Praga - Jarmark Bożonarodzeniowy
Czechy
Rabat do 20 PLN
89 PLN
Cena od: 109 PLN
Transport  Autokar
Lux

Średnia ocena  5/5
(1 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
01 - 02.12.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
10989 PLN
08 - 09.12.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
10989 PLN
15 - 16.12.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
10989 PLN
22 - 23.12.2018 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
10989 PLN

Świadczenia

W cenie
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota,
  • zestawy słuchawkowe.
Obowiązkowe
  • opłata administracyjna i parkingowa 10 EUR/os. - płatne obowiązkowo w autokarze
  • ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • rezerwacja miejsca w autokarze - 20 PLN/os.,
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.
Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem. Przyjazd do Pragi około południa, rozpoczęcie zwiedzania miasta. W programie m.in. Most Karola, Stare Miasto. Na staromiejskim rynku zobaczymy: ratusz z Orlojem, pomnik Jana Husa, kościół Matki Bożej przed Tynem. Dla chętnych zwiedzanie kompleksu Zamku Królewskiego na Hradczanach (dodatkowo płatne). Po zakończeniu zwiedzania czas wolny na udział w jarmarkach bożonarodzeniowych. Plac Wacława, Rynek Starego Miasta wypełnią się stoiskami oferującymi tradycyjne czeskie produkty, bombki, ozdoby świąteczne, drewniane zabawki, czy kukiełki. Zbiórka w godzinach wieczornych i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

2 dzień: Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

Miasta wyjazdowe/ Transport
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Opinie

Średnia ocen:  
 1 opinii

30.09.2018 r.  przez Agnieszka

Polecam wszystkim niedowiarkom i tym którzy się zastanawiają. Praga przepiękna. Bylam w 2017 roku ale muszę przyznać że było bardzo zimno. Przed samą granicą był postój i dużo kantorów więc można wymienić sobie gotówkę na korony czeskie. Dużo zwiedzania. Więc buty na płaskiej podeszwie jak najbardziej to informacja dla kobiet. Na targach poza zwiedzaniem dużo czasu wolnego. Pyszne grzane wino. Przepięknie ręcznie wykonane ozdoby choinkowe. Dużo regionalnych przysmaków. Klimat jest fantastyczny. Polecam zabrać do autokaru kocyk bo parę godzin w autokarze w drodze powrotnej i robi się naprawdę zimno. Wyjazd z Katowic o czasie. W 2018 wybieram kolejno Wiedeń.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.