O nas

BELKA GÓRA

Zazwyczaj w tej zakładce pojawiają się najpierw daty, hasła i zestawienia. A przecież to ma być „o nas”. O zespole, który tworzy biuro podróży Funclub. Poznajcie nas, nasze działy i nasze doświadczenia.

Dział Handlowy

W tym dziale zawsze dużo się dzieje. Setki telefonów, tysiące maili i zapytań od naszych klientów. W szczycie sezonu jest tu naprawdę gorąco. Na szczęście dziewczyny z działu czują się wtedy najlepiej. To ich żywioł. Są bardzo kontaktowe i zawsze uprzejme. Zdaje się, że to właśnie one wiedzą najwięcej o wszystkim, bo odpowiadają na najwięcej pytań. Są bardzo mądre.

Dział ds. organizacji

To najliczniejszy dział. To tu powstają nasze oferty dla Was. Zespół składa się z absolutnych pasjonatów i znawców swojego kierunku. Bo każdy kierunek ma u nas swojego opiekuna. Dlatego programy naszych wycieczek są zawsze dopracowane i ciekawe. W tym dziale szczyt sezonu trwa cały rok. Nie ma nudy, oj nie.

Dział IT

To niezwykle informatyczny dział. Bezcenny. Nasza praca byłaby niemożliwa, gdybyśmy nie mieli takiego wsparcia. Nasi informatycy są bardzo cierpliwi i uczynni, zawsze wszystko nam wytłumaczą i naprawią. Na programowaniu i kodowaniu znają się najlepiej na świecie. Są naszym łącznikiem z wirtualnym światem.

Dział Transportu i Logistyki

To bardzo pracowity i odpowiedzialny dział. Tu nie może być pomyłek i niedociągnięć, dlatego w zespole pracują bardzo doświadczeni i rozsądni specjaliści. O naszych autokarach i przepisach wiedzą wszystko. Zawsze można na nich liczyć, są niezawodni. W szczycie sezonu bardzo za nimi tęsknimy, bo większość czasu spędzają wtedy z Wami. To najlepszy dział na całym świecie!

Dział Marketingu i PR

To najbardziej zabiegany i rozbiegany dział. Nasi kreatywni są wszędzie i robią wszystko. Rozmawiają, projektują, filmują, fotografują, piszą, myślą, planują, montują, demontują. Głowy pełne pomysłów i wizji. W tym dziale zawsze jest dużo entuzjazmu i zapału. Z pozoru panujący tu chaos ma swoje wytłumaczenie. To efekt burzy mózgów.

Dział Agencyjny

To dział najmniej liczny, ale bardzo ważny. To tutaj agenci z całej Polski mogą rozwiązać wszystkie problemy i wyjaśnić wszystkie niejasności. Nasza specjalistka z uśmiechem odbiera każdy telefon i odpisuje na każdą wiadomość. Jest przy tym bardzo skrupulatna rzetelna. Dzięki niej znikają dylematy i trudności. Prawdziwa bohaterka.

Dział Administracji

W tym dziale jest mnóstwo liczb i matematycznych znaków. Nasi księgowi świetnie sobie z nimi radzą. Nie boją nawet najdłuższych i najbardziej skomplikowanych zestawień. Są doskonale poinformowani, terminowi i precyzyjni. U nich zawsze wszystko się zgadza. Mają mnóstwo różnych segregatorów, w których przechowują ważne dokumenty. Wszystkie są u nich bezpieczne.

Zarząd BP Funclub

Żeby wszystkie nasze działy mogły sprawnie funkcjonować potrzebny jest naprawdę dobry i doświadczony koordynator. A my takiego mamy. Zarząd naszego biura sprawuje nie tylko kontrolę. Przede wszystkim sprawuje opiekę. Wiemy, że w naszych działaniach nigdy nie jesteśmy sami. Nasze pomysły zawsze zostaną wysłuchane, nasze uwagi przyjęte a problemy rozwiązane. Łączy nas wspólna pasja, dlatego tak dobrze się rozumiemy.

Nasza historia

Polski rynek turystyczny wzbogacił się o biuro podróży Funclub w 1997 roku. Od tego czasu z powodzeniem organizujemy autokarowe wczasy wypoczynkowe w Europie. Zbieramy doświadczenie i ciągle się rozwijamy. Inwestujemy i nawiązujemy nowe współprace. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych podróżnych i staramy się je realizować. Dlatego nasza oferta jest tak różnorodna i elastyczna. Nie boimy się innowacyjności i oryginalności. Każdego roku podróżuje z nami ponad 40 000 zadowolonych pasażerów. To duża odpowiedzialność i jeszcze większa satysfakcja.

Nasza struktura

Siedziba biura podróży Funclub znajduje się w Poznaniu. Mamy cztery biura terenowe. Nasza oferta dostępna jest u ponad 1200 agentów turystycznych w każdym zakątku Polski.

Wizja

Biura Podróży Funclub jest zajęcie czołowego miejsca w sprzedaży imprez turystycznych na terenie Polski oraz przynależność do grona najlepszych biur podróży w Europie.

Wartości Biura Podróży Funclub

Organizujemy imprezy turystyczne mając na uwadze marzenia naszych klientów. Wierzymy, że siła firmy tkwi w pracownikach, tworzymy zespół współpracujących ze sobą pasjonatów podróży.

Kariera

Odpowiedni zespół współpracujących ze sobą ludzi pełnych pasji i zaangażowania stanowi o sile Biura Podróży Funclub. Praca w takim gronie zapewnia rozwijanie zdobytych umiejętności i poszerzenie wiedzy w kierunku swoich zainteresowań.

Biuro Podrózy Funclub oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branży turystycznej,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu warsztatów
  • zewnętrznych oraz w oparciu o własne know-how,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.

Dbamy nie tylko o spełnienie aspiracji zawodowych naszych pracowników, ale również tworzymy przyjazną atmosferę pracy. Jednocześnie szanujemy i popieramy ich osobiste plany i dążenia.

Misja

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości usług, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku klientów.

Tworzenie atrakcyjnej i satysfakcjonującej ścieżki kariery, która pomaga naszym pracownikom realizować swoje aspiracje zawodowe i doskonalić umiejętności oraz wytyczanie najwyższych norm jakościowych i etycznych w biznesie.

Poznań - centrala

FUNCLUB Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 399

60-173 Poznań

+48 61 66 28 616
funclub@funclub.pl

Godziny otwarcia biura:

pn-pt: 08:00 - 17:00

sb: 09:00 - 13:00

REGON: 634176314

KRS: 0000007210

NIP: 781-16-89-453

Kapitał zakładowy: 1.025.000,00 zł

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.