Nasze zalety

BELKA GÓRA
Royal Class

Dbamy o komfort. Podróżując naszymi autokarami odkryjesz zupełnie nową przestrzeń. Zwiększyliśmy odstępy między fotelami, żeby zwiększyć komfort jazdy. Royal Class to standard, który gwarantuje luksusową podróż. Każdy fotel wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, lampkę do czytania, regulowany nawiew, głośnik, rozkładany stolik do posiłków z miejscem na kubek, schowek na drobiazgi oraz przycisk alarmowy. Nad fotelami znajdują się pojemne półki na bagaż podręczny.

Pasażerowie niepełnosprawni

Dbamy o wygodę i bezpieczeństwo podróży wszystkich naszych pasażerów, niezależnie od stopnia sprawności. Aby zapewnić optymalne warunki i sprostać indywidualnym wymaganiom, prosimy o przekazanie niezbędnych informacji (stopień niepełnosprawności, osoba towarzysząca, transport leków) na etapie rezerwacji wycieczki.

Certyfikaty

Dbamy o jakość. Możemy pochwalić się tytułem Touroperatora Roku 2015 (uzyskanym w ogólnopolskim konkursie na organizatora transportu autokarowego) oraz Certyfikatem Miejsca Przyjaznego Seniorom (nadanego przez Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu).

Ekologia

Dbamy o środowisko. Wszystkie nasze autokary spełniają bardzo rygorystyczne normy i przepisy europejskie dotyczące emisji spalin. Dzięki silnikom o najwyższej klasie Euro 6 emitują czystsze i bezpieczniejsze spaliny. Przyjaźniejsze dla zdrowia i środowiska.

Pasy bezpieczeństwa

Dbamy o bezpieczeństwo. Każdy fotel zaopatrzony jest w regulowane pasy bezpieczeństwa, których zapięcie nie powoduje żadnego dyskomfortu.

Przeglądy

Dbamy o nasze autokary. Oddajmy je regularnie na rzetelne, skrupulatne kontrole i testy w autoryzowanych serwisach. Sprawdzamy je przed każdą podróżą. Co pół roku przechodzą też obowiązkowe badania techniczne. Troszczymy się o nie.

Zezwolenia 100 km/h

Dbamy o tempo. Każdy nasz autokar posiada zezwolenie na poruszanie się z prędkością 100 km/h. W końcu to <em>Żółte Strzały</em>.

Kadra

Dbamy o kwalifikacje. Nasi logistycy to profesjonaliści, o autokarach wiedzą wszystko i chętnie się tą wiedzą dzielą. Nasi kierowcy to zawodowcy. Nie ma tu miejsca na przypadek.

Śledzenie autokarów

Dbamy o dostępność. Nasze autokary można śledzić całą dobę przez GPS. Dzięki temu nasi pasażerowie i ich bliscy wiedzą, gdzie dokładnie znajduje się dany autokar.

Doświadczenie

Dbamy o rozwój. Turystyką autokarową zajmujemy się od 1997 roku. Corocznie podróżuje z nami ponad 40 000 pasażerów. Zadowolonych pasażerów.

Estetyka

Dbamy o porządki. Pranie, odkurzanie, mycie, szorowanie. To dla nas standard i codzienność. W naszych autokarach zawsze jest czysto i przyjemnie. Kilka razy w roku robimy też wielkie, generalne porządki połączone z dezynfekcją. Bo zadbane wnętrze, to bezpieczne wnętrze.

Życzliwa załoga

Dbamy o dobry styl. Nasza załoga zawsze chętnie udzieli Ci pomocy, asysty i informacji. Dla naszych kierowców żadna walizka nie jest za ciężka i każdy problem jest możliwy do rozwiązania. W schludnych strojach prezentują się naprawdę bardzo dostojnie.

Wi-Fi

Dbamy o łączność. Bezprzewodowy internet na terenie Polski dostępny jest w każdym naszym autokarze. O bezpieczeństwo dba firewall i ochrona połączeń sieciowych.

Gniazdka, USB

Dbamy o gadżety. Przy każdym fotelu znajdują się gniazdka zasilania oraz porty USB. Możesz do woli korzystać ze wszystkich urządzeń mobilnych bez obaw, że bateria nie dotrwa do końca podróży. Naszym pasażerom nigdy nie brakuje energii.

Rezerwacja miejsca

Dbamy o spełnianie życzeń. Masz swoje ulubione miejsce w autokarze? Możesz je zarezerwować i mieć pewność, że będzie na Ciebie czekać.

Regulowane fotele

Dbamy o wygodę. Nawet najdalsza podróż będzie z nami błoga i przyjemna. Każdy fotel możesz dowolnie regulować. W prawo, w lewo, w przód i w tył. Oparcia, siedziska, podłokietniki i podnóżki zawsze się do Ciebie dostosują. Możesz je przesuwać, wysuwać, opuszczać i podnosić.

Informacje transportowe

Dbamy o informacje. Każdy nasz autokar posiada swój własny numer. Pasażerowie są informowani przed wyjazdem, jakim autokarem będą podróżować. Dzięki temu łatwo sprawdzisz aktualny rozkład jazdy i uzyskasz szczegóły dotyczące Twojego autokaru.

Rozkład jazdy

Dbamy o harmonogram. Rozpocząć swoją podróż możesz z wielu miejsc w Polsce. Miasta wyjazdowe i trasy dojazdowe (tzw. anteny) można sprawdzić na rozkładzie jazdy.

Klimatyzacja

Dbamy o temperaturę. Każdy pasażer może indywidualnie kontrolować intensywność nawiewu klimatyzacji i ogrzewania. Każdy fotel posiada odpowiednią regulację.

Mini bar, kuchenka mikrofalowa, lodówka

Dbamy o podniebienia. W naszych autokarach zaspokoisz głód i pragnienie. Świeża kawa, gorąca herbata, schłodzona woda są zawsze w pogotowiu. Są też inne pyszności.

Rozrywka

Dbamy o rozrywkę. Na życzenie podróżnych nasza załoga włączy film dostosowany do grupy wiekowej. Każdy pasażer może indywidualnie regulować głośność.

WC

Dbamy o pęcherze. W każdym naszym autokarze znajduje się toaleta pokładowa, z której pasażerowie mogą korzystać w trakcie podróży.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.