Informator

BELKA GÓRA

1. Toaleta pokładowa

Pamiętaj, że toaleta w autokarze ma ograniczoną pojemność i korzystaj z niej tylko w sytuacjach awaryjnych. Zawsze też zgłoś naszej załodze, jeśli coś się dzieje i potrzebny jest pilny postój.

2. Postoje

Bądź punktualny i przestrzegaj zasad, które przedstawi załoga autokaru. Dzięki temu podróż będzie przyjemniejsza dla wszystkich współpasażerów. Nikt nie lubi czekać na maruderów.

3. Bagaż

Każdy pasażer może zabrać dwie sztuki bagażu. Bagaż główny (20 kg) i bagaż podręczny (3 kg). Ze względów logistycznych bagażu nie można łączyć (np. 1 większy bagaż na dwie osoby). **UWAGA! W PRZYPADKU PRZEKROCZENIA WAGI LUB ROZMIARU BAGAŻU KIEROWCA MA PRAWO ODMÓWIENIA PRZYJĘCIA GO DO AUTOKARU.**

4. Dokumenty

Pamiętaj, żeby podróżując za granicę mieć przy sobie ważne i aktualne dokumenty (dowód osobisty lub paszport) uprawniające do przekroczenia granicy.

5. Zbiórka

Na zbiórkę przybądź na co najmniej 15 min przed planowanym odjazdem. Twoja niezgłoszona nieobecność w chwili planowanego odjazdu będzie równoznaczna z rezygnacją z przejazdu.

6. Używki

Na pokładzie naszych autokarów: nie palimy, nie spożywamy alkoholu oraz środków odurzających! Chcemy, żebyś dobrze się bawił, ale pamiętaj, że masz współpasażerów.

7. Kolejność wsiadania

W pierwszej kolejności wsiadają pasażerowie, którzy wykupili rezerwację miejsca w autokarze. Pozostali podróżni wyczytywani są losowo. Jeśli masz swoje ulubione miejsce, to warto je wcześniej zarezerwować.

8. Zwierzęta

Ze względów bezpieczeństwa i z myślą o zdrowiu i komforcie podróży wszystkich pasażerów nie przewozimy zwierząt. Mimo, że bardzo je lubimy.

9. Pasy bezpieczeństwa

Każdy fotel posiada pasy bezpieczeństwa, które powinieneś zapiąć przed rozpoczęciem podróży. Każdorazowo przypomną Ci o tym nasi kierowcy.

10. Bagaż podręczny

W trakcie jazdy autokaru Twój bagaż podręczny powinien znajdować się w luku bagażowym, który znajduje się nad fotelami. Tobie będzie wygodniej a podróż będzie bezpieczniejsza.

11. Bezpieczeństwo

Pamiętaj, że w trakcie jazdy autokaru chodzenie po nim może być niebezpieczne. Chwila nieuwagi może spowodować zagrożenie dla Ciebie i współpasażerów.

12. Korytarz

W korytarzu nie powinny się znajdować rzeczy, które mogłyby utrudnić przejście lub zagrozić bezpieczeństwu w trakcie podróży.

13. Utrudnienia drogowe

Za spóźnienia i utrudnienia spowodowane czynnikami niezależnymi od nas (np. wypadki i kolizje drogowe, zamknięcie drogi i objazdy, wyjątkowo trudne warunki atmosferyczne) nie ponosimy odpowiedzialności.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.