Wilno - Kaziuki
Litwa
Rabat do 60 PLN
139 PLN
Cena od: 199 PLN
Transport  Autokar
Lux

Średnia ocena  5/5
(3 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
01 - 03.03.2019 r.
Wyjazd weekendowy 1 os.
199139 PLN

Świadczenia

W cenie
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota.
Obowiązkowe
  • opłata administracyjna i loklana 5 EUR/os. - płatne obowiązkowo w autokarze,
  • ubezpieczenie KL/NNW - 10 PLN/os.
Opcjonalne
  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
  • rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.
Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Polskę.

2 dzień: Poranny przyjazd do Wilna. W programie zwiedzanie Starego Miasta, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, zwiedzimy m.in. cmentarz na Rossie, gdzie pochowane jest serce Marszałka Józefa Piłsudskiego, Ostrą Bramę, archikatedry św. Władysława i św. Stanisława, Klasztor Bazylianów, gdzie więziony był Adam Mickiewicz, cerkiew Św. Ducha, Ratusz Wileński, Dzielnicę Żydowską, Kościół Św Kazimierza z kopułą królewskiej korony, „polski kościół” pw. Św Ducha, kościół Św. Anny oraz Uniwersytet Wileński. Zbiórka w godzinach wieczornych i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Kaziuki - Najsłynniejszy litewski jarmark odbywający się od 400 lat w Wilnie w dniu św. Kazimierza. Jest to NAJBARWNIEJSZE ŚWIĘTO MIASTA, któremu towarzyszą teatralizowane przemarsze, kolorowe wystawy i stragany. Stoiska kuszą swojskim zapachem wędlin, kiełbas, boczków, kindziuków i ryby przywiezionej znad Bałtyku. Można kupić przepysznego litewskiego razowca, który jest wypiekany domowym sposobem w wiejskich piecach. Godne polecenia są świeże bułki z przeróżnym nadzieniem, warto spróbować, jak smakują lukrowane grzybki.

3 dzień: Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

Miasta wyjazdowe/ Transport
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Opinie

Średnia ocen:  
 3 opinii

08.02.2018 r.  przez waśka

Szanowni Państwo, chciałabym serdecznie podziękować za organizację tej wycieczki. Miałam pewne obawy przed podróżą, ale wszystkie się rozwiały już w pierwszych godzinach wyjazdu. Wzorowa postawa kierowców oraz przewodnika. Ogromna wiedza i doskonałe podejście do grupy. Czułam się bardzo dobrze. Wszem i wobec będę polecać Wasze biuro, bo na to zasługuje. Przesyłam pozdrowienia przemiłej Pani Liliannie z Poznania. Pięknie się do Pani uśmiecham i dziękuję za wszelką pomoc.

5/5

25.01.2018 r.  przez Marta

Byłam, polecam, jadę znowu. Tym razem zabieram ze sobą córkę. Pozna historię, zobaczy najważniejsze atrakcje. To piękna lekcja dla młodszego pokolenia i piękne przeżycia dla starszego pokolenia.

5/5

19.04.2017 r.  przez kaziukoholiczka

P O L E C A M ! ! !

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.