Karnawał w Wenecji
Włochy
Rabat do 200 PLN
299 PLN
Cena od: 499 PLN
Transport  Autokar
Lux

Średnia ocena  5/5
(5 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
22 - 24.02.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
499299 PLN
01 - 03.03.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
499299 PLN
Program ramowy

Piątek:

Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Włoch.

Sobota:

Poranny przyjazd do Wenecji. Zwiedzania miasta, w programie m.in: rejs tramwajem wodnym po kanałach Wenecji, Plac Św. Marka, Most Rialto, Most Westchnień, Canale Grande. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny w Wenecji w trakcie którego będzie można wziąć udział w licznych pokazach artystycznych związanych z odbywającym się w mieście karnawałem. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.

Niedziela:

Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

Świadczenia
W cenie
  • przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek),
  • zwiedzanie wg programu,
  • opiekę pilota.
Obowiązkowe
  • ubezpieczenie KL, NNW - 10 PLN/os.
  • opłaty lokalne m.in. przewodnik, tramwaj wodny, check point (płatne w autokarze) - 40 EUR/os. (opłata nie podlega zwrotowi)
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.,
  • dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT).
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport
Pogoda

Miesiąc

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Śr. temperatura

10°
15°
19°
22°
22°
17°
13°

Śr. opady

75mm
69mm
70mm
69mm
66mm
53mm
45mm
51mm
83mm
95mm
107mm
78mm
Szczegóły oferty

Biuro podróży Funclub zaprasza na fascynującą wycieczkę do stolicy karnawału Wenecji, zwanej europejskim Rio de Janeiro. W trakcie trwania karnawału ulice miasta wypełniają artyści, muzyka i kuglarze. Niesamowity efekt potęgują kolorowe maski i barwne przebrania.Karnawał w Wenecji ma bardzo długa historię. która sięga nawet XI wieku. Maski i przebrania umożliwiały wtedy swobodę zachowania i pozwalały zatrzeć różnice miedzy grupami społecznymi.Po zajęciu miasta przez Napoleona w 1797 r. święto nie było obchodzone przez prawie 200 lat.Obecnie karnawał wenecki znów gromadzi tysiące mieszkańców i turystów z całego świata ze starannie przygotowanymi kostiumami, w których paradują na Piazza San Marco. Karnawał w Wenecji to szampańska zabawa, na której nie może Cię zabraknąć.

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie

Średnia ocen:  
 5 opinii

12.02.2018 r.  przez Monika i pozostała trójka

Karnawał w Wenecji był super. Obawialiśmy się wielogodzinnego przejazdu ale firma ma świetne autokary na takie wyjazdy. Było wygodnie, zabawnie i ciekawie. Genialna Pani przewodnik - dostaliśmy info z pierwszej ręki, ponieważ mieszka na miejscu od paru lat. Polecam i szykuje się na kolejny wyjazd.

5/5

12.02.2018 r.  przez Joanna

Podziękowania dla Biur Funclub za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu na karnawał do Wenecji 9-11-02.208 Dziękujemy Pani Igo (pilot)za wiele ciekawych informacji o Wenecji i regionie, za serdeczność, życzliwość, za ciekawostki zachęcające nas do ponownego odwiedzenia Italii.Panom Pawłowi i Grzegorzowi (kierowcy)za bezpieczną ,miłą, spokojna jazdę. Wyjazdy z Funclub to przyjemność, to zorganizowanie wyjazdy. Dziękujemy za kolejny wyjazd z wami. Dziękujemy i do zobaczenia Joanna i Paweł

5/5

08.02.2018 r.  przez Karol

Byłem i wrócę. Super biuro, dobra organizacja. Pani Ola najlepsza na świecie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za cudowny weekend!!!

5/5

05.02.2018 r.  przez Moni

Wycieczka bardzo intensywne i ciekawa, wszystko dopięte na ostatni guzik-transport,przewodnik, postoje. Przewodniczka w bardzo ciekawy i interesujący sposób opowiedziała i oprowadziła nas po Wenecji, dodatkowo udzielając informacji gdzie coś zjeść, gdzie zrobić zakupy itp.

4.8/5

23.01.2018 r.  przez kasia i paweł

ta wycieczka to spełnienie naszych marzeń! polecamy każdemu bez wyjątku. a panów kierowców serdecznie pozdrawiamy.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.