Hotel MIREIA
Hiszpania, Lloret de Mar
Cena od:
1049 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Średnia ocena  4.5/5
(45 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
18 - 29.05.2019 r.
Hotel pok. 2os.
1049 PLN
27.05 - 07.06.2019 r.
Hotel pok. 2os.
1199 PLN
05 - 16.06.2019 r.
Hotel pok. 2os.
1199 PLN
14 - 25.06.2019 r.
Hotel pok. 2os.
1199 PLN
Hotel

Hotel MIREIA **+ - ma doskonałe położenie w centrum Lloret de Mar, około 350 metrów od plaży, tuż przy hotelu Copacabana. Jest to niewielki budynek z basenem i barem na dziedzińcu, w którym panuje domowa, kameralna atmosfera. Goście mają do dyspozycji bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu w recepcji, barze i przy basenie. Pokoje 2,3 oraz 4 osobowe posiadają łazienki z suszarką do włosów oraz klimatyzację. Większość pokoi ma balkon. W recepcji znajduje się sala z telewizją polską. Hotel prowadzony jest przez polski personel Funclubu.

Dostępne pokoje: pokój 2 osobowy, pokój 3 osobowy, pokój rodzinny 2+2 - jest to pokój z dwoma osobnymi sypialniami i wspólną łazienką.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję.

2 dzień - przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar w okolicach godziny 13:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju).

3 - 11 dzień - wczasy na Costa Brava w hotelu MIREIA w Lloret de Mar. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych.

11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach późnowieczornych. Przejazd przez Hiszpanię i Francję.

12 dzień - przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.

Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w hotelu MIREIA **+ w Lloret de Mar,
 • 9 noclegów,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EUR/os./turnus (płatne w autokarze)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os.,
 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsca w autokarze: 50 PLN/os.,
 • dopłata do opcji HB: 120 EUR/os. (płatne w autokarze),
 • wycieczki fakultatywne.
Wyżywienie
 • opcjonalnie można wykupić wyżywienie w opcji HB: 9 śniadań i 9 obiadokolacji,
 • wyżywienie serwowane jest w pobliskim hotelu w formie bogatego bufetu. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze,
 • deklarację wykupienia obiadokolacji należy zgłosić przy rezerwacji wycieczki, tak by została ona wpisana do umowy.
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport
 • transport autokarem trwa około 24 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,
 • przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię,
 • przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowych,
 • ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.
Opis miejsca

Katalonia oferuje turystom nieprzebrane bogactwo krajobrazu: skaliste wybrzeża, piaszczyste plaże, zielone równiny, stepy, pogórza i wysokie sierry - wszystko w okolicy Barcelony. Na terenie tego autonomicznego regionu można znaleźć zabytkowe miasta i miasteczka, małe rybackie wioski, górskie osady, tysiące romańskich kaplic, rzymskie mosty, winnice, sady, rybne strumienie i lasy pełne zwierzyny. Dla odwiedzających Katalonię jej najbardziej oczywistymi elementami są Morze Śródziemne oraz Pireneje.

Lloret de Mar to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w południowej części wybrzeża Costa Brava. Przyciąga niezliczone ilości turystów różnorodnymi rozrywkami, m.in. atrakcyjnym aquaparkiem, kursami nurkowania i licznymi dyskotekami.

Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

10°
10°
12°
14°
18°
22°
25°
25°
22°
18°
13°
10°

Śr. opady

33mm
32mm
44mm
41mm
42mm
25mm
21mm
49mm
78mm
84mm
49mm
33mm
Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

multimedia
  Lista odtwarzania
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Barcelona

  wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.

  Cena: BARCELONA - 45 EUR/ os. / dzieci 30 EUR/ os.

  CAMP NOU TOUR - 25 EUR/ os. / dzieci 20 EUR/ os.

  Montserrat

  Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

  Cena: 45 EUR/ os.

  dzieci do lat 12- 30 EUR/ os.)

