infolinia61 66 28 616
Rabat do 25%
750 PLN
Cena od: 999 PLN
Ilość noclegów9

Średnia ocena 4.5/5
(38 ocen)
Przewodnik w PDF
2
Dane uczestników
3
Podsumowanie
4
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
27.05 - 07.06.2018 r.
Hotel pok. 2os.
999749 PLN
05 - 16.06.2018 r.
Hotel pok. 2os.
999749 PLN
14 - 25.06.2018 r.
Hotel pok. 2os.
999749 PLN
23.06 - 04.07.2018 r.
Hotel pok. 2os.
1199899 PLN

Świadczenia

W cenie
 • Zakwaterowanie w hotelu Mireia**+ w Lloret de Mar,
 • 9 noclegów,
 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • Opieka rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • Ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.
 • Opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EUR/os./turnus (płatne w autokarze)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os.,
 • Ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • Rezerwacja miejsca w autokarze: 50 PLN/os.,
 • Dopłata do opcji HB: 120 EUR/os. (płatne w autokarze),
 • Wycieczki fakultatywne.
Zakwaterowanie


Hotel Mireia**+ - ma doskonałe położenie w centrum Lloret de Mar, około 350 metrów od plaży, tuż przy hotelu Copacabana. Jest to niewielki budynek z basenem i barem na dziedzińcu, w którym panuje domowa, kameralna atmosfera. Goście mają do dyspozycji bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu w recepcji, barze i przy basenie. Pokoje 2,3 oraz 4 osobowe posiadają łazienki z suszarką do włosów oraz klimatyzację. Większość pokoi ma balkon. W recepcji znajduje się sala z telewizją polską. Hotel prowadzony jest przez polski personel Funclubu. 

Dostępne pokoje: Pokój 2 osobowy, Pokój 3 osobowy, Pokój rodzinny 2+2 - jest to pokój z dwoma osobnymi sypialniami i wspólną łazienką. 

Opis miejsca

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję. 

2 dzień - przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar w okolicach godziny 13:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju). 

3 - 11 dzień - wczasy na Costa Brava w hotelu Mireia w Lloret de Mar. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. 

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych. Przejazd przez Hiszpanię i Francję. 

12 dzień - przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.  

Wyżywienie
 • opcjonalnie można wykupić wyżywienie w opcji HB: 9 śniadań i 9 obiadokolacji,
 • wyżywienie serwowane jest w pobliskim hotelu w formie bogatego bufetu. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze,
 • deklarację wykupienia obiadokolacji należy zgłosić przy rezerwacji wycieczki, tak by została ona wpisana do umowy.
Pozostałe informacje

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty. 

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Funclub zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Transport
 • transport autokarem trwa około 24 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
 • przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię,
 • przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowych, 
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.
Select...
multimedia
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
 • RUPIT I BESALU

  Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

  Cena: 49 EUR/os. Dzieci: 35 EUR/os.

 • L'ESCALA I EMPURIABRAVA

  W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

  Cena: 45 EUR/os. Dzieci: 30 EUR/os.

 • Barcelona

  Wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl światło i dźwięk.

  BARCELONA - 45 EUR/os. Dzieci - 30 EUR/os.

  CAMP NOU TOUR - 25 EUR/os. Dzieci - 20 EUR/os.

 • Montserrat

  Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

  • 45 EUR/os.
  • Dzieci do lat 12 - 30 EUR/os.
 • Tossa de Mar

  To jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

  Lloret de Mar: 22 EUR/os. Dzieci do lat 12 - 15 EUR/os.

  (Santa S./ Malgrat de Mar: 29 EUR/os.)

 • Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  49 EUR/os. Dzieci do lat 12 - 37 EUR/os.

 • Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  65 EUR/os. Dzieci do lat 12 - 55 EUR/os.

 • Nurkowanie z akwalungiem

  To jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  35 EUR/os.

 • Marineland

  Połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  28 EUR/os. Dzieci od 5 do 10 lat - 22,75 EUR/os.

 • Water World

  Największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  33 EUR/os. Dzieci 26,5 EUR/os.

