkimi szczegółami na numer, który został podany podczas rezerwacji. Orientacyjny rozkład jazdy znajdziesz w zakładce rozkład jazdy. Każdy nasz autokar możesz śledzić na bieżąco w śledzenie autokarów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Pamiętaj, żeby na zbiórkę przybyć na co najmniej 15 minut przed planowanym odjazdem.

Bułgaria 21.07 - 01.08.2017 r.

Autokar nr A19, A20

Data wyjazdu
Data
Miasto wyjazdowe oraz adres przystanku
Miasto wyjazdowe
Godzina wyjazdu
Godzina
Autokar docelowy
Autokar docelowy
20.07.2017 r.GdyniaDworzec PKP23:00Antena do Poznania
21.07.2017 r.GdańskDworzec Główny PKP, przystanek autokarów przy poczcie00:05Antena do Poznania
21.07.2017 r.SzczecinParking pod Trasą Zamkową przy Baszcie 7 Płaszczy01:00Antena do Poznania
21.07.2017 r.Toruńdworzec PKP Toruń Miasto01:30Antena do Poznania
21.07.2017 r.Świebodzinstacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin03:30Antena do Poznania
21.07.2017 r.Zielona GóraDworzec PKS05:00Antena do Wrocławia
21.07.2017 r.PoznańMcDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 205:00DOCELOWY
21.07.2017 r.WarszawaDworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)05:00DOCELOWY
21.07.2017 r.RzeszówStacja paliw SHELL ul. Hetmańska 4606:30Antena do Katowic
21.07.2017 r.GłogówParking TESCO przy ul. Piłsudskiego 1506:30Antena do Wrocławia
21.07.2017 r.LesznoStacja Shell, przy trasie na Wrocław06:45DOCELOWY
21.07.2017 r.Łódźparking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 5307:00DOCELOWY
21.07.2017 r.Lubin (dolnośląskie)Stacja Paliw STATOIL ul. J. Piłsudskiego 107:15Antena do Wrocławia
21.07.2017 r.Piotrków TrybunalskiOberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław08:15DOCELOWY
21.07.2017 r.KrakówSTACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic09:00Antena do Katowic
21.07.2017 r.WrocławPARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa09:00DOCELOWY
21.07.2017 r.CzęstochowaMcDonald's przy BP, kierunek Katowice09:15Antena do Gliwic
21.07.2017 r.KatowiceStacja Paliw BP z McDonald`s przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 5510:30DOCELOWY
21.07.2017 r.Gliwiceparking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna11:15DOCELOWY
21.07.2017 r.ŻorySTACJA PALIW LUKOIL12:00DOCELOWY

Hiszpania 21.07 - 01.08.2017 r.

Autokar nr A2, A3, A7, A8, A9, A10, A21

Data wyjazdu
Data
Miasto wyjazdowe oraz adres przystanku
Miasto wyjazdowe
Godzina wyjazdu
Godzina
Autokar docelowy
Autokar docelowy
21.07.2017 r.RzeszówStacja paliw SHELL ul. Hetmańska 4602:30Antena do Katowic
21.07.2017 r.GdyniaDworzec PKP03:00Antena do Poznania
21.07.2017 r.TarnówStacja Paliw Grosar, ul. Jana Pawła II03:30Antena do Katowic
21.07.2017 r.WarszawaDworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)04:00DOCELOWY
21.07.2017 r.GdańskDworzec Główny PKP, przystanek autokarów przy poczcie04:00Antena do Poznania
21.07.2017 r.KoszalinDworzec Główny PKP, przystanek autokarów04:30Antena do Poznania
21.07.2017 r.Starogard GdańskiDworzec PKP05:00Antena do Poznania
21.07.2017 r.KrakówSTACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic05:00Antena do Katowic
21.07.2017 r.Toruńdworzec PKP Toruń Miasto05:30Antena do Poznania
21.07.2017 r.SzczecinekDworzec PKP05:45Antena do Poznania
21.07.2017 r.Łódźparking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 5306:00DOCELOWY
21.07.2017 r.BydgoszczHala Łuczniczka, ul. Toruńska 5906:30Antena do Poznania
21.07.2017 r.KatowiceStacja Paliw BP z McDonald`s przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 5506:30DOCELOWY
21.07.2017 r.PiłaDworzec Główny PKP, parking przed wejściem07:00Antena do Poznania
21.07.2017 r.Gliwiceparking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna07:15DOCELOWY
21.07.2017 r.KoninZajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F07:30DOCELOWY
21.07.2017 r.SzczecinParking pod Trasą Zamkową przy Baszcie 7 Płaszczy08:00Antena do Świebodzina
21.07.2017 r.Zielona GóraDworzec PKS08:00Antena do Legnicy
21.07.2017 r.Nowa SólDworzec PKS08:30Antena do Legnicy
21.07.2017 r.PoznańMcDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 209:00DOCELOWY
21.07.2017 r.GłogówParking TESCO przy ul. Piłsudskiego 1509:15Antena do Legnicy
21.07.2017 r.Gorzów WielkopolskiDworzec PKS, przystanek dla wysiadających09:30Antena do Świebodzina
21.07.2017 r.WrocławPARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa10:00DOCELOWY
21.07.2017 r.Świebodzinstacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin10:30DOCELOWY
21.07.2017 r.LegnicaStacja paliw Orlen, Nowa Wieś Legnicka 4411:00DOCELOWY
21.07.2017 r.ŚwieckoStacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎12:00DOCELOWY
21.07.2017 r.BolesławiecStacja Orlen, Łąka/Bolesławiec12:30DOCELOWY

Włochy 21.07 - 01.08.2017 r.

Autokar nr A31

Data wyjazdu
Data
Miasto wyjazdowe oraz adres przystanku
Miasto wyjazdowe
Godzina wyjazdu
Godzina
Autokar docelowy
Autokar docelowy
21.07.2017 r.SzczecinParking pod Trasą Zamkową przy Baszcie 7 Płaszczy01:00Antena do Poznania
21.07.2017 r.GrudziądzStacja Orlen, Michale 11402:00Antena do Poznania
21.07.2017 r.PoznańMcDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 205:00DOCELOWY
21.07.2017 r.Łódźparking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 5307:00Antena do Gliwic
21.07.2017 r.WrocławPARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa09:00DOCELOWY
21.07.2017 r.KatowiceStacja Paliw BP z McDonald`s przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 5510:30Antena do Gliwic