  Flamenco

  niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

  Cena: 35 EUR/ os.

  dzieci: 20 EUR/ os.

  Tossa de Mar

  to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

  Cena: 22 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 15 EUR/ os.

  Water World

  największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  Cena: 33 EUR/ os.

  dzieci 26,5 EUR/ os.

  Marineland

  połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  Cena: 28 EUR/ os.

  dzieci od 5 do 10 lat - 22,75 EUR/ os.

  Nurkowanie z akwalungiem

  to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  Cena: 35 EUR/ os.

  Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  Cena: 65 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 55 EUR/ os.

  Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  Cena: 49 EUR/ os.

  dzieci do lat 12 - 37 EUR/ os.

  L'escala i Empuriabrava

  W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

  Cena: 45 EUR/ os.

  dzieci 30 EUR/ os.

  Rupit i Besalu

  Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

  Cena: 49 EUR/ os.

  dzieci 35 EUR/ os.

Opinie

Średnia ocen:  
 45 opinii

22.09.2018 r.  przez Dana

Witam ..jeżeli chcecie spędzić wczasy bezstresowo to z całego serca zapraszam do Hiszpanii do hotelu Mireia.. tam znajdziecie wszystko o czym można zamarzyć na urlopie.. Serdeczne przyjęcie gości i traktowanie ich jak domowników lub rodzinę..zaskakuje wczasowiczów. Pieczę nad wszystkim sprawuje pani Dominika która spełnia wszelkie oczekiwania gości. Jest nie tylko piękna jak bogini grecka ale swoją kompetencją wprawia w podziw. Z wielką starannością i znajomością sztuki hotelarskiej ...sprawia że urlop staje się wyjatkowy. Wycieczki proponowane przez hotel pozwalają poznać lepiej Hiszpanię..a wieczory z serwowanymi owocami morza są dopełnieniem i oczarowują .Zajmuje się tym zgrany zespół barmanów ..jestem już 7 raz na wczasach z.. Fan Clubem..ale pobyt w Hotelu Mireia jest najwspanialszy że wszystkich..serdecznie polecam. D.S Dana

1/5

09.09.2018 r.  przez Joanna

Na przełomie lipca i sierpnia, wypoczywaliśmy w Hotelu Mireia. Musimy przyznać, że był to fantastyczny pobyt ! Pokoje skromne ale czyściutkie, codziennie sprzątane. Obsługa hotelu bardzo miła. Możliwość zamówienia posiłków w Mirei w polskich cenach to dodatkowy atut tego miejsca. Hotel położony w samym centrum- wszystko czego potrzebowaliśmy, było na wyciągnięcie ręki- plaża, sklepy, knajpki... Mimo iż hotel był w samym centru, to czuliśmy się w nim bardzo bezpiecznie. W hotelu czuliśmy się, jak podczas wyjazdu do przyjaciół . Już myślimy o kolejnym wyjeździe do Mirei :) Pozdrawiamy całą obsługę, z Panią Dominiką na czele ! :)

5/5

23.08.2018 r.  przez Dariusz

Byliśmy w hotelu 6-17.08.2018. Miła polska obsługa, możliwość zamówienia dań i napoi w barze. Pokoje schludne, super basen i blisko plaży. kolejny udany wyjazd z FunClubem :)