 • Flamenco

  Niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

  35 EUR/os. Dzieci: 20 EUR/os

Opinie
Średnia ocen:
38 opinii
2017-09-02przezPaweł

Wakacje w Hotelu Mireia należały do bardzo udanych. Pokoje czyste i w miarę przestronne. Basen nasłoneczniony wyposażony w leżaki i parasole, często pusty. Do morza blisko około 10 min. spacerem. Z wyżywienia korzystałem w hotelu Copacabana, więc było bardzo smacznie i różnorodnie. Rezyzydentka pani Dominika zawsze pomocna i kompetentna. Wszystkim, którzy będą w Lloret de Mar polecam wycieczkę do Barcelony - jeździłem tam za każdym pobytem. Do Hiszpanii jechałem autokarem nr 7 a wracałem autokarem nr 9. W tamtą stronę jechaliśmy bardzo szybko i do Lloret dojechaliśmy krótko po południu. W drogę powrotną do Polski wyjechaliśmy po 16-tej w piątek po czwartkowym zamachu w Barcelonie. Należało się liczyć z dużymi opóźnieniami i niestety były. Na granicy z Francją korek opóźnił czas przejazdu o około dwie godziny, na parkingach czas oczekiwania do WC czasami dochodził do jednej godziny.Do tego doszedł ogromny korek w Niemczech spowodowany wypadkiem. Kierowcy w obu autokarach wykazywali duży profesjonalizm i dbałość o podróżnych.

Od 10 około lat jestem stałym klientem Fun Club'u. Zawsze byłem z wyjazdów bardzo zadowolony i w przyszłym roku też planuję wyjazd z tym biurem. Pozdrawiam wszystkich wczasowiczów z hotelu Mireia z turnusu 08-19 sierpnia 2017.

5/5
2017-08-23przezEwa

Rezerwując hotel Mireia byłam pełna obaw. Zastanawiałam się co może mnie czekać na miejscu? Rzeczywistość rozwiała moje obawy a wręcz przeszła moje oczekiwania. Wspaniałe usytuowanie hotelu ( dość blisko do plaży) czyste pokoje oraz przesympatyczna i życzliwa rezydentka wszystko to sprawiło, że pobyt mojej rodziny zaliczam do bardzo udanych. Z czystym sumieniem polecam ten hotelik dla osób, które pragną spędzić wczasy w Hiszpanii. Polecam także wycieczkę do Barcelony! Gorzej jednak wypadł transport..... W drodze do Hiszpanii podróżowaliśmy autokarem A7- kierowcy wspaniali, przesympatyczni, pilnujący długości przerw i dzięki temu do Lloret de Mar dotarliśmy 2 godziny przed czasem. Wielkie dzięki! Droga powrotna totalna porażka! Kierowcy z autokaru A9 mało sympatyczni, kompletnie nie nawiązujący kontaktu z pasażerami- zupełne przeciwieństwo z Panami z autokaru A7. Zapowiadane przerwy 20 minutowe przedłużały się w nieskończoność i trwały do 40-50 minut. Miałam wrażenie, że kierowcom nie zależy aby jak najszybciej dotrzeć do Polski. Panó z autokaru A7 oceniam na 5+, zaś z autokaru A9 na słabą 3! Pomimo niedogodności z powrotem do Polski pobyt w Hiszpanii był wspaniały!

4/5
2017-07-08przezMichał Raszewski

Po raz drugi miałem przyjemność nocować w czystym, schludnym i naprawdę przyjemnym hotelu Mireia. Dodatkowe atuty pozostają niezmienne - przesympatyczna obsługa, cudowna atmosfera i bardzo kompetentna Pani rezydent.

