Wcześniej taniej lato 2019 - rabat do 15%
RABAT
10 %
Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu
Austria
Cena od:
109 PLN
Transport  Autokar
Lux

Średnia ocena  5/5
(5 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
21 - 23.12.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
109 PLN
Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Polskę, Czechy.

2 dzień: Poranny przyjazd do Wiednia i krótkie zwiedzanie stolicy Austrii. W programie m.in. Katedra, Hofburg, Ratusz, wiedeński Ring z zabytkami (obiekty zwiedzane z zewnątrz). Po zakońćzeniu zwiedzania czas wolny, który możemy spędzić Jarmarkach Bożonarodzeniowych.

Wiedeń przed każdymi świętami Bożego Narodzenia przemienia się w krainę przepięknych światełek, drewnianych chatek,cudownej muzyki i lokalnych, świątecznych przysmaków. W powietrzu unosi się zapach korzennie przyprawionego wina, a takže słychać gwar rozbawionych ludzi. Dzieciaki szaleją na bajkowych karuzelach lub przepięknych lodowiskach. Najpiękniejsze Jarmarki w Wiedniu to m.in Altwiener Christkindlmarkt w kótrym znajdziemy teatrzyk kukiełkowy, Jarmarki na Rathausplatz, Karlsplatz lub na dziedzińcu pałacu Schonbrunn. Zbiórka w godzinach wieczornych i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

3 dzień: Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

Świadczenia
W cenie
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota,
  • zestawy słuchawkowe.
Obowiązkowe
  • opłata administracyjna i parkingowa 10 EUR/os. - płatne obowiązkowo w autokarze (opłata nie podlega rozliczeniu),
  • ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os,
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport
Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

12°
16°
20°
22°
21°
16°
11°

Śr. opady

37mm
43mm
60mm
51mm
72mm
72mm
83mm
71mm
65mm
40mm
52mm
51mm
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie

Średnia ocen:  
 5 opinii

05.12.2016 r.  przez Ania

Jesteśmy całą 8-osobową grupą zachwyceni wyjazdem do Wiednia (jarmarki świąteczne). Organizacja wycieczki, przejazd (naprawdę luksusowym autokarem), przewodnik - wszystko dopięte na ostatni guzik. Profesjonalnie przygotowana wycieczka i po prostu nie mamy powodu przyczepić się do czegokolwiek. Byliśmy z kilkorgiem dzieci w wieku 7 lat, które też dały radę, wiec jeśli się Państwo wahacie, to polecam :-) Samego Wiednia nie trzeba reklamować (odwiedzaliśmy jarmarki świąteczne), więc skupiam się na ocenie organizatora. Polecam.

5/5

27.11.2016 r.  przez Garażyna

Zaskakująco dużo zwiedzania z przesympatyczną panią przewodnik która w miły i zabawny sposób opowiadała o Wiedniu. Mnóstwo ciekawostek o Czechach i Austrii przekazanych przez pilota . Same jarmarki - jest ich mnóstwo -są przepiękne a ten przy ratuszu - wprost bajeczny . Wyjazd z fun-clubem swietnie zorganizowany , autokar - Royal Class - niezwykle wygodny.

5/5

29.11.2015 r.  przez Iza z Matiza

Fajny wyjazd, dużo czasu aby pozwiedzać centrum pięknego Wiednia

5/5

18.04.2015 r.  przez Monika Nawrot

świetny wyjazd! wystarczająca ilość czasu by móc zobaczyć to co się chce!!! Polecam każdemu:)

5/5

14.12.2014 r.  przez B

Wyjazd na jarmark świąteczny do Wiednia bardzo udany. Świetny przewodnik, wygodny autokar i super atmosfera a Wiedeń przepiękny. Bardzo polecam każdemu taki wyjazd za niewielkie pieniądze.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.