5/5

22.08.2018 r.  przez Mirek i Gosia

Byliśmy z małżonką kilka lat temu w Hiszpanii a na tegoroczny (WYJĄTKOWY) wypoczynek postanowiliśmy wybrać Hotel MIREIA w Lloret de Marr i to był strzał w przysłowiową "10" a nawet w "100" poczynając od wyjątkowego bardzo sprawnego przejazdu( na miejscu byliśmy już o 8 rano) autokarem PLATINUM 31, gdzie cała grupa podróżujących i panowie kierowcy staneli na wysokości zadania ( to prawdziwi fachowcy przez duże F - dbałość o pasażerów i pełna profeska w ich wykonaniu) po miejsce w którym się znależliśmy. Hotel bardzo fajnie usytuowany, pokój z balkonem na poranną kawkę, w łazience suszarka tak ważna dla kobiet, i ** a tu klima ratująca życie podczas upalnego wypoczynku, jak na te 2 gwiazdki super, basen to coś wyjątkowego- leżaki dostępne bezproblemowo o każdej porze dnia i nocy!!!, atmosfera przybasenowa bezcenna, zimne napoje o różnych procentach i całe towarzystwo "AVANTI" (przy okazji bardzo serdecznie Was pozdrawiamy) podziękowania dla przemiłej obsługi tego przybytku. Osobne zdanie o rezydentce PANI DOMINICE (tak napisane musi być) to dziewczyna właśnie tak wielka jak te litery, przeogromna wiedza o Hiszpanii, regionie i miejscach gdzie byliśmy, serce na dłoni dla urlopowiczów, pełna ciepła, kompetentna z pełną dbałością o to by Nam żyło się tam jak w domu u mamy ( DZIEKUJEMY!!!!) zapowiedzieliśmy, że zabierzemy tam "szwagrów" i to jak najszybciej się da. Może inne hotele oferują wyższy standard, może mają coś do zaoferowania ja z moją połową wybieramy - Hotel Mireia z tą przecudną aurą roztaczającą się w nim od początku do końca naszego pobytu na przełomie czerwca i lipca. Z Fan Clubem znamy się z kilku wyjazdów i zawsze wszystko było wcześniej i tym razem na 5 a właściwie to w szkołach są teraz 6 to daje Wam 6+. Dla całego Fan Clubu serdeczne pozdrowienia i tak trzymać !!!. Gosia z Mirkiem

5/5

21.08.2018 r.  przez MG

Wczasy - Lipiec 2018, Lloret de Mar. Hotel Mireia bardzo fajny, mały, klasy turystycznej z basenem, codziennie sprzątany i co najważniejsze - idealnie położony w centrum Lloret de Mar - wszędzie blisko. Polecam wykupić HB serwowane w hotelu obok - rewelacyjne. Podróż nie była uciążliwa, choć w drodze powrotnej kierowcy chcieli nas przyzwyczaić do temperatur w kraju :) obniżając mocno temperaturę w autokarze, było zimno brrr.... Zwracaliśmy im uwagę, ale nic to nie dawało. Polecam Hiszpanię, polecam hotel Mireia, polecam wycieczkę do Barcelony - 3xTAK!!!

5/5

14.08.2018 r.  przez Anonim

Dzień dobry, w piątek 10 sierpnia wróciliśmy z żoną z bardzo udanego pobytu na wczasach w niezwykle kameralnym hotelu Mireia w Lloret de Mar. Był to nasz drugi w nim pobyt . I to już o czymś świadczy. Po raz drugi można jechać do miejsca, z którego wywiozło się wspaniałe wspomnienia. Nasze takie były. Także tym razem nie zawiedliśmy się. Cudowne miejsce, uroczy kameralny hotel i wspaniała pogoda. Ale to wszystko nie miałoby sensu, gdyby nie cudowna nieomal rodzinna atmosfera, jaką potrafi stworzyć pani rezydentka, a raczej Pani (tak właśnie - przez duże "P") Dominika. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Cudowna, pełna ciepła osoba, która jednak nad wszystkim czuwa i w pełni wszystko kontroluje. Dzięki jej tytanicznej pracy my wczasowicze, a zapewne także obozowicze (lecz w ich imieniu nie piszę) czujemy się bezpiecznie i możemy się w pełni skoncentrować na tym, po co przyjechaliśmy. Na wypoczynku. Pani Dominice dziękujemy także za to, że chce dzielić się z nami - wczasowiczami - swoją ogromną wiedzą na temat Barcelony, Katalonii i całej Hiszpanii. Robi to podczas pilotowania wycieczek. Pobyt w tym miejscu na pewno będziemy polecali naszym znajomym, a sami jeszcze przed powrotem postanowiliśmy, że to nie były nasze ostatnie wczasy w hotelu Mireia. Łączymy wyrazy szacunku.

