Karnawał w Wenecji

Włochy
Cena od:
499 PLN
Transport  Autokar
Lux

Średnia ocena  5/5
(5 ocen)
Przewodnik w PDF
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
22 - 24.02.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
499 PLN
01 - 03.03.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
499 PLN

Świadczenia

W cenie

  • przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek),
  • zwiedzanie wg programu,
  • opiekę pilota.

Obowiązkowe

  • ubezpieczenie KL, NNW - 10 PLN/os.
  • opłaty lokalne m.in. przewodnik, tramwaj wodny, check point (płatne w autokarze) - 40 EUR/os. (opłata nie podlega zwrotowi)
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne

  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.,
  • dopłata do wybranych miast wyjazdowych (zobacz TRANSPORT).

Szczegóły oferty

Biuro podróży Funclub zaprasza na fascynującą wycieczkę do stolicy karnawału Wenecji, zwanej europejskim Rio de Janeiro. W trakcie trwania karnawału ulice miasta wypełniają artyści, muzyka i kuglarze. Niesamowity efekt potęgują kolorowe maski i barwne przebrania.Karnawał w Wenecji ma bardzo długa historię. która sięga nawet XI wieku. Maski i przebrania umożliwiały wtedy swobodę zachowania i pozwalały zatrzeć różnice miedzy grupami społecznymi.Po zajęciu miasta przez Napoleona w 1797 r. święto nie było obchodzone przez prawie 200 lat.Obecnie karnawał wenecki znów gromadzi tysiące mieszkańców i turystów z całego świata ze starannie przygotowanymi kostiumami, w których paradują na Piazza San Marco. Karnawał w Wenecji to szampańska zabawa, na której nie może Cię zabraknąć.

Program ramowy

Piątek:

Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych. Nocny przejazd do Włoch.

Sobota:

Poranny przyjazd do Wenecji. Zwiedzania miasta, w programie m.in: rejs tramwajem wodnym po kanałach Wenecji, Plac Św. Marka, Most Rialto, Most Westchnień, Canale Grande. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny w Wenecji w trakcie którego będzie można wziąć udział w licznych pokazach artystycznych związanych z odbywającym się w mieście karnawałem. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.

Niedziela:

Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Opinie


Średnia ocen:  
 5 opinii

12.02.2018 r.  przez Monika i pozostała trójka

Karnawał w Wenecji był super. Obawialiśmy się wielogodzinnego przejazdu ale firma ma świetne autokary na takie wyjazdy. Było wygodnie, zabawnie i ciekawie. Genialna Pani przewodnik - dostaliśmy info z pierwszej ręki, ponieważ mieszka na miejscu od paru lat. Polecam i szykuje się na kolejny wyjazd.

5/5

12.02.2018 r.  przez Joanna

Podziękowania dla Biur Funclub za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu na karnawał do Wenecji 9-11-02.208 Dziękujemy Pani Igo (pilot)za wiele ciekawych informacji o Wenecji i regionie, za serdeczność, życzliwość, za ciekawostki zachęcające nas do ponownego odwiedzenia Italii.Panom Pawłowi i Grzegorzowi (kierowcy)za bezpieczną ,miłą, spokojna jazdę. Wyjazdy z Funclub to przyjemność, to zorganizowanie wyjazdy. Dziękujemy za kolejny wyjazd z wami. Dziękujemy i do zobaczenia Joanna i Paweł

5/5

08.02.2018 r.  przez Karol

Byłem i wrócę. Super biuro, dobra organizacja. Pani Ola najlepsza na świecie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za cudowny weekend!!!

5/5

05.02.2018 r.  przez Moni

Wycieczka bardzo intensywne i ciekawa, wszystko dopięte na ostatni guzik-transport,przewodnik, postoje. Przewodniczka w bardzo ciekawy i interesujący sposób opowiedziała i oprowadziła nas po Wenecji, dodatkowo udzielając informacji gdzie coś zjeść, gdzie zrobić zakupy itp.

4.8/5

23.01.2018 r.  przez kasia i paweł

ta wycieczka to spełnienie naszych marzeń! polecamy każdemu bez wyjątku. a panów kierowców serdecznie pozdrawiamy.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.