5/5
2017-01-19przezOla

Bardzo fajny hotelik! Nie spodziewaliśmy się w tej cenie takiego standardu! Pokoje bez luksusów, ale przyjemnie urządzone i czyste. W łazienkach są suszarki, co było dla nas dużym, pozytywnym zaskoczeniem jak na hotel 2 gwiazdkowy, podobnie jak klima w pokoju. Bardzo podobał nam się basen wśród zieleni i kwiatów. Wspaniale tam wypoczywaliśmy i co ważne nigdy nie brakowało leżaków dla gości. Mimo, że hotel położony jest w centrum panuje tam bardzo kameralna atmosfera i o dziwo jest spokój. W barze można zamówić pysznego drinka, jakieś przekąski i nawet pogadać po polsku! Obsługa bardzo sympatyczna! Dominika, Beata i Andrzej bardzo o nas dbali. Miasteczko boskie, jest gdzie chodzić i co oglądać, nie ma mowy o nudzie, a ceny przystępne! Polecamy wszystkim, którzy się jeszcze wahają albo boją się podróży autokarem. Te ich Żółte Strzały są naprawdę wygodne, kierowcy przyjemni ludzie i podróż minęła nawet nie wiemy kiedy :) Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze pojedziemy z Funclubem!

4/5
2017-01-18przezMarzena

Byłam w hotelu Mireia we wrześniu i bardzo dobrze wspominam te wakacje. Hotel w idealnym stosunku jakości do ceny. Bardzo czysty, zadbany, ręczniki wymieniane codziennie. Przy basenie również zawsze porządek. Hotel kameralny, dla osób, które chcą odpocząć. W samym mieście dużo się dzieje, więc po odpoczynku w hotelu można udać się na rozrywki do centrum miasta. Plaże bardzo szerokie i czyste, a woda po całym sezonie letnim nagrzana. Zachęcam do skorzystania z wycieczek fakultatywnych, Pani Dominika jest świetnym przewodnikiem. Obowiązkowo trzeba pojechać do Barcelony i przepłynąć stateczkiem do miejscowości obok Tossa De Mar. Gorąco polecam, a ja w tym roku zarezerwowałam Włochy dla Seniora i nie mogę się już doczekać. Pozdrawiam

5/5
2017-01-18przezKasia i Tomek

Polecamy ten hotel dla par i rodzin, bo było przytulnie, niczego w nim nie brakowało. Poza tym ma fajny basen i mini barek z sympatyczną obsługą. W 2017 planujemy wybrać się tam ze znajomymi.

5/5
2016-08-30przezBarbara

Podróż zleciała nam wbrew pozorom dość szybko,kierowcy włączali filmy,więc się nie dłużyło.Lokalizacja hotelu dobra,wszędzie blisko/oprócz dyskotek/. Trafił nam się pokój 322 z wielkim tarasem,gdzie można było wypić poranną kawę.Pokój czysty,bez szału,wiadomo za tą cenę luksusów nie ma.Pan Rysiu super gość,pomocny człowiek ,dobrze gotuje/pyszna pomidorowa i rybka z ryżem/.Panie rezydenki pomogą w każdej sytuacji.Hotel godny polecenia i na pewno tam wrócimy.

4/5
2015-09-23przezPiotr

Hotel za takie pieniążki bardzo dobry, basen prawie ciągle wolny, cisza, spokój i sami rodacy :) Pokoje wiadomo bez luksusów, ale jak się jedzie do Hiszpanii to chyba nie po to, aby siedzieć w pokoju. Obsługa bardzo miła, a p.Dominika świetna - pozdrawiam Panią :P Położenie bardzo dobre, szybkie dojście do plaży i głownej uliczki. Miasteczko bardzo ładne i kolorowe, był to mój pierwszy wyjazd z funclubem i jestem bardzo zadowolony z tych wakacji :)

4/5
2015-09-23przezWCZASY W HISZPANII

Bardzo polecam wyjazd wczasowy do Hiszpanii do hotelu Mireia, Bardzo urokliwy zakątek i spokój dla osób chcących wypocząć. Super cała obsługa hotelu i rezydenci oraz przewodnicy grup, szczególnie Pan Andrzej. Polecam wszystkim chcącym odpocząć, mimo opinii miasteczka nastawionego na turystykę.

4/5
2015-09-19przezo.

Do plazy srednia dlugość. Od centrum gdzie miescily sie wszystkie kluby dosyc daleko. Wracanie rano po calonocnej imprezie bylo meczace-dalo sie odczuc odleglosc. Plus hotelu taki ze jest maly miesci 48 osob. Basen prawie zawsze jest pusty a lezaki wolne. Patrzac na to ze w hotelu tylko spałam bylo na prawde okey.

4/5

Podobne oferty