5/5

02.09.2017 r.  przez Paweł

Wakacje w Hotelu Mireia należały do bardzo udanych. Pokoje czyste i w miarę przestronne. Basen nasłoneczniony wyposażony w leżaki i parasole, często pusty. Do morza blisko około 10 min. spacerem. Z wyżywienia korzystałem w hotelu Copacabana, więc było bardzo smacznie i różnorodnie. Rezyzydentka pani Dominika zawsze pomocna i kompetentna. Wszystkim, którzy będą w Lloret de Mar polecam wycieczkę do Barcelony - jeździłem tam za każdym pobytem. Do Hiszpanii jechałem autokarem nr 7 a wracałem autokarem nr 9. W tamtą stronę jechaliśmy bardzo szybko i do Lloret dojechaliśmy krótko po południu. W drogę powrotną do Polski wyjechaliśmy po 16-tej w piątek po czwartkowym zamachu w Barcelonie. Należało się liczyć z dużymi opóźnieniami i niestety były. Na granicy z Francją korek opóźnił czas przejazdu o około dwie godziny, na parkingach czas oczekiwania do WC czasami dochodził do jednej godziny.Do tego doszedł ogromny korek w Niemczech spowodowany wypadkiem. Kierowcy w obu autokarach wykazywali duży profesjonalizm i dbałość o podróżnych.

Od 10 około lat jestem stałym klientem Fun Club'u. Zawsze byłem z wyjazdów bardzo zadowolony i w przyszłym roku też planuję wyjazd z tym biurem. Pozdrawiam wszystkich wczasowiczów z hotelu Mireia z turnusu 08-19 sierpnia 2017.

5/5

23.08.2017 r.  przez Ewa

Rezerwując hotel Mireia byłam pełna obaw. Zastanawiałam się co może mnie czekać na miejscu? Rzeczywistość rozwiała moje obawy a wręcz przeszła moje oczekiwania. Wspaniałe usytuowanie hotelu ( dość blisko do plaży) czyste pokoje oraz przesympatyczna i życzliwa rezydentka wszystko to sprawiło, że pobyt mojej rodziny zaliczam do bardzo udanych. Z czystym sumieniem polecam ten hotelik dla osób, które pragną spędzić wczasy w Hiszpanii. Polecam także wycieczkę do Barcelony! Gorzej jednak wypadł transport..... W drodze do Hiszpanii podróżowaliśmy autokarem A7- kierowcy wspaniali, przesympatyczni, pilnujący długości przerw i dzięki temu do Lloret de Mar dotarliśmy 2 godziny przed czasem. Wielkie dzięki! Droga powrotna totalna porażka! Kierowcy z autokaru A9 mało sympatyczni, kompletnie nie nawiązujący kontaktu z pasażerami- zupełne przeciwieństwo z Panami z autokaru A7. Zapowiadane przerwy 20 minutowe przedłużały się w nieskończoność i trwały do 40-50 minut. Miałam wrażenie, że kierowcom nie zależy aby jak najszybciej dotrzeć do Polski. Panó z autokaru A7 oceniam na 5+, zaś z autokaru A9 na słabą 3! Pomimo niedogodności z powrotem do Polski pobyt w Hiszpanii był wspaniały!

4/5

13.08.2017 r.  przez Dawid L.

Bardzo udane wczasy. Upolowałem wyjazd w Waszej promocji w październiku i za naprawdę nieduże pieniądze wykupiłem super wakacje. Będę polecać i w przyszłym roku też pojadę.

5/5

08.07.2017 r.  przez Michał Raszewski

Po raz drugi miałem przyjemność nocować w czystym, schludnym i naprawdę przyjemnym hotelu Mireia. Dodatkowe atuty pozostają niezmienne - przesympatyczna obsługa, cudowna atmosfera i bardzo kompetentna Pani rezydent.

5/5

1 z 5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.